| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
- rękaw 3/4
- piękny, delikatny kwiatowy wzór
- w pasie wiązany
- z przodu dwie kieszenie
- wygodny i komfortowy model
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Granatowy,Łososiowy,Pistacjowy |
| rozmiar | L,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Granatowy,Łososiowy,Pistacjowy |
| rozmiar | L,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Docisk sprzęgła LUK 133021410, odpowiednik 5154418
CASE :
MXM 120,
MXM 130,
MXM 140,
MXM 175,
MXM 195,
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | LUK |
| Kod producenta | 5154418 |
| EAN | 5154418 |
| Typ | |
| Rodzaj | |
| Ilość sprężyn | |
| Średnica wałka [mm] | |
| Ilość frezów | |
| Średnica | |
| Oznaczenie | |
| Ilość łopatek (spieków) |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | LUK |
| Kod producenta | 5154418 |
| EAN | 5154418 |
| Typ | |
| Rodzaj | |
| Ilość sprężyn | |
| Średnica wałka [mm] | |
| Ilość frezów | |
| Średnica | |
| Oznaczenie | |
| Ilość łopatek (spieków) |
Sweter Narzutka model 30052C Orange - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Pomarańczowy |
Komplet Model Cora Black - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 95 cm |
| M | 97 cm | 90 cm |
| S | 92 cm | 80 cm |
| XL | 108 cm | 101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
8in1 Woreczki na odchody Poop Patrol Pet Waste Bags Refill 6 rolek
Zawiera 6 rolek, każda po 15 woreczków.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T104810 |
| EAN | 4048422104810 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T104810 |
| EAN | 4048422104810 |
Sandał GUMOWE RZYMIANKI 3201NU - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
Biustonosz Soft Biustonosz Wanda Black - Nipplex
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 65 D | 83-85 cm |
| 65 E | 85-87 cm |
| 65 F | 87-89 cm |
| 70 B | 84-86 cm |
| 70 C | 86-88 cm |
| 70 D | 88-90 cm |
| 70 E | 90-92 cm |
| 70 F | 92-94 cm |
| 70 G | 94-96 cm |
| 70A | 82-84 cm |
| 75 A | 87-89 cm |
| 75 B | 89-91 cm |
| 75 C | 91-93 cm |
| 75 D | 93-95 cm |
| 75 E | 95-97 cm |
| 75 F | 97-99 cm |
| 75 G | 99-101 cm |
| 80 B | 94-96 cm |
| 80 C | 96-98 cm |
| 80 D | 98-100 cm |
| 80 E | 100-102 cm |
| 80 F | 102-104 cm |
| 80 G | 104-106 cm |
| 85 B | 99-101 cm |
| 85 C | 101-103 cm |
| 85 D | 103-105 cm |
| 85 E | 105-107 cm |
| 85 F | 107-109 cm |
| 90 B | 104-106 cm |
| 90 C | 106-108 cm |
| 90 D | 108-110 cm |
| 90 E | 110-112 cm |
| 90 F | 112-114 cm |
| 95B | 109-111 cm |
| 95C | 111-113 cm |
| 95D | 113-115 cm |
| 95E | 115-117 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czarny |
T-shirt Damski Model MOE171 Model 1 White - Moe
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 64 cm | 96 cm |
| M | 62 cm | 92 cm |
| S | 61 cm | 88 cm |
| XL | 65 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Biały |
Idealny do zabaw na świeżym powietrzu, osłania główkę dziecka przed promieniami słonecznymi.
100% bawełna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | WD 5980 /51n |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | WD 5980 /51n |
Trixie Kołowrotek dla gryzoni plastikowy 20 cm
Zabawka jest wygodna, o prostej powierzchni do biegania (bez prętów). Posiada boczne wsporniki dla lepszego uchwytu oraz bezpieczny stojak. Zamknięty tył zapobiega uwięźnięciu zwierzęcia.
Zabawka może być ustawiona w klatce, jak również można go zawiesić. Produkt wykonany jest z plastiku co umożliwia utrzymanie zabawki w czystości.
Wymiary: 20cm-> średnica 22 cm-> całkowita wysokość KOLORYSTYKA LOSOWA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-61010 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-61010 |
Bluzka Model 230087 Blue - Enny
Elegancka bluzka w niebieskim kolorze.
- luźny, swobodny krój
- dekolt w kształcie litery V
- kopertowe założenie
- rękaw długi
- dół wykończony ściągaczem
- przód zdobi cekinowa kieszonka
- bluzka wykonana jest z wysokiej jakości, rozciągliwego materiału
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36/38 | 60 cm | 92 cm |
| 40/42 | 62 cm | 100 cm |
| 44/46 | 64 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Niebieski |
AQUA EL Wkład gąbkowy do filtra FAN-1 PLUS
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100147 |
| EAN | 5,90555E+12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100147 |
| EAN | 5,90555E 12 |
Piżama Damska Model SAL-PY 1082 Grey Melange - Rossli
Komfortowa piżama damska.
- dekolt okrągły
- rękaw o długości 3/4
- przód zdobi nadruk
- wydłużony tył
- długie spodnie w paski
- nogawki zakończone ściągaczami
- w pasie wygodna gumka oraz troczki do wiązania
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
Skład:
Spodnie: 95% bawełna, 5% elastan.
Polyester 20 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 94-98 cm |
| M | 94-98 cm | 90-94 cm |
| S | 90-94 cm | 86-90 cm |
| XL | 102-106 cm | 96-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model Titie Navy - Dursi
Polyester 96 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Granatowy |
Szpiegowski Termometr (8GB), Nagrywający Obraz i Dźwięk + Detekcja Ruchu + Aparat Foto itd.
Sukienka Model M288 Grey Melange - Makadamia
Stylowa sukienka damska o prostym kroju.
- dekolt okrągły
- krótki rękaw
- długość midi
- po bokach kieszenie
- krawędzie wykończone surowo
- ozdobne przeszycia
- sportowy styl
- sukienka wykonana jest z przyjemnego w dotyku materiału
Elastan 8 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 97 cm | 96 cm | 84 cm | 88 cm |
| 38 | 98 cm | 101 cm | 89 cm | 93 cm |
| 40 | 99 cm | 106 cm | 94 cm | 98 cm |
| 42 | 100 cm | 111 cm | 99 cm | 103 cm |
| 44 | 101 cm | 116 cm | 104 cm | 108 cm |
| 46 | 102 cm | 120 cm | 109 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model Jasmine Navy - Jersa
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 101 cm | 94 cm | 93.5 cm | 74 cm |
| 38 | 101.5 cm | 98 cm | 97.5 cm | 78 cm |
| 40 | 105 cm | 102 cm | 101.5 cm | 82 cm |
| 42 | 106 cm | 106 cm | 105.5 cm | 86 cm |
| 44 | 109 cm | 111 cm | 110.5 cm | 91 cm |
| 46 | 110 cm | 116 cm | 115.5 cm | 96 cm |
| 48 | 113 cm | 122 cm | 121.5 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jersa |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jersa |
| Kolor | Granatowy |
Figi CATHERINE Red/Black - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
Katrinex Suszony Gammarus 1400ml.- Pokarm naturalny dla rybek i żółwi
Szczególną rolę odgrywa chitynowy pancerzyk, będący dla ryb cenną substancją balastową.
Używa się go przemiennie do karmienia śrdnich i dużych ryb, a także żółwi.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrinex |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrinex |

