| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Koszulka nocna Halka Model Alicante Ecru - Kalimo
Styl:
dopasowany do odpowiednich partii ciała
zapewniający wysoki komfort noszenia
zapewniający elastyczność materiału w odpowiednich kierunkach
zapewniający odpowiednią pracę materiału (efekt lejącej się satyny)
regulowane ramiączka umożliwiające dopasowanie głębokości dekoltu
całkowita długość mierzona po szwie bocznym: 54cm.
Materiał:
wysokogatunkowa , mięsista satyna
odpowiednia miękkość po wewnętrznej stronie
delikatna tiulowa falbanka
wysokiej jakości splot
Dodatkowe cechy produktu:
regulowane naramki w kolorze halki
bielizna pakowana w śliczne, duże opakowanie (idealne na prezent)
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm |
| XXL | 111-115 cm | 105-109 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Beżowy |
Zasilacz Ładowarka 7.2V 400mA Kc0052
| Uniwersalna ładowarka zasilacz. |
Specyfikacja:
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0052 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0052 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | XL,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | XL,S |
TOREBKA DAMSKA RÓŻOWA TB-S-21 RÓŻOWY - Inello
Wysokość 34 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
ANIMONDA Rafine Cross Adult Cat smak: wołowina, jagnięcina, królik 400g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Sukienka Model 125-17 Ecru - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 80 cm | 74 cm |
| M | 76 cm | 70 cm |
| S | 74 cm | 62 cm |
| XL | 86 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Beżowy |
Duży Zdalnie Sterowany Mercedes GLA (1:14) + Pilot Sterujący.
Duży Licencjonowany Zdalnie Sterowany Mercedes-Benz GLA Class +
+ Pilot...
Szalik Damski Model 04 Grey - Kamea
SZALIK 04 to prosty a zarazem niepowtarzalny i stylowy szalik.
- został wykonany z ciepłej przędzy w prążki w modnym kolorze,
- klasyczna długość pozwala na podwójne owinięcie wokół szyi,
- doskonale sprawdzi się w chłodne zimowe dni.
wełna 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
Bluzka z tkaniny kostiumowej GR1083 Milk/Mint - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model Neiva 10602 Black - Click Fashion
~Nylon 10 %
Polyester 35 %
~Rayon 50 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 84 cm | 66 cm |
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 72 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz Soft Józefina White - Róża
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70A | 68-72 cm | 82-83 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-85 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-87 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-89 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-91 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-88 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-90 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-92 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-94 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-93 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-95 cm |
| 80C | 78-82 cm | 95-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 97-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 99-101 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-100 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-102 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Biały |
F646-003, F46-003 Connect Buckle - Łącznik Stabilizatora
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F646-003 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F646-003 |
Sukienka Model A175 Paski - awama
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36/38 | 91-98 cm | 86-93 cm | 67-73 cm |
| 40/42 | 99-107 cm | 94-101 cm | 74-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Wielokolorowy |
Mikro-Kamera Nagrywaj. Obraz HD i Dźwięk + Foto + VOX...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59003086667 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59003086667 |
Bodystocking Model Magali White - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S/L | 82-114 cm | 84-96 cm | 54-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Biały |
Koszula Damska Model A174 Light Flowers - awama
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Wielokolorowy |
- Elegancka bluzka
- wykonana ze zwiewnego materiału
- krótszy fason
- długi rękaw
- pionowe i poziome przeszycia
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
WYSOKIE TRAMPKI ZE WSTĄŻKĄ AB-15G CNBAB-15G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Figi Model Eco-Lu Black - Wolbar
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |


_305092.jpg)