| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Harlan Coben |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Harlan Coben |
Teczka 3-latka. Zgaduję, rysuję, maluję
stron 144
format 22,5 x 30,5 cm
Drodzy Rodzice! Każde dziecko chce się uczyć. Potrzebuje jedynie różnorodnych zadań i pochwały. Dzięki pięknie zilustrowanym ćwiczeniom, przygotowanym na miarę możliwości dziecka, książki z ``Teczki 3-latka`` zapewnią małemu czytelnikowi zarówno rozwój jak i satysfakcję. W teczce znajdziecie: 4 książeczki z zadaniami plastycznymi, książeczkę z wierszykami i zadaniami, nalepki, tekturowe wypychanki, wycinanki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Elżbieta Lekan |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Elżbieta Lekan |
oprawa broszurowa
stronay110
format 12,8x19,8cm
\"Ola odpowiada na ogłoszenie w\"Trzynastce\"i dzięki temu poznaje Dominika. Wszystko toczy się dobrze do czasu, gdy przypadkiem dostaje od Dominika nie do niej skierowany list, w którym jest opisana. To jak cios prosto w serce!\"
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewa Nowak |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewa Nowak |
• Szalone Palio w Sienie.
• Niezapomniane pejzaże Capri.
• Najlepsze espresso w Wenecji.
Włochy – bella Italia, kraj słońca i piękna, zamieszkiwany przez pogodnych i życzliwych ludzi… Hasło reklamowe z folderu biura turystycznego? Wcale nie. Wystarczy spędzić tam choćby krótki urlop, by się przekonać, że państwo z Półwyspu Apenińskiego rzeczywiście oferuje wszystko, co napisano o nim w książkach. Do Italii przybywają nie tylko spragnieni słonecznej pogody i ciepłego morza turyści, ale także miłośnicy pięknych pejzaży i oczywiście wszyscy ci, którzy chcą lepiej poznać europejską kulturę.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bogusław Michalec, Grzegorz Petryszak, Marcin Szyma |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bogusław Michalec, Grzegorz Petryszak, Marcin Szyma |
Marka odzieży: Gorsenia
Model odzieży: K206 Viviane
RodzajOferty: Oferta bieżąca
Nowość: TAK
Płeć kupującego: Kobieta
Składnik surowcowy: poliamid 90%, elastan 7%, poliester 3%,
OpisProducenta:
Klasyczne figi pełne. Uszyte z delikatnej, lekko połyskującej dzianiny elastycznej. Ozdobione na środku wstawką z dzianiny haftowanej oraz na środku delikatną kokardką. Nogawki wykończone delikatną, elastyczną taśmą ozdobną.
Do kompletu polecamy biustonosz K205.
Skład: 90% poliamid, 7% elastan, 3% poliester.
Płeć: Kobieta Typ: Figi
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Roberts Nora |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Roberts Nora |
Chustki męskie CH-550 /blister/ kpl=3 szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Waldemar Węglarz, Alicja Żarowska-Mazur |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Waldemar Węglarz, Alicja Żarowska-Mazur |
Gniezno. Plan miasta. 1:15 000.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Sukienka Sukienka Model Floo Navy Blue
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
Świat w obrazkach. Dzieci świata.
Oprawa twarda.
Strony 124.
Format 18,5x23,0 cm.
Jak żyją chłopcy i dziewczynki z różnych stron świata? Jak się bawią, uczą i świętują? Dzięki tej książce skierowanej do młodszych czytelników dzieci poznają swoich rówieśników z ciekawych państw i regionów. To otworzy je na inną kulturę i zaciekawi zwyczajami, z którymi w późniejszym życiu będą mogły się spotkać.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marie-Renee Guilloret, Emilie Beaumont |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marie-Renee Guilloret, Emilie Beaumont |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Stringi Slip Close LD110 white + płyta CD Sensual Chill GRATIS!
| Rozmiar | Obwód bioder |
| S | 86-91 cm |
| M | 92-97 cm |
| L | 98-103 cm |
Kałasznikow Kebab. Reportaże wojenne.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Badkhen |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anna Badkhen |
oprawa miękka
format 16,5 x 23,5 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dorota Gellner |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dorota Gellner |
Dinozaury. Nauka rysowania i ciekawe opowiadania.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jenna Winterberg |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jenna Winterberg |
Tropiciele 4-latka karty pracy cz.1 2014
Ciekawa oprawa graficzna, lubiane przez dzieci nalepki sprawią, że nauka stanie się wspaniałą zabawą. Przewodnikiem dzieci po kartach jest sympatyczny zając Tup.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beata Gawrońska, Emilia Raczek |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Beata Gawrońska, Emilia Raczek |
Gra Chińczyk z pionkami magnetycznymi
Liczba graczy: 2-4
Wiek: 4+

