| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22 cm |
| 37 | 22,5 cm |
| 38 | 23 cm |
| 39 | 23,5 cm |
| 40 | 24,2 cm |
| 41 | 24,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Shanon Germoglio M-323 Pistacja - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
BOZITA Kawałki w galarecie KURCZAK I RYŻ 480g Kartonik
Zawiera min. 93% mięsa! TETRA RECART ? wygodne, ekologiczne, lekkie opakowanie do kilkakrotnego otwierania i zamykania, po otwarciu pozostaje szczelne, dzięki temu karma pozostanie świeża dopóki nie zostanie do końca zużyta. Karmę można przechowywać w lodówce razem z innymi produktami bez ryzyka ?przejścia zapachów?. Świeże mięso stosowane do produkcji podlega ścisłej kontroli jakości. Zawarte w pokarmie naturalne witaminy A, B, D i tauryna gwarantują prawidłowe i zdrowe funkcjonowanie organizmu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
Koszula Damska Model MM 018-6 Light Jeans Motylki - Morimia
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100 cm |
| M | 96 cm |
| S | 92 cm |
| XL | 104 cm |
| XS | 88 cm |
| XXL | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model B32 Wzór Ptaki - Nife
| Rozmiar | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 44 cm | 94 cm |
| 38 | 44 cm | 98 cm |
| 40 | 45 cm | 102 cm |
| 42 | 45 cm | 104 cm |
| 44 | 46 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
Element Zawieszenia Upper Arm Swing 710 - 710-006 ( 4szt )
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 710-006 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 710-006 |
Bokserki Model Nour 32309 -56X Blue - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-96 cm |
| M | 82-88 cm |
| XL | 98-104 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Niebieski |
Czapka Model Briana Navy - Kamea
alpaka 21 %
Elastan 2 %
~Polamid 24 %
wełna 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Granatowy |
Stringi Panty Beige - Julimex Lingerie
Stringi damskie o klasycznym kroju, idealnie dopasowane do ciała. Niewidoczne pod ubraniem dzięki bezszwowej, nowoczesnej technologii wykończenia brzegów technologia INVISIBLE-LINE.
Pakowane w pudełko z uroczą kokardką, doskonale nadaje się na prezent.
Elastan 10 %
~Polamid 89 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-108 cm |
| M | 92-100 cm |
| S | 84-92 cm |
| XL | 108-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Julimex Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
Bokserki Model P068 2-pack 35384-59x Navy/Red - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 102-106 cm |
| M | 98-102 cm |
| XL | 106-110 cm |
| XXL | 110-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Czerwony |
Spódnica Model 230091 Jeans - Enny
Stylowa ołówkowa spódnica w kolorze jeansu.
- dopasowany krój
- ciekawe cięcia wysmuklające sylwetkę
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- z tyłu rozporek
- wykonana z wysokiej jakości materiału
Elastan 3 %
Polyester 37 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 52.5 cm | 97 cm | 74 cm |
| 38 | 53.5 cm | 101 cm | 78 cm |
| 40 | 54.5 cm | 105 cm | 82 cm |
| 42 | 55.5 cm | 109 cm | 86 cm |
| 44 | 56.5 cm | 109 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Niebieski |
CHABA Smycz taśmowa regulowana 25mm / 270cm kolor: czerwony w czarne łapki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Sweter Narzutka model 30041 Pink - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 82 cm | 43 cm | szer. tyl na plasko:56 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Różowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9101-20 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9101-20 |
AQUA EL Grzałka z plastikową regulacją EasyHeater 50W:16cm
| Nazwa produktu | EASYHEATER 25 | EASYHEATER 50 | EASYHEATER 75 |
| Kod produktu | 103197 | 103198 | 103234 |
| Moc (W) | 25 | 50 | 75 |
| Długość (cm) | 16 | 16 | 16 |
| EAN | 5905546046671 | 5905546046688 | 5905546046695 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 103198 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 103198 |
Sukienka z dziubkiem i falbaną ED11-1 Red - Ella Dora
Idealna na imprezy i specjalne okazje.
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 104.5 cm | 96 cm | 90 cm | 74 cm |
| 38 | 105 cm | 100 cm | 94 cm | 78 cm |
| 40 | 105.5 cm | 104 cm | 98 cm | 82 cm |
| 42 | 106 cm | 108 cm | 102 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Różowy |
Spódnica Elegancka spódnica w formie ołówka GR1086 Whitekrata - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Biały |
Koty uwielbiają wynajdować wszelkie zakamarki i chować się w nich przed wścibskimi oczami. Tulipan, to właśnie takie bezpieczne i ciche schronienie, lekko osłonięte, a jednocześnie z widokiem na otoczenie. Miękkie materiały i wygodna poduszka dopełniają tylko tą komfortową norkę, jako mały apartament tylko dla naszego kota. Dzięki tej norce, Twój kot przestanie chować się po zakamarkach domu. Tulipan możesz zabierać gdzie tylko chcesz, aby Twój kot czuł się pewniej i wygodniej w podróży, czy w miejscu noclegu. Jest miękki i łatwo się składa do podróży lub do przechowania.
oxford - część zewnętrzna, bardzo odporny na uszkodzenia i zabrudzenia, elegancki i łatwy w czyszczeniu,
mikrofibra - część wewnętrzna, bardzo miękka i delikatna w dotyku, antyalergiczna. Wypełnienie:
mata watolinowa - bardzo elastyczna i pozwalająca na utrzymanie materiału w wymaganym kształcie. Czyszczenie jest niezwykle proste. Legowisko bez problemu można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Wymiary przybliżone:
średnica i wysokość ok 35 cm.
Waga ok 0,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TUOX-ziel |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TUOX-ziel |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model 610 Betsy Tajemnicza Grafika - Gaia
Elegancki usztywniany biustonosz w świetnym zestawieniu kolorystycznym. Miseczki oraz mostek pokryte są wzorzystą dzianiną oraz koronką. Dla zapewnienia stabilności obwodu tył został wykonany ze sprężystej, czarnej siateczki. Konstrukcja bardzo ładnie zbiera i formuje biust. Do regulacji obwodu służą dwurzędowe haftki z trzystopniową regulacją oraz haftki trzyrzędowe z trzystopniowa regulacją zastosowane w rozmiarach największych E95, F90, G85, H80, I75, J70 i 65K. W modelu występują regulowane, nieodpinane, ozdobne ramiączka w czterech szerokościach 12mm, 15mm, 18mm i 25cm (w rozmiarach największych). Między miseczkami ozdobna kokardka. Małe kokardki umieszczone na styku ramiączek dodają całości uroku.
Elastan 5 %
~Polamid 63 %
~Poliuretan 3 %
Polyester 15 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 65K | 63-67 cm | 97-99 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Czarny |


_185942.jpg)