| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,3 cm |
| 41 | 26,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
AQUA EL Żarówka 9W UV-C PHILIPS
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
Koszulka Camisole Model 610 Caffe 2 - Gatta
~Polamid 93 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 96-104 cm |
| M | 88-96 cm |
| S | 82-88 cm |
| XL | 104-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gatta |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gatta |
| Kolor |
Sukienka Model Agata 161-6 Beige - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 96 cm | 92 cm |
| M | 92 cm | 92 cm | 88 cm |
| S | 88 cm | 88 cm | 84 cm |
| XL | 104 cm | 100 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Beżowy |
Ami Play Szelki N1 15-25/2cm niebieskie
rodzaj taśmy N - nylonowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Bluzka Model DP 1600-001 Black - Moraj
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moraj |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moraj |
| Kolor | Czarny |
Tropical Test pH 4.5-9.5 - Kropelkowy test akwarystyczny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Kanapa, w zewnętrznej części obicia wykonana z materiału odpornego na zabrudzenia oraz uszkodzenia. Miejsce do leżenia do miękki materiał lub sztuczne futro, uwielbiane przez zwierzęta.
Zastosowane do produkcji materiały na zewnętrzny pokrowiec to:
zamsz tapicerski - materiał stosowany na obicia kanapowe,
mikrofibra lub baranek - bardzo miękki materiał i delikatny w dotyku, stosowany do produkcji maskotek dla dzieci;
lub
sztuczne futro - część do leżenia.
Wypełnienie:
gąbka syntetyczna - dobrze izoluje zarówno przed zimnem oraz ciepłem.
Rozpinana, pokrowiec i wypełnienie można zdjąć, a segmenty wypełnienia wyjmować pojedynczo wg potrzeby i prać.
Czyszczenie kanapy jest niezwykle proste. Wystarczy odsunąć umieszczony pod spodem kanapy suwaki, aby wyjąć wszystkie umieszczone w nim elementy wypełnienia i zdjąć pokrowiec. Prać można zarówno pokrowiec jak i poduszki z gąbki, wypełniające kanapę.
Dokładna instrukcja prania znajduje się na metce.
Wymiary przybliżone: 70 x 55 cm Waga ok 1,5 kg
Prezentowana na zdjęciach kolorystyka ma charakter poglądowy, a kolory mogą różnić się odcieniami w rzeczywistości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | CR-ec |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | CR-ec |
Koszula Damska Model VT026 Rudy - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Brązowy |
mikrofibra - materiał zastosowany obustronnie, przeznaczonych na ubranka i zabawki dla małych dzieci.
Wypełnienie:
gąbka (ścianki) - miękka i elastyczna, dające lekkość i sprężystość, ułatwiająca układanie,
kulka silikonowa (poduszka) - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Po upraniu kostkę nalezy wysyszyć rozłozoną w opcji "domek".
Wymiary przybliżone:
40 L x 40 W cm 40 H cm całkowita.
Waga ok 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | KOXL-purp |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | KOXL-purp |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bosch |
Bluzka Model MOE190 Turkus - Moe
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 58 cm | 96 cm |
| M | 57 cm | 92 cm |
| S | 56 cm | 88 cm |
| XL | 59 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
Szpiegowski Długopis HD, Nagrywający Dźwięk i Obraz + Aparat Foto + Pendrive...
Wysokiej Jakości Szpiegowski Podsłuch Nagrywający Dźwięk+Obraz
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415315 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415315 |
Megan Pył kąpielowy dla szynszyli 1l.
Właściciele tych pięknych zwierząt często pytają: Gdzie można kupić specjalne szczotki do czesania szynszyli? Szynszyli nie wolno czesać. Jeżeli futerko szynszyli jest sfilcowane lub nastroszone, to oznaka, że piasek używany do kąpieli jest złej jakości lub zwierzę w ogóle nie kąpie się w piasku. Należy zadbać o dobrą jakość piasku. Szynszyle potrzebują w klatce standardowej wyściółki oraz dodatkowego pojemnika ze specjalnym pyłem kąpielowym do codziennych kąpieli. W ten sposób zwierzęta oczyszczają swoje futerko i usuwają tłustą warstwę, powodującą filcowanie futerka. Nie należy używać piasku dla ptaków, piasku z piaskownicy dla dzieci ani piasku budowlanego, ponieważ ostre ziarenka powodują zadrapania skóry i kolejne problemy z futrem. Dzięki kąpieli w drobniutkim piasku dobrej jakości futerko szynszyli błyszczy. Polecamy karmę dla szynszyli Megan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Megan |
Dermapharm Sabunol - obroża przeciw pchłom dla kotów 35cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sabunol Dermapharm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sabunol Dermapharm |
Bluzka Model K173 Navy - Katrus
Elastan 8 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Niebieski |
KOMPLET RIO (dzianina) ecru - Kalimo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| XXL | 63 cm | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| L | 63 cm | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 63 cm | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 63 cm | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 63 cm | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Biały |
Piżama Męska Model All My Life 115/81 Grey - Cornette
Skład: spodnie 100% bawełna,
t-shirt 92% bawełna, 8% poliester.
Wymiary
Rozmiar M: Klatka 96-100, pas 86-90
Rozmiar L: Klatka 100-104, pas 90-94
Rozmiar XL: Klatka 104-108, pas 94-98
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
Spodnie Damskie Model 17829 Light Blue - YourNewStyle
Elastan 8 %
Polyester 40 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| L | 103 cm | 92 cm | 76 cm |
| M | 102 cm | 88 cm | 72 cm |
| S | 100 cm | 84 cm | 68 cm |
| XL | 105 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Niebieski |
Trixie Worki foliowe do kuwety M 37 cm x 48 cm 10 szt.
Sposób użycia:
Przed nasypaniem żwirku, w kuwecie rozpościeramy foliowy worek.
W momencie kiedy przychodzi czas na wymianę żwirku, po prostu usuwamy całą torbę razem ze żwirkiem, dzięki czemu kuweta pozostaje czysta i nie ma konieczności jej płukania lub mycia po każdej wymianie żwirku.
Szczególnie zalecana przy stosowaniu żwirków silikonowych oraz żwirków niezbrylających - które trzymamy w kuwecie przez dłuższy okres czasu.
Wymiary worków: 37 x 48 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4043 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4043 |
| Chłodzenie wina soplem lodu to bardzo dobry pomysł - pod warunkiem, że ten nie się nie roztapia. A taki właśnie jest Sopel do Wina diVinto. Nie tylko chłodzi, nie rozcieńczając napoju i nie zmieniając jego smaku. Pełni też trzy inne funkcje: nalewaka, napowietrzacza i hermetycznego stopera. |
| Ten bardzo wygodny gadżet wypełniony jest żelem termicznym i w pełni nadaje się do kontaktu z żywnością. Wygląda zaskakująco, jest odporny na przebarwienia i pasuje do wszystkich butelek wina. Chłodzi wino od wewnątrz przez maksymalnie długi czas, dzięki czemu jest doskonałą alternatywą dla klasycznego coolera na butelki. |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | sopel |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | sopel |


_319138.jpg)