| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Elegancka sukienka w stylu paryskim MM1088 Blue - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
Bluza Damska Model K169 Yellow - Katrus
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Żółty |
AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY GENERATOR 6,5kW 12 230V AVR
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | POWERMAT |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | POWERMAT |
Trixie Wybieg przenośny / zagroda / kojec dla królików i szczeniąt o średnicy 130 cm
- idealny do użycia w domu i na zewnątrz
- chroni kable, dywany, medle ect, przed naturalna dla gryzoni chęcią obgryzania
- gumowe pokrycie i obwódka zewnątrzna zapobiega zabrudzeniu podłogi i chroni zwierzęta przed kontaktem z mokrym podłożem podczas użycia na zewnątrz
- zdejmowana podłoga pozwala na wypuszczenie wierzęcia na trawnik
- dodatowy otwór na poidło
- z dwoma bocznymi kieszeniami
- może byc przymocowany dzięki bocznym pentelkom
- zdejmowana siatka zapobiega wyskoczeniu i chroni przed ptakami i kotami
- składany, nie zabiera dużo miejsca po złożeniu
- z torba do przenoszenia
- wystarczy przetrzeć (zdejmowana siatka i spód może być prana ręcznie do 30 st. C)
- średnica 130 cm
- wysokość 55 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 64054 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 64054 |
Sukienka Model T132 Grey - Tessita
Skład: 70% bawełna, 22% poliester, 8% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 105 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 104 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 103 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 106 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| XXL | 107 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
Zestaw do Pokera itd. + 200 Żetonów (EURO) + Tasowarka + 2 Talie Kart + Kości i Akcesoria.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415482 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415482 |
Czółenka Model KB200-106 Black - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24.2 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26.5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
BOTKI KOWBOJKI NA OBCASIE 58-386 CZARNY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,7 cm |
| 37 | 24,4 cm |
| 38 | 25,3 cm |
| 39 | 26 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| 3XL | 121-128 cm | 94-98 cm |
| L | 101-106 cm | 76-80 cm |
| M | 95-100 cm | 70-74 cm |
| S | 90-94 cm | 64-68 cm |
| XL | 107-113 cm | 82-86 cm |
| XXL, | 114-120 cm | 88-82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Biały |
Beretta M84 ASG / Full Metal na Kule 6mm (napęd CO2).
Kompozytowe (0,25g.)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4716500111722 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4716500111722 |
Mały Pistolet Czarnoprochowy (dekoracyjny) + Zapalniczka Żarowa.
Wbudowaną Zapalniczką Żarową i Lunetą Celowniczą.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620092 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620092 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Anastacia Freeze-Nero M-341 Green/Black - Marko
Skład: 80% poliamid, 20% elastan.
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| 3XL/XL | 94-100 cm | 83-88 cm | 94-95 cm | XL |
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 86-88 cm | |
| L/XL | 94-100 cm | 74-79 cm | 86-88 cm | XL |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 83-85 cm | |
| M/L | 90-96 cm | 71-76 cm | 83-85 cm | L |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-82 cm | |
| S/M | 86-92 cm | 68-73 cm | 80-82 cm | M |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 89-91 cm | |
| XL/M | 86-92 cm | 77-82 cm | 89-91 cm | M |
| XL/XXL | 98-104 cm | 77-82 cm | 89-91 cm | XXL |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 92-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Tunika model 1474 Crimson - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 77 cm | szer. na plasko:46 cm |
| S/M | 76 cm | szer. na plasko:43 cm |
| XXL | 78 cm | szer. na plasko:50 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czerwony |
ABAKUS SUSZONE ŻOŁĄDKI (ŻWACZE) 500 G WOREK
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Abakus |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Abakus |
Chaba Legowisko Owalne z poduchą Standard 7C 76x68x18 cm.
Zalety: - wykonana z najwyższej jakości materiału
- wyjmowana poduszka
- efektowny, tani, wytrzymały produkt
- do domu, ogrodu, na taras
Rozmiar: 76x68x18 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Nadzwyczaj chłonne podłoże. Dobrze wysuszone oraz odpylone doskonale nadaje się jako podściółka dla myszek, chomików, świnek morskich, króliczków, szynszyli, itp.
Zapewnia optymalną higienę i czystość.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DOMUS S.C. |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DOMUS S.C. |
Halka LD 79 I Want More black - Lets Duck
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S-L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| S/L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| S/M | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
Stringi Model Larissa Milk - Nipplex
Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Biały |
Koszula Damska Model L039 Birds Pink - Lou-Lou
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 66 cm | 106 cm |
| M | 65 cm | 102 cm |
| S | 64 cm | 98 cm |
| XL | 67 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lou-Lou |
| Kolor | Różowy |


_301169.jpg)