| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka Model M480 Green - Figl
- szykowna bluzka
- rewelacyjnie układa się na sylwetce
- dekolt eksponuje biust
- plecy ozdobione piękną zakładką
- bluzka na cienkich ramiączkach
- świetnie będzie prezentować się pod żakietem
Skład: poliester 80%, wiskoza 17%, elastan 3%
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
ZOLUX Płaszczyk nieprzemakalny ze stójką 30 cm kolor grafitowy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 411412GRI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 411412GRI |
SERA Nitrivec 100ml - środek do uzdatniania wody w akwarium
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
Komplet Orna White - Livia Corsetti Fashion
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-104 cm | 93-96 cm | 75-78 cm |
| XL | 105-109 cm | 97-100 cm | 79-82 cm |
| M | 94-98 cm | 89-92 cm | 69-74 cm |
| S | 88-93 cm | 84-88 cm | 62-68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100637 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 100637 |
Sandał SANDAŁKI DAMSKIE CZARNE FM5035 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,7 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Bluza Damska Model 97-3 Ecru - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 92 cm |
| M | 88 cm |
| S | 84 cm |
| XL | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model Eva ED017-1 Ecru - Ella Dora
Wykonana z wysokiej jakości elastycznej wiskozy dzianinowej. Wysoka jakość wykonania.
Bluzka o dopasowanym fasonie, idealnie podkreślającym kobiece kształty.
Idealna propozycja jako element wielu modnych stylizacji. Każda z Was poczuje się w niej wyjątkowo pięknie i kobieco.
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 60 cm | 84 cm |
| 38 | 61 cm | 90 cm |
| 40 | 62 cm | 96 cm |
| 42 | 63 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Beżowy |
Stringi Model Greta Black - Unikat
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-106 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 108-114 cm |
| XXL | 115-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
DAKO-ART Piasek cytrynowy dla ptaków 3l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dako-Art |
SANDAŁKI Z ĆWIEKAMI BEŻOWE 708-11 BEIGE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
Sandał ESPADRYLE DAMSKIE CZARNE JH65P BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25,2 cm |
| 41 | 25,7 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Cornelia Magenta-Titanium M-321 Fuksja/Grey - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 85-87 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 91-93 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
Agregat Prądotwórczy KIPOR IG2000 INVERTER
GWARANCJA 12 MIESIĘCY NA FAKTURĘ / 24 MIESIĄCE NA PARAGON DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH gwarancja door to door
Agregat prądotwórczy inwerterowy KIPOR IG2000 1.6kW Podobnie jak model IG1000 tak i ten model sprawia, iż mozliwość zabrania ze sobą gdziekolwiek niezależnego źródła prądu nie sprawia żadnego problemu. Agregat ten, podobnie jak jego mniejszy brat, ma obudowę walizkową, co sprawia, iż jest on bardzo poręczny. Dodatkowo obudowa sama w sobie maksymalizuje kulturę pracy jednostki napędowej agregatu prądotwórczego. Generator posiada równiez zapłon elektroniczny a jego waga nie przekracza 22 kilogramów. Główne cechy KIPOR IG2000 1.6kW Agregat inwerterowy KIPOR IG2000 z cyfrową stabilizacją prądu AVR Digital - idealny do bezpośredniego zasilania urządzeń elektronicznych (PC, TV, RTV, AGD itp.) Urządzenie w obudowie wyciszonej, z kółkami transportowymi oraz rozruchem elektrycznym w standardzie. Agregat posiada 2 standardowe gniazda 230V i 1 gniazdo z wyjściem prądu stałego 12V. Zwarta blokowa konstrukcja - dzięki temu agregat jest o 50% mniejszy i lżejszy od tradycyjnego generatora, Unikalny i opatentowany system chłodzenia powietrzem, Opatentowany wewnętrzny system struktury generatora, Niski poziom hałasu, Niewielka waga, Do 3 h pracy na jednym zbiorniku paliwa, Atrakcyjny nowoczesny design, Możliwość ładowania akumulatorów, Kółeczka ułatwiające transport
| NAPIĘCIE | 230V |
| ILOŚĆ FAZ | 1 |
| CZĘSTOTLIWOŚĆ | 50HZ |
| PRĄD | 7A |
| MOC NOMINALNA | 1.6KVA |
| MOC MAKSYMALNA | 2.0KVA |
| MOC PRĄDU STAŁEGO | 12V/5.0A |
| BEZPIECZNIK NA PANELU STEROWANIA | BRAK |
| MODEL PRĄDNICY | KPINF1-2.0 |
| MODEL SILNIKA | KG158 |
| TYP SILNIKA | JEDNOCYLINDROWY, 4-SUWOWY SILNIK BENZYNOWY |
| POJEMNOŚĆ SILNIKA | 105.6CM3 |
| MAKSYMALNA MOC SILNIKA | 2.2KW/4500RPM |
| MAKSYMALNE OBROTY SILNIKA | 4500RPM |
| ŚREDNICA X SKOK CYLINDRA | 58 X 40MM |
| KOMPRESJA | 8.5:1 |
| KIERUNEK OBROTU WAŁU NAPĘDOWEGO | W PRZECIWNĄ STRONĘ ZEGARA |
| SYSTEM ROZRUCHU | RĘCZNY |
| SYSTEM ZAPŁONU | T.C.I. ZAPŁON ELEKTRONICZNY |
| POBÓR PRĄDU ROZRUSZNIKA | BRAK |
| MAKSYMALNY PRĄD ŁADOWANIA AKUMULATORA | BRAK |
| POJEMNOŚĆ AKUMULATORA | BRAK |
| RODZAJ PALIWA | PB95 |
| POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA PALIWA | 3.7L |
| ZUŻYCIE PALIWA | 1.6L/H |
| MINIMALNE ZUŻYCIE PALIWA | 1.2L/H |
| CZAS PRACY NA PEŁNYM ZBIORNIKU | 2.2~3H |
| RODZAJ OLEJU | SAE15W40 |
| POJEMNOŚĆ MISKI OLEJOWEJ | 0.4L |
| SMAROWANIE | ROZBRYZGOWE |
| WAGA NETTO | 22KG |
| WYMIARY | 515 X 300 X 430MM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KIPOR |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KIPOR |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Lisa Carnaby M-471 Red - Marko
Cechy kostiumu:
- Dwuczęściowy kostium w stylu inspirowanym bikini
- w pięknej kolorystyce skontrastowanej z czernią
- z wyjątkowymi figami (zupełna nowość!) z efektem prześwitu po bokach
- miseczki usztywniane, bez fiszbin, z kieszonkami na dołączone do modelu poduszeczki push up
- push up wyjmowany z modelu (dostępny w rozmiarach S, M, L)
- konstrukcja idealna na małe i średnie biusty- obwód i ramiączka wiązane
- figi wyższe, bardzo wygodne, maskują brzuszek
- pęknięcia po bokach wyglądają sexy i optycznie wydłużają nogi
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 93 cm | 74-79 cm | 85-86 cm |
| M | 90 cm | 71-76 cm | 83-84 cm |
| S | 87 cm | 68-73 cm | 81-82 cm |
| XL | 96 cm | 77-82 cm | 87-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Inka 2083 SS/18 K1 White/Grafit - Taro
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Taro |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model 243 Navy - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Dolina Noteci Natural Taste z wołowiną baton 1kg
Karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną.
Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego 50% (w tym 10%) wołowiny ,zboża, substancje mineralne.
Analiza: białko 16%, oleje i tłuszcze surowe 10%, popiół surowy 2,5%,włókno surowe 0,8%, wilgotność 60%
Dodatki dietetyczne/kg: Witamina A-4300 IU, Witamina D3 - 380 IU,Witamina E - 42 mg, E4/Miedź - 2,5 mg. - See more at: http://www.zoocentrum24.pl/karmy-dla-psow-mokre/1459-dolina-noteci-natural-taste-baton-z-wolowina-1kg.html#sthash.CHvcNcrU.dpuf
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
Elastan 5 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Exzo |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Exzo |
| Kolor | Granatowy |


_323130.jpg)