| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Sweter Damski Model PA003 Pink - MKM
~Polamid 13 %
wełna 9 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92 cm | 116 cm |
| M | 90 cm | 108 cm |
| S | 90 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model ASU0010 Black - ABG
Polyester 70 %
~Viscosa 27 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 87 cm | 90 cm | 82 cm | 64 cm |
| 36 | 87 cm | 94 cm | 86 cm | 66 cm |
| 38 | 87 cm | 98 cm | 90 cm | 70 cm |
| 40 | 87 cm | 102 cm | 94 cm | 74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
Stringi LD 55 Wild Goose X white - Lets Duck
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S-L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| S/L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| S/M | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Biały |
BALERINKI MELISKI CZARNE KM58 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
CHABA Obroża taśmowa 25mm / 60cm kolor: czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Nasze starania zostały docenione przez Państwowy Zakład Higieny, który przyznał swój atest produkowanym przez nas żwirkom bentonitowym. Potwierdza on higieniczną czystość i właściwości antyalergiczne żwirków Bazyl.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bazyl |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bazyl |
Piżama męska Model SAM-PY-107 Blue - Rossli
- koszulka w paseczki
- okrągły dekolt
- z przodu ozdobna kieszonka
- krótki rękaw
- melanżowe, krótkie spodenki z kieszonką z tyłu
- w pasie szeroka, wygodna gumka oraz troczki do wiązania
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny.
Wymiary
Rozmiar M: klatka 96-100, pas 82-86
Rozmiar L: klatka 100-104, pas 90-94
Rozmiar XL: klatka 104-108, pas 98-102
Rozmiar XXL: klatka 108-112, pas 106-110
Rozmiar 3XL: klatka 112-116, pas 114-118
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Niebieski |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Inka 2083 SS/18 K2 White/Navy - Taro
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model S059 Chaber - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 106 cm | 100 cm | 86 cm |
| M | 96 cm | 102 cm | 96 cm | 82 cm |
| S | 96 cm | 98 cm | 92 cm | 78 cm |
| XL | 97 cm | 110 cm | 104 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Niebieski |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Malta I Blue - Ewlon
Sportowy jednoczęściowy kostium kąpielowy.
- klasyczny krój
- kostium wykonany jest z gładkiego materiału
- ramiączka nieregulowane, nieodpinane
- z tyłu głębokie wycięcie
- idealna propozycja na basen oraz na plażę
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| 48 | 127-132 cm | 95-100 cm | G |
| 36 | 90-94 cm | 65-70 cm | A |
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm | B |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm | C |
| 42 | 110-116 cm | 80-85 cm | D |
| 44 | 117-122 cm | 85-90 cm | E |
| 46 | 122-127 cm | 90-95 cm | F |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Niebieski |
ZOLUX Kompozycja fragmentów amfory XXII SLIM 15cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 355540 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 355540 |
Lauren Design Narzutka / Kocyk Dante 100 cm x 70 cm Fioletowy pikowany + szary
O produkcie luksusowa, mięciutka i dwustronna narzuta dla psów i kotów piękne, staranne wykończenie doskonała na kanapę, fotel, czy do samochodu nie "łapie" sierści
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe tkaniny wysoka odporność na ścieranie dodająca elegancji bawełniana lamówka
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 06100401 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 06100401 |
INTER-ZOO Klatka dla ptaków Iza 1 Ocynk 45x28x61,5cm
Wyposażenie: drążek x2, karmidło/poidło x2, wysuwana podstawa.
Kolorystyka towaru jest losowa.
Bardzo prosimy sprawdzić w obecności kuriera czy przesyłka nie została uszkodzona podczas transportu, gdyż tylko protokół spisany w obecności kuriera będzie podstawą reklamacji - dziękujemy!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P006 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P006 |
Sukienka rozkloszowana z długim rękawem 269 Red - Bien Fashion
Elastan 8 %
~Modal 46 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 103 cm | 102 cm | 80 cm |
| M | 97 cm | 88 cm | 76 cm |
| S | 95 cm | 84 cm | 72 cm |
| XL | 107 cm | 106 cm | 84 cm |
| XS | 91 cm | 80 cm | 68 cm |
| XXL | 110 cm | 110 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czerwony |
Certech Super Benek ECONOMIC 5L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 12696 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Certech |
| Kod producenta | 12696 |
MOKASYNY DAMSKIE Z KOKARDKĄ CZARNE MB188-113 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,2 cm |
| 40 | 25,8 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Stringi Model 1352/S Beige - Ava
Klasyczne, a zarazem bardzo kobiece stringi.
- wykonane z gładkiej dzianiny
- z przodu wstawkia z subtelnego haftu
- satynowe kokardki
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Beżowy |
Vitakraft Kracker 2szt. Kolby z wapniem dla szynszyli
- dostarczają wielu ważnych dla zdrowia witamin, minerałów i nienasyconych kwasów tłuszczowych
- wzmacniają odporność organizmu
- ziarna zbóż są idealne do chrupania, bardzo smaczne i zdrowe
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 26556 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 26556 |
Sukienka Elegancka sukienka idealna dla modnych kobiet GR1273 Red - GrandUA
Skład: 55% poliester 40% bawełna 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
Flexi Vario taśma 8 metrów rozmiar L - Niebieska
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |


_301361.jpg)