| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23,5 cm |
| 39 | 24 cm |
| 40 | 24,5 cm |
| 41 | 25 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
Szlafrok Peniuar Model 1817 Black - Lupo Line
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 84-88 cm | 82-84 cm |
| 38 | 90-94 cm | 87-89 cm |
| 40 | 96-100 cm | 92-94 cm |
| 42 | 102-106 cm | 97-99 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
Szorty Model BBL 095 White - Babell
Klasyczne szorty w białym kolorze.
- w całości wykonane z bawełnianej dzianiny
- góra wykończona koronką
- model świetnie prezentuje się na sylwetce
Elastan 8 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Biały |
Figi Model Midi cotton Beige - Julimex Lingerie
Klasyczne, bezszwowe figi z delikatnie podwyższonym stanem. Wykonane w nowoczesnej technologii INVISIBLE-LINE. Dzięki temu bezszwowe figi są niewidoczne pod ubraniem, a ich brzegi są ultra cienkie i wykończone w specjalny sposób. Wyprodukowane są z niezwykle miękkiej w dotyku bawełny, co gwarantuje komfort oraz doskonałe dopasowanie do sylwetki.
Pakowane w eleganckie pudełko, doskonale nadaje się na prezent.
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
Vitapol Pokarm dla dużych papug 25kg.
Analiza: białko roślinne 14,8%,włókno 5,4%, tłuszcz roślinny 12,1 % , węglowodany 6,5 %, popiół 4,4%, witaminy A,D3,C,E,B2,B12, glukoza 0%, sacharoza 0%, proteiny mleka 0%, tłuszcz mleka 0%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
Sukienka Model M081 Brown - Figl
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Brązowy |
GF Peleryna czerwona odblask H11/XL
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Piżama Damska Model SAL-PY 1056 Mint - Rossli
Komfortowa piżama damska.
- dekolt okrągły
- modny luźny fason z lekko wydłużonym tyłem
- krótki rękaw typu kimono
- koszulka z subtelnym nadrukiem
- spodnie wzorzyste o długość 3/4
- w pasie wygodna gumka oraz troczki do wiązania
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
~Modal 50 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 94-98 cm |
| M | 94-98 cm | 90-94 cm |
| S | 90-94 cm | 86-90 cm |
| XL | 102-106 cm | 96-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Zielony |
LORDSY MOKASYNY CZARNE N76 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,3 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Tropical BioRept W 1l.- Wieloskładnikowe pałeczki dla żółwi wodnych
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Rewolwer Colt Navi (dekoracyjny) z 1851r. - Srebrny.
Colta Navi Stworzonego w 1851r. przez Samuela Colt'a - Srebrny....
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620104 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620104 |
Lornetka Bushnell Falcon 7x35.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415608 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415608 |
Wahacz Wahacze Audi 100 C4 A6 (90r>97r) komplet
Sukienka Model S011 Black - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 83/95 cm | 96 cm |
| M | 81/93 cm | 92 cm |
| S | 80/91 cm | 88 cm |
| XL | 84/97 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
Zdalnie Sterowany RADIOWÓZ BMW M3 (1:18) + Bezprzewodowy Pilot.
+ Bezprzewodowy Pilot Sterujący + Oświetlenie...
...
PROZOO Jerki Skręt mini z chlorofilem 50szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
Sukienka Model 123-13 Blue - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 92 cm | 78 cm |
| M | 88 cm | 74 cm |
| S | 84 cm | 68 cm |
| XL | 98 cm | 84 cm |
| XS | 80 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka o swobodnym kroju MM1054 Blue - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
Krzywomierz + Kompas + Termometr + Karabińczyk.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 2007696450711 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 2007696450711 |
Szorty Model Kamila White - Nipplex
Elastan 7 %
~Inne 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 16 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Biały |
Zaprojektowany dla kotów małych i średnich.
Zastosowane do produkcji materiały to:
mikrofibra - materiał zastosowany obustronnie. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Można suszyć w suszarce. Można suszyć w suszarce. Wymiary przybliżone:
40 x 35 cm.
Waga ok 0,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | UL-bili |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | UL-bili |


_309630.jpg)