Wysokość platformy 3,5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,3 cm |
| 38 | 24,8 cm |
| 39 | 25,4 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415029 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415029 |
Piłki wysyłane losowo
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3453 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3453 |
Sukienka Betty 194 Black - IVON
~Viscosa 97 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 89 cm | 84-87 cm | 66-69 cm |
| 38 | 89 cm | 88-91 cm | 70-73 cm |
| 40 | 89 cm | 92-95 cm | 74-77 cm |
| 42 | 89 cm | 96-99 cm | 78-81 cm |
| 44 | 89 cm | 100-103 cm | 82-85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | IVON |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620220 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620220 |
Sukienka model T186/1 Black - Tessita
Elastan 8 %
Polyester 22 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 108 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 108 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 108 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 108 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| XS | 108 cm | 86 cm | 78 cm | 64 cm |
| XXL | 108 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| XXXL | 108 cm | 122 cm | 114 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Granatowy |
POMPA HYDRAULICZNA DO MINIKOPARKI HITACHI EX15 ,A7-7R873 ,13-00062
Numery do celów porównawczych:
A7-7R873 ,13-00062
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 17256AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 17256AE |
Wentyle Świecące z Czujnikiem Wstrząsów - Niebieskie.
/ Wstrząsów.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341777 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341777 |
MikroKamera Bezp.+4 kanał. Odbiornik do 300m+DVR/USB.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777344693 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777344693 |
Sukienka Model M104 Flowers/Violet - Infinite You
Skład surowcowy: 95% wiskoza, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Fioletowy |
TOREBKA LISTONOSZKA SZARA TB-W-119 SZARY - Inello
Wysokość 26 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Bluza Damska Model M014 Pink - Infinite You
Polyester 80 %
~Viscosa 15 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Różowy |
Wycieraczka przed kuwetę - 40x60 - PVC grafit
Stworzona specjalnie dla potrzeb domowych, aby zachować czystość przed kuwetą, za każdym razem, kiedy nasz pupil ją opuści. Elegancki odcisk łapki dodaje kociego charakteru.
Każdy, kto ma w domu kota, wie że używanie kuwety dla naszego pupila to rzecz codzienna. Tak samo, dla większości właścicieli codziennością jest sprzątanie po swoim pupilu. Po opuszczeniu kuwety, kociak otrzepuje łapy tuż przed nią, zostawiając resztki żwirku na podłodze. Aby temu zapobiec i zmiejszyć ilość zanieczyszczeń z kuwety wystarczy umieścić wycieraczkę tuż przed nią.
Wykonana ze specjalnego, miękkiego i idealnie absorbującego zanieczyszczenia materiału, wycieraczka dla kota, to najłatwiejszy sposób na zachowanie czystości wokół kuwety. Specjalny materiał zatrzymuje żwirek, czyszcząc także łapki kociaka, co zapobiega jego dalszemu roznoszeniu.
Idealnie nadaje się do każdego rodzaju piasku i drobniejszego żwirku. Antypoślizgowy materiał zapobiega dodatkowo jej przemieszczaniu.
Aby wyczyścić wycieraczkę z zanieczyszczeń, wystarczy odkurzyć ją lub wytrzepać oraz spłukać wodą. Przy mocniejszym zabrudzeniu polecamy używać środków dezynfekcyjnych z serii SANICAT do podłóg.
Wymiary: 40 x 60 cm
Kolor: szary / antracyt
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-40382 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-40382 |
Bluzka Model Eva 103634 kr.ręk. Lawenda Pink - Wadima
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 96 cm |
| M | 92 cm |
| S | 88 cm |
| XL | 100 cm |
| XXL | 104 cm |
| XXXL | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wadima |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wadima |
| Kolor | Różowy |
Torba Gwiazd Worek beżowy zamsz 901J Beige - Manzana
Szerokość dna 19 cm
Wysokość 31 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Beżowy |
Trixie Zestaw trzech ceramicznych misek
Miski ceramiczne nadają się zarówno na wodę jak i pokarmy stałe. Trudno je przewrócić, co zapobiega wysypywaniu pokarmu i wylewaniu wody.
Wymiary miseczek:
-największa - średnica 11 cm, wysokość 5 cm, 330 ml
-średnia - średnica 9 cm, wysokość 4 cm, 140 ml
-najmniejsza - średnica 7,5 cm, wysokość 3 cm, 75 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6069 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6069 |
Sukienka Model M327 Chaber - Makadamia
Rewelacyjna asymetryczna sukienka damska.
- kuszący, przekładany dół
- dekolt okrągły
- rękaw długi
- tyłu zapięcie na kryty zamek
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, wysokiej jakości materiału
- rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
Skład: 55% poliester, 40% nylon, 5% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 88 cm | 78-90 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 82-94 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 86-98 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 90-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Niebieski |
AQUA EL Pojemnik BIO Unifilter 500
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 101009 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 101009 |
Kamera Przewodowa (kopółpka), Kolorowa z Fonią.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416784 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416784 |
The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena

