Wysokość platformy 2 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Legowisko jaskinia dla myszy / chomika
Wymiary: 9 x 16 x 12 cm
Różne kolory
Można prać tylko ręcznie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6276 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6276 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Sport B15 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Sport B15 |
TETRA Fresh Delica Ochotka - pokarm uzupełniający dla ryb 48g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T768741 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T768741 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | 3XL,2XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały,Beżowy |
| rozmiar | 3XL,2XL |
Litery 3D przestrzenne podświetlane
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Finest Odblask |
| Kod producenta | FINLIT0025 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Finest Odblask |
| Kod producenta | FINLIT0025 |
Polyester 12 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Beżowy |
Oryginalny Szwajcarski Scyzoryk Victorinox SPORTSMAN RED / Dla Sportowców (14-funkcyjny).
Scyzoryk
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 761116000231 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 761116000231 |
Lokalizator/Alarm Oddalenia Dziecka...
Czujnik + Odbiornik.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5902588365902 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5902588365902 |
Bluzka Model K339 Grey - Katrus
- dresowa bluzka
- okrągły dekolt
- długi rękaw z otworem przy ramieniu
- bluzka zakładana przez głowę
- wygodna propozycja na co dzień
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
Kanapa CEZAR XL - szary z futrem
Kanapa, w zewnętrznej części obicia wykonana z materiału odpornego na zabrudzenia oraz uszkodzenia. Miejsce do leżenia do miękki materiał lub sztuczne futro, uwielbiane przez zwierzęta.
Zastosowane do produkcji materiały na zewnętrzny pokrowiec to:
zamsz tapicerski - materiał stosowany na obicia kanapowe,
mikrofibra lub baranek - bardzo miękki materiał i delikatny w dotyku, stosowany do produkcji maskotek dla dzieci;
lub
sztuczne futro - część do leżenia.
Wypełnienie:
gąbka syntetyczna - dobrze izoluje zarówno przed zimnem oraz ciepłem.
Rozpinana, pokrowiec i wypełnienie można zdjąć, a segmenty wypełnienia wyjmować pojedynczo wg potrzeby i prać.
Czyszczenie kanapy jest niezwykle proste. Wystarczy odsunąć umieszczony pod spodem kanapy suwaki, aby wyjąć wszystkie umieszczone w nim elementy wypełnienia i zdjąć pokrowiec. Prać można zarówno pokrowiec jak i poduszki z gąbki, wypełniające kanapę.
Dokładna instrukcja prania znajduje się na metce.
Wymiary przybliżone: 70 x 55 cm Waga ok 1,5 kg
Prezentowana na zdjęciach kolorystyka ma charakter poglądowy, a kolory mogą różnić się odcieniami w rzeczywistości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | CR-sz-f |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | CR-sz-f |
Figi Model Marilyn White - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| 48 | 115-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Biały |
Dyskretny Znacznik Przedmiotów UV/Tester Banknotów itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773111 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773111 |
Wielkość uchwytu: 17 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6093 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6093 |
CZARNE LAKIEROWANE SZPILKI AH-1B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Poidło dla ptaków 35 ml 11 cm
Pojemność 35 ml
Wysokość 11 cm
KOLORYSTYKA LOSOWA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-5410 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-5410 |
Bodystocking Model Zita Black - Livia Corsetti Fashion
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| S/L | 82-114 cm | 84-96 cm |
| XL/XXL | 114-116 cm | 96-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Bluzka o luźnym kroju GR12558 Bordowy - GrandUA
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
Flexi New Classic M linka 5 metrów - czerwona
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Flexi |
Tunika Model Anastasia Black - Bas Bleu
Seksowna tunika dla pewnych siebie kobiet!
- imitacja skóry
- perfekcyjne dopasowanie
- dekolt okrągły
- krótkie rękawy
- wstawki z elastycznego materiału
- szwy optycznie wyszczuplające sylwetkę
- z tyłu kryty zamek
- grubość 200 DEN
Polyester 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bas Bleu |
| Kolor | Czarny |
Bluza Damska Model Milena 2 Light Grey/Navy - Tessita
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 54 cm | 62 cm | 94-98 cm |
| M | 53.5 cm | 62 cm | 88-92 cm |
| S | 53 cm | 62 cm | 82-86 cm |
| XL | 54.5 cm | 62 cm | 100-104 cm |
| XXL | 55 cm | 62 cm | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |


_305084.jpg)