| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
SNEAKERSY DAMSKIE CZARNE NC158 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Perla Grey - Unikat
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 98-102 cm | 92-96 cm |
| S | 90-94 cm | 84-90 cm |
| XL | 108-114 cm | 102-104 cm |
| XXL | 116-120 cm | 106-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Szary |
Figi Model Eco-Ma Black - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Modna elegancka sukienka w krate GR1564 Navy - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Granatowy |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Miriam Nero-Venere M-329 Black/Beige/Red - Ma
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 75-80 cm | 89-92 cm |
| M | 70-75 cm | 85-88 cm |
| XL | 80-85 cm | 93-96 cm |
| XXL | 80-85 cm | 97-100 cm |
| XXXL | 85-90 cm | 101-104 cm |
| XXXXL | 85-90 cm | 105-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Beżowy |
WIĄZANE BOTKI WORKERY JH19215D.G CNBJH19215D.G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model S44 Paski Multi - Nife
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 90 cm | 118 cm | 80 cm | 74 cm |
| 38 | 91 cm | 122 cm | 84 cm | 78 cm |
| 40 | 91 cm | 126 cm | 88 cm | 80 cm |
| 42 | 92 cm | 130 cm | 92 cm | 82 cm |
| 44 | 96 cm | 136 cm | 96 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Wielokolorowy |
TETRA ReptoDecoArt Japanese Maple - dekoracja 40cm
Naturalnie wyglądające rośliny pływające do terrarium wodnych.
- Łatwe i szybkie wdrożenie
- Brak kosztów konserwacji, łatwe do czyszczenia
Informacje o produkcie:
40 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T203556 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T203556 |
Lornetka Bushnell 10-30x50 (Zoom).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415611 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415611 |
Kurtka Bomberka Model Grossa 9213 Pink - Click Fashion
Polyester 32 %
~Spandex 3 %
~Viscosa 50 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 88 cm |
| 38 | 92 cm |
| 40 | 96 cm |
| 42 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Różowy |
Inter-Zoo Margot II 50,5 x 28 x 54 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P046 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P046 |
Spodnie damskie model M3 red - Margo Collection
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model 53-17 Red - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98-108 cm | 90-98 cm | 78-88 cm |
| M | 90-100 cm | 88-96 cm | 74-80 cm |
| S | 86-98 cm | 80-88 cm | 68-74 cm |
| XL | 102-110 cm | 92-102 cm | 80-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czerwony |
Super Benek OPTIMUM NATURALNY 5L
Skład: bentonit, soda
Opakowanie: 5 L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 12627 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 12627 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1669 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1669 |
BUTY SPORTOWE DLA KOBIET 947BL Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
Biustonosz Balconette Model Leticia B-222 Szmaragd - Wiesmann
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Zielony |
Trixie Kołowrotek dla gryzoni metalowy 12 cm
Średnica: 12 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6083 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6083 |
Delikatna bluzka z krótkim rękawem Brzoskwinia - GrandUA
Skład: 70% poliester 25% wiskoza 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model VT061 Black - Venaton
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Czarny |


_305735.jpg)