| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,7 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
OBUWIE SPORTOWE DAMSKIE SZARE NB150P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Sweter Damski Model Candice SWE 042 Yellow - MKM
~Polamid 20 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 60 cm | 98 cm |
| M | 60 cm | 88 cm |
| XL | 60 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Żółty |
JESIENNE BOTKI NA OBCASIE A921 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
TETRA ReptoDecoArt Stones S - kamień ozdobny
* Idealny dla aktywnych gadów
* kamienie ozdobne
* Idealne do wody i pustynnych terrariów
* Projektowanie jaskiń, obszary słonecznych i karmienia, poziomu itp.
* Realistyczne spojrzenie rock, doskonale połączone z Tetra ReptoDecoFilter
* Łatwy w montażu i bezpieczne
* Łatwe do czyszczenia, bezpieczny dla gadów
Rozmiar: S
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T203525 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T203525 |
Sukienka Model M566 Blue - Figl
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 99-106 cm | 93-100 cm | 74-81 cm |
| S/M | 92-98 cm | 85-92 cm | 66-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Wojna Trojańska, Wyprawa po złote runo
Pinokio domek drewniany narożny 27,5x27,5x15 cm
Domek wykonany jest z drewna sosnowego, dzięki czemu jest trwały i estetyczny.
Farby oraz kleje których użyto do produkcji są nietoksyczne.
Domej narożny zajmuje mniej miejsca gdyż można go postawić w rogu klatki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Kod producenta | P07 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pinokio |
| Kod producenta | P07 |
Figi niskie Model Susan Coral - Wiesmann
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-94 cm |
| S | 88-90 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czerwony |
Trixie Kołowrotek dla gryzoni metalowy 12 cm
Średnica: 12 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6083 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-6083 |
Gorset Model V-5387 Tease me Black - Axami
Elastan 6 %
~Polamid 79 %
~Poliuretan 5 %
Polyester 3 %
~Viscosa 3 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 70 B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70A | 68-72 cm | 82-84 cm |
| 75 A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Sweter Ciążowy Model 40001C Pink - PeeKaBoo
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 61 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Różowy |
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 62 cm | 59 cm | 47 cm |
| M | 61 cm | 58 cm | 44 cm |
| S | 60 cm | 57 cm | 42 cm |
| XL | 63 cm | 61 cm | 49 cm |
| XXL | 64 cm | 61 cm | 51 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
Ami Play smycz NX 150/2 cm łapki na zielonym tle
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Bluzka Model ABK0082 White - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Biały |
Karta pamięci Sandisk microSDHC Card 16GB
• kompatybilność z urządzeniami microSDHC oraz SDHC
• wskaźnik szybkości: Class 2 (na podstawie specyfikacji
standardu SD 2.00)
• załączony adapter SD oraz czytnik USB
• dostępne pojemności 4, 8, 16 i 32 GB
• 5 lat gwarancji na kartę.
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Mercedes Origami-Blueberry M-385 Coral/Navy - Marko
Klasyczne figi świetnie leżą i są bardzo wygodne. U góry \"paseczek\".
Jeden z najlepszych kostiumów kąpielowych tego sezonu
Szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
O konstrukcji bardotki, z fiszbinami
Efekt niemal \"2xPush up\"
Wypełnienie push up dostępne w rozmiarach S-XL
Doskonały na małe i średnie biusty
Śliczna broszka (odpinana)
Wspaniała kolorystyka
Wygodne, klasyczne figi
Włoska, wysokogatunkowa dzianina Carvico Tesutti
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 93-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Andrea Mora M-193 Violet - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| 3XL/XL | 96-102 cm | 84-90 cm | 95-97 cm | XL | F |
| L | 92-98 cm | 72-78 cm | 86-88 cm | L | C |
| M | 88-94 cm | 68-74 cm | 83-85 cm | M | B |
| S | 82-90 cm | 64-70 cm | 80-82 cm | S | A |
| XL | 96-102 cm | 76-82 cm | 91-93 cm | XL | D |
| XL/L | 92-98 cm | 76-82 cm | 89-91 cm | L | D |
| XXL | 100-106 cm | 80-86 cm | 92-94 cm | XXL | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
Szorty Model Mila Black - Wolbar
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
Mikro-Kamera HD Nagrywaj. Obraz+Dźwięk (30-dni Pracy!!).
Profesjonalna Szpiegowska Mikro-Kamera (30...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590255565902 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590255565902 |
Sukienka Model LS196 Black - Lemoniade
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 70 cm | 108 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |


_324436.jpg)