| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,8 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
V922-11 Tail Blade - Tylne Śmigło 2szt
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V922-11 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V922-11 |
Kabura Skórzana do Pasa, na Gaz Obronny.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620045 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620045 |
Edukacyjny Robot Solarny 14w1!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415577 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415577 |
Sukienka Model K320 Black - Lenitif
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lenitif |
| Kolor | Czarny |
Stringi Model V-6825 Chandelles White - Axami
Elastan 18 %
~Polamid 70 %
Polyester 10 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model A77 Blue - awama
Polyester 80 %
~Viscosa 15 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 101-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| 44 | 108-111 cm | 102-105 cm | 82-85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
Stoper Cyfrowy z LCD + Kompas...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160012 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160012 |
Cz??enka Model KBE396 Grey - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22.5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Szary |
ZOLUX Obroża NIGHT FISH 30cm/10mm kol.czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510025no |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 510025no |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Salma Nero M-254 Black - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 91-93 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Sweter Damski Model 40002 Beige - PeeKaBoo
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 65 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Wieczorowa Model 17761 Powder Pink - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 160 cm | 88 cm | 76 cm | 76 cm |
| M | 160 cm | 84 cm | 72 cm | 72 cm |
| S | 160 cm | 80 cm | 68 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Zolux Drapak Yeti Mutton / Owca 30,5 x 30,5 x 62 cm kolor szary
Ta bogata i zróżnicowana seria akcesorii dla kota stanowi idealny i mięciutki punkt obserwacyjny dla Twojego pupila.
- Drapaki pokryte są gęstym, mięciutkim futerkiem syntetycznym, są miłe i wygodne, - Idealnie nadają się zarówno na małą drzemkę, jak i do zabawy w chowanego - Drzewko dla kota „Yeti Mutton”, sztandarowy produkt z tej serii, symbol miękkości i zabawy, służy równocześnie
relaksowi i przyjemności. - W 100% oryginalny projekt firmy Zolux. - Dostępne w dwóch kolorach: szarym antracycie i białym. Wymiary: 30,5 cm x 30,5 cm x 62 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 504073YEG |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 504073YEG |
Figi Model Hipster panty Black - Julimex Lingerie
Figi damskie o klasycznym kroju, idealnie dopasowane do ciała. Niewidoczne pod ubraniem dzięki bezszwowej, nowoczesnej technologii wykończenia brzegów ? technologia INVISIBLE-LINE. Pas podkreśla delikatna, subtelna koronka.
Pakowane w pudełko z uroczą kokardką, doskonale nadaje się na prezent.
Elastan 10 %
~Polamid 89 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Czarny |
AQUA EL Dysze fontannowe KR-3 dla pomp PFN 1100/3500
Dysze fontannowe AQUAEL rozpryskują wodę w oczku wodnym i nadają strumieniowi wody określony określony kształt, w zależności od indywidualnych wymagań i potrzeb estetycznych. Stosowanie dysz gwarantuje dodatkowe dotlenianie wody.
AQUAPLAY KR-3
AQUAPLAY KR-3 to zestaw czterech wymiennych dysz fontannowych, które są przystosowane do współpracy z pompami AQUAEL AQUAJET PFN 1000, 1500, 2000 i 3500. Dysze AQUAPLAY KR-3 rozpryskują wodę w kształcie klosza wodnego, grzyba i tulipana. Każda z dysz AQUAPLAY KR-3 zapewnia lepsze natlenienie wody w oczku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 103027 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 103027 |
Myszka pluszowa, piszcząca z kocimiętką 9cm
Myszka podczas zabawy (naciścięcia jej) piszczy. Dodatkowa kocimiętka, zachęca do zabawy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4116 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4116 |
Piżama Damska Model My Bike 628/103 Ecru/Grey - Cornette
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 92-96 cm | 88-92 cm |
| XL | 104-108 cm | 100-104 cm |
| XXL | 108-112 cm | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Beżowy |
Sandały Model KB1198 Blue - Heppin
Wysokość platformy 3 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.8 cm |
| 37 | 24.5 cm |
| 38 | 25.3 cm |
| 39 | 26 cm |
| 40 | 26.5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Niebieski |
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |


_289573.jpg)