| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,3 cm |
| 38 | 24,8 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Roxana Bianco M-402 White - Marko
Najnowsza kolekcja Lato 2017
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z fiszbinami
Wkładki push up (dostępne w rozmiarach S, M, L, XL)
Egzotyczna stylistyka
Ramiączka odpinane
Obwód wiązany na plecach
Figi kwieciste, na podszewce.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 81-83 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 104 cm | 80-85 cm | 92-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Biały |
| Rozmiar | obwód bioder |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Beżowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | s107-16 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | s107-16 |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Jednoczęściowy Penelopa Chaber - Ewlon
Elegancki jednoczęściowy kostium kąpielowy w marynarskim stylu.
- klasyczny krój
- usztywniane miseczki
- ramiączka nieregulowane, nieodpinane
- z tyłu subtelne wycięcie
- z tyłu zapięcie na klamerkę
- modny kwiatowy motyw
- fason świetnie wyszczupla sylwetkę
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|
| 42D | 110-116 cm | 80-85 cm | D |
| 42E | 110-116 cm | 85-90 cm | E |
| 42F | 110-16 cm | 90-95 cm | F |
| 44E | 117-122 cm | 85-90 cm | E |
| 44F | 117-122 cm | 90-95 cm | F |
| 44G | 117-122 cm | 95-100 cm | G |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Niebieski |
Buty Sportowe Model KBY617 Blue - Heppin
Materiał: tkanina + skóra ekologiczna
Wkładka: tekstylna
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Niebieski |
Komplet Feromoni Black-Red - Anais
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-104 cm | 93-96 cm |
| XL | 105-109 cm | 97-100 cm |
| M | 94-98 cm | 89-92 cm |
| S | 88-93 cm | 84-88 cm |
| XS | 83-87 cm | 79-83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
GF Skafander niebieski SOFTSHELL S71/4
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Dolina Noteci Premium Junior Ras Małych z żołądkami kurcząt i wątróbką cielęcą puszka 185 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
Sandał SANDAŁKI NA OBCASIE RÓŻOWE 118-11 PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 24 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,3 cm |
| 41 | 26,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
NEONOWE POMARAŃCZOWE SZPILKI E396OR Pomara?czowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Pomarańczowy |
Sweter Narzutka model 70004 Jeans - PeeKaBoo
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Niebieski |
Figi Model Anita Cream - Nipplex
Elastan 7 %
~Inne 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 16 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Beżowy |
AQUA EL Filtr kanistrowy UNIMAX 700, 1700l/h
| Nazwa produktu | 500 | 700 |
| Kod produktu | 103108 | 103109 |
| Wat (W) | 36 | 38 |
| Max przepływ (l/h) | 1500 | 1700 |
| Poj. akwarium (l) | 500 | 700 |
| Ilość x poj. koszyków filtracyjnych (l) | 4 x 3 | 5 x 3 |
| Wymiary (d/szer/wys) | 34 / 31 / 46 | 34 / 34 / 54 |
| EAN | 5905546100915 | 5905546100922 |
WAŻNE Towar zamawiany na specjalne życzenie klienta. Niepodlega zwrotowi oraz wymianie. Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 103109 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 103109 |
Trixie Smycz nylonowa L-XL 25 mm x 100 cm Czarna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-14091 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-14091 |
Bluzka Model 17911 White - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 64 cm | 92 cm |
| M | 63 cm | 86 cm |
| S | 62 cm | 82 cm |
| XL | 65 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Biały |
TRIXIE Skarpetki antypoślizgowe rozm. M-L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19503 |
| EAN | 4011905195032 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-19503 |
| EAN | 4011905195032 |
Trovet ASD Anti - Struvite Diet karma dla kota 3 kg
Wskazania:
- kamica fosforowo-amonowo-magnezowa
-zapobieganie powstawaniu kamieni moczowych - struvitów
Charakterystyka:
- Niskie pH moczu (6 -6,4)
- Obniżony poziom magnezu, fosforu i wapnia
- Nie stosować u kociąt
Trovet ASD Anti-Struvite Diet nie zawiera:
sztucznych substancji koloryzujących, smakowych, zapachowych.
Składniki: mięso wieprzowe, mięso drobiowe i wieprzowe, ryż, mięso ryb, tłuszcz drobiowy, olej słonecznkowy, minerały i witaminy.
Analiza: białko 32 %, tłuszcz 23 %, włókno 1,5 %, popiół 8,8 %; wilgotność 8 %, witamina A 20 000 IU/kg, witamina D3 2000 IU/kg, witamina E 110 mg/kg, Energia (ME)17.1 MJ, Ca 1 %, K 0,6 %, P 1 %, MG 0.075 %, Na 0.6 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trovet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Trovet |
Spodnie Damskie Model MOE323 Red - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| L | 104 cm | 32 cm | 100 cm | 82 cm |
| M | 104 cm | 31 cm | 95 cm | 77 cm |
| S | 104 cm | 30 cm | 90 cm | 72 cm |
| XL | 104 cm | 33 cm | 105 cm | 87 cm |
| XXL | 104 cm | 34 cm | 110 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
Czujniki Parkowania z 4-Sensorami - Srebrne.
rami + Wskaźnik/Sygnalizator Odległości Optyczno-Dźwiękowy....
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341511320 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341511320 |
TETRA ReptoFilter RF250 - Wydajny filtr do akwaterrariów
Łatwy w montażu i czyszczeniu dzięki wymiennym wkładom filtracyjnym.
Wkłady należy wymieniać co 2-4 tygodnie. Nie ma potrzeby wyjmowania urządzenia z terrarium - wymiana wkładu bez moczenia rąk.
Wydajna pompa o mocy 2,5 Watt może przefiltrować do 40 litrów wody.
Mały zwarty design pozwala ukryć filtr za roślinami lub elementami dekoracyjnymi.
W płytkich terrariach może być wykorzystywany do tworzenia wodospadów.
Wygodna pokrywa chroni przed dostaniem się żółwi do środka filtra.
Optymalna filtracja chemiczna i mechaniczna, łatwa wymiana wkładu EasyCrystal FilterPack C . Biała strona = filtracja wstępna, zielona strona = filtracja właściwa.
Intensywna filtracja biologiczna: gąbka filtracyjna EasyCrystal Filter BioFoam.
Wysoki przepływ dzięki mocnej turbinie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T189867 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T189867 |


_321643.jpg)