| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,3 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Piżama Damska Model Molly 546 Grey/Blue - Roksana
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-112 cm | 90-98 cm |
| M | 94-106 cm | 84-92 cm |
| S | 88-100 cm | 78-84 cm |
| XL | 106-118 cm | 96-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Roksana |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Roksana |
| Kolor | Szary |
Arion Original Adult Medium Chicken & Rice - bezglutenowa karma z kurczakiem i ryżem 3 kg
Odpowiednia między innymi dla psów ras Beagle, cocker spaniel angielski.
Karma na bazie kurczaka.
Charakterystyka Arion Adult Medium, dla psów ras średnich Arion Original jest karmą bezglutenową (gluten-free) i nie zawiera jakichkolwiek produktów z kukurydzy czy innych zbóż. Dzięki temu ARION Original zmniejsza niebezpieczeństwo zaburzeń u nawet najwrażliwszych psów.
-Bez glutenu
-Bez kukurydzy
-Bez zbóż
FOS i MOS
Zawiera naturalnie fermentujące włókna FOS i MOS, by zapewnić zrównoważoną florę bakteryjną w jelitach i zagwarantować optymalny przebieg trawienia.
zrównoważonym źródłem witamin i mikroelementów by zapewnić należyte
funkcjonowanie organów wewnętrznych i optymalny
przebieg trawienia przez całe życie psa.
odpowiedni poziom niezbędnych nienasyconych kwasów
tłuszczowych (NNKT) Omega-3 i Omega-6 dla zdrowej i lśniącej sierści.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ARION |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ARION |
Bluzka Model Greta Ecru - Eldar
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model Tanga panty Ecru - Julimex Lingerie
Figi damskie o klasycznym kroju, idealnie dopasowane do ciała. Niewidoczne pod ubraniem dzięki bezszwowej, nowoczesnej technologii wykończenia brzegów technologia INVISIBLE-LINE. Tył z finezyjnej, delikatnej koronki.
Pakowane w pudełko z uroczą kokardką, doskonale nadaje się na prezent.
Elastan 10 %
~Polamid 89 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka cornflower S01A Niebieski - Cocoviu
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 82 cm | 112 cm | 112 cm | 108 cm |
| M | 81 cm | 108 cm | 108 cm | 104 cm |
| S | 80 cm | 104 cm | 104 cm | 100 cm |
| XL | 83 cm | 116 cm | 116 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka z dżerseju GR1179 Blue - GrandUA
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Granatowy |
AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY GENERATOR 6,5kW 12 230V AVR
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | POWERMAT |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | POWERMAT |
Komplet Model Bouquet Turkus - BeautyNight
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Niebieski |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Roxanne 056/118 Pink - Cornette
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 90-94 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| XXL | 114-120 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Różowy |
Gorsety, body, pasy Pas do pończoch Frida - Wiesmann
~Polamid 90 %
Polyester 2 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 70-74 cm |
| M | 92-94 cm | 64-68 cm |
| S | 88-90 cm | 60-62 cm |
| XL | 102-106 cm | 76-80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czarny |
Sweter Ciążowy Model 30058C Sky Blue - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 57 cm | 118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Plażow Tunika Plażowa Model SP-6 White - Ava
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 101-113 cm | 92-104 cm |
| S/M | 90-100 cm | 80-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model A210 Light Grey - awama
Polyester 65 %
~Viscosa 33 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Szary |
Lokomotywa - Część Zamienna Do Torów
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Tor24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Tor24 |
Elastan 10 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Granatowy |
Selecta Płyn przeciw ektopasożytom dla gryzoni 200ml.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Selecta |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Selecta |
Sukienka z zamkiem na plecach S83 Beige - Nife
Podszewka: 100% poliester
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 108 cm | 99 cm | 89 cm | 74 cm |
| 38 | 109 cm | 103 cm | 93 cm | 78 cm |
| 40 | 110 cm | 107 cm | 97 cm | 86 cm |
| 42 | 112 cm | 111 cm | 101 cm | 86 cm |
| 44 | 113 cm | 115 cm | 105 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 105 cm | 92 cm | 82 cm | 70 cm |
| 38 | 106 cm | 96 cm | 86 cm | 74 cm |
| 40 | 107 cm | 100 cm | 90 cm | 78 cm |
| 42 | 108 cm | 104 cm | 94 cm | 82 cm |
| 44 | 109 cm | 108 cm | 98 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
SERA Florena - nawóz mineralny dla roślin akwariowych 250ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194717 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Petmex Company |
| Kod producenta | 5905279194717 |


_324488.jpg)