| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,7 cm |
| 37 | 23,4 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Karta pamięci Sandisk microSD Card 2GB
• kompatybilność z urządzeniami microSDHC oraz SDHC
• wskaźnik szybkości: Class 2 (na podstawie specyfikacji
standardu SD 2.00)
• załączony adapter SD oraz czytnik USB
• dostępne pojemności 4, 8, 16 i 32 GB
• 5 lat gwarancji na kartę.
Nestor Dropsy biszkoptowe z miodem dla gryzoni 35g.
Skład: mąka, cukier, jajka, miód 2%, tłuszcz roślinny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nestor |
Przecinarka plazmowa CUTTER 40 SHERMAN
12/24 MIESIĄCE (FIRMA/KONSUMENT) SERWIS DOOR TO DOOR
Przecinarka CUTTER 40 jest urządzeniem inwertorowym wykonanym w technologii MOSFET 100kHz służącym do cięcia plazmą powietrzną blach i elementów stalowych, aluminiowych i miedzianych. Głównym przeznaczeniem przecinarki są prace naprawcze i usługowe w pomieszczeniach zamkniętych lub zadaszonych, nie narażonych na bezpośrednie działanie wpływów atmosferycznych.
Urządzenie wyposażone jest w zintegrowany uchwyt 5m standardu ESAB z zajarzaniem dotykowym oraz wbudowany zespół przygotowania powietrza z reduktorem i manometrem umożliwiający regulację i kontrolę ciśnienia powietrza z panelu sterowniczego.
W komplecie znajdują się także przewód masowy z zaciskiem kleszczowym, tarcza, młotek i szczotka. Wykaz części zamiennych do uchwytu plazmowego dostępny jest w cenniku.
| Numer katalogowy | SINW-CUTTER40 |
|---|---|
| Napięcie zasilania [V] | AC 230 50Hz |
| Technologia wykonania | MOSFET |
| Prąd cięcia [A] | 34 |
| Cykl pracy [%] | 60 |
| Max. grubość cięcia [mm] | 9 |
| Max. pobór prądu [A] | 20,5 |
| Max. pobór mocy [kVA] | 4,8 |
| Przepływ powietrza [m3/min] | 0,2 |
| Sposób zajarzania | Dotykowe |
| Masa [kg] | 9 |
| Wymiary (D x SZ x W) [mm] | 371 x 153 x 232 |
Wyposażenie standardowe Uchwyt do cięcia plazmą PT-31/5m Przewód masowy Tarcza spawalnicza Młotek ze szczotką
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SHERMAN |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | SHERMAN |
JRS Chipsi Classic 15l.- Trociny dla gryzoni
Miękkie i ekologiczne podłoże do klatek.
Zalety Trocin Chipsi Classic:-w 100% naturalne -skutecznie wiążą nieprzyjemne zapachy -doskonale wchłaniają wilgoć -niepylące
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JRS |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JRS |
ZAMSZOWE WORKERY VICES 1305-29GR CNB1305-29GR Zielony - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
Seksowna bluzka w ciekawym stylu MM2052 Black - Mira Mod
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
Steel Pipe Parts FT012-12 Wał Napędowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT012-12 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | FT012-12 |
ZOLUX Klatka SOLO RodyLounge dla gryzoni kol.turkusowy
- Przezroczyste ścianki umożliwiające obserwację zwierzęcia oraz doskonale dopasowują się do wszystkich rodzajów wnętrz
- Klatki z serii RodyLounge mogą być łączone
- Nieograniczona liczba kombinacji W skład wyposażenia klatki wchodzi:
- 1x poidełko o pojemności 75 ml
- 1x miseczka na pokarm
- 1x kołowrotek
- 1x domek zewnętrzny
- 1x plastikowy dach
- 2x wygięte rurki
- 3x łączników Wymiary: 40 x 26 x 26cm
Kolor wyposażenia: turkusowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 205841 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 205841 |
Komplet Model Attica chemise Black - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
Specific CDW FOOD ALLERGY MANAGEMENT 6 x 300g
Dieta weterynaryjna SPECIFIC? CDD Food Allergy Managment charakteryzuje się wyselekcjonowanym, pojedynczym źródłem białka /jaja/ i węglowodanów /ryż/. W trakcie stosowania diety należy mieć pewność, że jest ona jedynym pokarmem podawanym zwierzęciu. Dzienna dawkę pokarmowa diety weterynaryjnej należy podzielić na 3 -5 posiłków w celu zminimalizowania obciążenia przewodu pokarmowego u pacjentów z występującą biegunką z jelita cienkiego. Zewnątrzwydzielnicza niewydolność trzustki charakteryzuje sie upośledzeniem sekrecji enzymów trawiennych do światła przewodu pokarmowego. Dieta jest łatwostrawnym pokarmem stworzonym z myślą o pacjentach cierpiących na zewnatrzwydzielnicza niewydolność trzustki. W zaawansowanych stadiach zewnątrzwydzielniczej niewydolności trzustki zaleca się jednoczesne stosowanie diety i podawanie preparatów enzymatycznych. Nie jest zalecana dla: szczeniąt oraz ciężarnych i karmiących suk, psów, z potwierdzona nadwrażliwością na którykolwiek zawarty w diecie składnik pokarmowy. Składniki: jagnięcina, ryż, olej sojowy, minerały, sproszkowana celuloza, witaminy, łuski babki płesznik. Nie zawiera syntetycznych barwników, dodatków smakowych oraz składników modyfikowanych genetycznie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dechra Veterinary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dechra Veterinary |
Transformers War for Cybertron
Sukienka Model 17025 Cream/Black - YourNewStyle
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 90 cm | 84 cm | 72 cm |
| M | 97 cm | 86 cm | 80 cm | 68 cm |
| S | 96 cm | 82 cm | 76 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model MOE258 Black - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 93 cm | 90 cm | 78 cm | 72 cm |
| M | 93 cm | 86 cm | 74 cm | 68 cm |
| S | 93 cm | 82 cm | 72 cm | 66 cm |
| XL | 93 cm | 94 cm | 82 cm | 74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Spódnica Model SP113 Grey - Lanti
Polyester 25 %
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 47 cm | 96 cm | 70 cm |
| 38 | 47 cm | 100 cm | 74 cm |
| 40 | 48 cm | 104 cm | 78 cm |
| 42 | 48 cm | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
Figi Model 667B Ronnie White - Gaia
Kobiece figi typu brazilian. Powstały z połączenia siateczki, kuszącej koronki oraz lśniącej dzianiny. U góry subtelna kokardka.
Do kompletu polecamy biustonosz 667.
Elastan 16 %
~Polamid 71 %
Polyester 8 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Biały |
Podwójny Tor Wyścigowy. 2w1: Wyścigówki & Kolejka + Pilot.
Wysokiej Jakości Podwójny Tor Wyścigowy.
2w1: Wyścigówki & Kolejka +...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415473 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415473 |
PROZOO Profine Snack Lamb przekąska dla psa o smaku jagnięciny 80g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
| Kod producenta | 16076 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
| Kod producenta | 16076 |
Sukienka Model MOE329 Navy - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 102 cm | 100 cm | 92 cm |
| M | 96 cm | 97 cm | 95 cm | 87 cm |
| S | 95 cm | 92 cm | 90 cm | 82 cm |
| XL | 98 cm | 107 cm | 105 cm | 97 cm |
| XXL | 99 cm | 112 cm | 110 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model M36 Sky Blue - Makadamia
Elegancka sukienka damska.
- dekolt półokrągły
- rękaw krótki
- luźny, trapezowy fason
- rękawy zakończone mankietami
- model świetnie prezentuje się na sylwetce
- wyprodukowany w Polsce
~Viscosa 3 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 90 cm | 86 cm | 92 cm |
| 38 | 91 cm | 90 cm | 96 cm |
| 40 | 92 cm | 94 cm | 100 cm |
| 42 | 93 cm | 98 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Niebieski |
LICOWE BOTKI SZTYBLETY NA KOTURNIE 1765-21 CZARNY - Inello
Wysokość platformy 2 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |


_215039.jpg)