Wysokość platformy 2 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Kamera Bezp. Zewnętrzna Dz.-Noc+4 kanał. Odbiornik do 300m+DVR/USB.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415695 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415695 |
POMPA HYDRAULICZNA CASE 1830 ,D61906 ,371264A1 ,70142DAC
Numery do celów porównawczych:
D61906 ,371264A1 ,70142DAC
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | D61906AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | D61906AE |
Sukienka Model 125-5 Black - Numoco
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 86 cm | 76 cm |
| M | 80 cm | 70 cm |
| S | 76 cm | 66 cm |
| XL | 90 cm | 80 cm |
| XXL | 96 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
TETRA Goldfish Energy - pokarm w postaci pałeczek 250ml
* złotych rybek i innych gatunków ryb zimnowodnych
*dostarcza energii i zapewnia zdrowy wzrost
*o wysokiej zawartości niezbędnych minerałów i białek
*okrągłe, drobne granulki szybko rozpuszczają się w wodzie zapewniając zdrową i zróżnicowaną dietę dla ryb
*zawiera błonnik
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T199132 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T199132 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773554102 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773554102 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V757-24 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V757-24 |
Zegarek Treningowy z Pulsometrem, EKG...
Wbudowanym m.in. Pulsometrem, EKG itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4016224282005 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4016224282005 |
Tshirt Damski Model Duni Grey - Dursi
~Len 8 %
Polyester 80 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Szary |
Klasyczna koszula o swobodnym kroju GR1369 Sky Blue - GrandUA
Skład: 70% polyester 30% jedwab
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model L028 Navy - Lapasi
~Nylon 13 %
Polyester 82 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 93 cm | 118 cm | 96 cm | 86 cm |
| M | 92 cm | 114 cm | 92 cm | 82 cm |
| S | 91 cm | 110 cm | 88 cm | 78 cm |
| XL | 93 cm | 122 cm | 100 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Granatowy |
Bluzka Model Dagny Black - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Stroboskop Diodowy Disco 24 LED - Czerwony.
Czerwony.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59003020140 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59003020140 |
SZNUROWANE PÓŁBUTY KYLIE K1715004RO Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
ROYAL CANIN Medium Light 3,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
DL Smakołyki Dr.Seidl dla szczeniąt ras dużych 90g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
Kombinezon Damski Model KB109 Navy - Lanti
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 142 cm | 96 cm | 86 cm | 78 cm |
| 38 | 143 cm | 100 cm | 90 cm | 82 cm |
| 40 | 144 cm | 104 cm | 94 cm | 86 cm |
| 42 | 145 cm | 108 cm | 98 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Granatowy |
Wielki turniej wiedzy o sporcie
TETRA Tetratec APS 50 - pompka napowietrzająca jednowyjściowa do akwarium o poj. 10-60l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T143128 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T143128 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Holly Popstar-Cubano M-346 Pink/Brown - Marko
Włoska, wysokogatunkowa dzianina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Wydobywa to co najlepsze z Twojej sylwetki
Miseczki usztywniane, z bocznymi i dolnymi fiszbinami
Wypełnienie push up dostępne w rozmiarach S, M, L, XL
Model doskonały na małe i średnie biusty
Ramiączka wiązane na szyi lub na plecach
Wygodne figi wiązane po bokach
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 76-81 cm | 86-88 cm |
| M | 88-94 cm | 73-78 cm | 83-85 cm |
| S | 82-90 cm | 70-75 cm | 80-82 cm |
| XL | 96-102 cm | 79-84 cm | 89-91 cm |
| XXL | 100-106 cm | 82-87 cm | 92-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
VITAPOL Pokarm pełnowartościowy dla nimfy 500g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2200 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-2200 |


_305080.jpg)