| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,2 cm |
| 39 | 24,8 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Lauren Design Parapeciak / Poduszka na parapet Cleo Czarny
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe tkaniny wysoka odporność na ścieranie wytrzymała kordura na spodzie pianka poliuretanowa grubości 3cm jako wypełnienie ukryty suwak umożliwiający zdjęcie samej poszewki
Dostępne wymiary 50cm/20cm , inne wymiary dostępne na zamówienie
Sposób czyszczenia można prać w pralce w temperaturze 30º C można wirować na niskich obrotach polecamy szare mydło w płynie suwak na spodzie umożliwia wyciągnięcie gąbki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 07501412 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 07501412 |
Sukienka Model MOE101 Mint - Moe
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 89 cm | 114 cm | 104 cm | 94 cm |
| M | 88 cm | 110 cm | 100 cm | 92 cm |
| S | 86 cm | 106 cm | 96 cm | 90 cm |
| XL | 90 cm | 118 cm | 108 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Zielony |
BAYER Kiltix - Obroża dla psów małych (dł. 35-38cm)
Produkt ten został objęty zakazem sprzedaży wysyłkowej. Jedyna dopuszczalna przez prawo forma sprzedaży to odbiór osobisty.
Oferujemu odbiór osobisty tego produktu w naszym sklepie w Krakowie.
Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bayer |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bayer |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Sisi Black - Donna
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| XXL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czarny |
Spodnie Damskie Model SD 107 Grey - Lanti
Polyester 25 %
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 96 cm | 94 cm | 76 cm |
| 38 | 96 cm | 98 cm | 80 cm |
| 40 | 98 cm | 102 cm | 84 cm |
| 42 | 98 cm | 106 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
Pończochy Klasyczne Model Princessa calze 03 code 187 Bianco - Gabriella
~Polamid 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor | Biały |
TRIXIE Zestaw misek ceramicznych na stojaku brązowo-niebieskie 2 x 1 L
Miseczki wykonane zostały z mocnej i grubej ceramiki odpornej na uderzenia. Komplet można w bardzo łatwy i szybki sposób rozłożyć do mycia. Produkt jest bardzo solidnie wykonany i na pewno posłuży przez lata. Średnica misek 20cm Kolor brązowo-niebieski Opakowanie 1szt
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24647 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24647 |
Szorty Model 487S Evelyn White - Gaia
Klasyczne w kroju szorty, wykonane z niezwykle delikatnej i miękkiej w dotyku dzianiny w połączeniu z eleganckim haftem. Szerokości boczków dopasowane do rozmiaru.
Elastan 5 %
~Polamid 70 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 108-112 cm |
| XXXL | 112-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model S007 Ecru - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 95 cm | 96 cm |
| M | 94 cm | 92 cm |
| S | 93 cm | 88 cm |
| XL | 96 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Beżowy |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model Astrid Black - Unikat
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Czarny |
CHABA Obroża skórzana puklowana 12mm / 35cm kolor: czarny
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Polyester 33 %
~Viscosa 63 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model B029 Green - BE
Elastan 10 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model 230048 Black/Coral - Enny
Dzianinowa sukienka w modnym zestawieniu kolorystycznym.
- góra z ozdobnymi zakładkami w talii z przodu w czarnym kolorze
- ołówkowy, dopasowany dół w koralowym kolorze
- talia podkreślona szerokim paskiem (można go wiązać z przodu lub z boku)
- dekolt okrągły
- rękaw krótki
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- długość midi
- sukienka wykonana jest z lekko rozciągliwego, gładkiego materiału
- sukienka wykonana jest z wysokiej jakości materiału
- produkt polski
Polyester 33 %
~Viscosa 63 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 102 cm | 92 cm | 86 cm | 73 cm |
| 38 | 103 cm | 96 cm | 90 cm | 77 cm |
| 40 | 104 cm | 100 cm | 94 cm | 81 cm |
| 42 | 105 cm | 104 cm | 98 cm | 85 cm |
| 44 | 106 cm | 108 cm | 102 cm | 89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
Seksowna kreacja będąca odważnym połączeniem pończoch i topu. Czarna siateczka zmysłowo otula ciało. Kwiatowy wzór ozdabia górną część pończoch i topu. Połączenie topu i pończoch składa się z wielu, cienkich paseczków optycznie wysmuklających figurę. Pikantne rozcięcie odsłania uda i pośladki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | S-L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Biały |
| rozmiar | S-L |
AQUA EL Filtr do stawów SUPER MAXI do pomp PFN 7500/10000
| Nazwa produktu | MAXI | MAXI 1 | SUPERMAXI |
| Kod | 101671 | 101721 | 102466 |
| Przeznaczony do oczka o poj. (m3) | 5 | 10 | 25 |
| Przeznaczony do pompy PFN | 2500/3500 | 2500/3500 | 7500/10000 |
| IN/OUT (cale) | 1 | 1 | 1 |
| EAN | 5905546000185 | 5905546014830 | 5905546001731 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 102466 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 102466 |
TENISÓWKI VICES 8360-5G CNB8360-5G Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Czapka Damska Model Molly Grafit - Kamea
MOLLY to urocze nakrycie głowy, które doskonale układa się na głowie,
- jego główną ozdobę stanowi aplikacja kwiatowa z błyszczącymi koralikami i dżetami,
- wykonana z ciepłej, miękkiej przędzy,
- tył wykończony dwiema zakładkami
- idealna dla Pań ceniących szyk i elegancję.
wełna 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
Figi Model K265 Patti Coral - Gorsenia Lingerie
Klasyczne, pełne figi wykonane z microfibry koralowym kolorze. Z przodu ozdobione kokardkami i wstawkami z koronki. Z tyłu trójkątna wstawka z koronki. Nogawki wykończone subtelną gumokoronką.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 3XL | 110-114 cm |
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Różowy |
K9 Competition Crisp Mist Texturizer - dodatkowa objętość 5,7 l
Skład: aqua, cetylstearat, certified aloe vera, D-panthenol, copolymer, fragrance. pH 5,5.
WAŻNE Towar zamawiany na specjalne życzenie klienta. Niepodlega zwrotowi oraz wymianie. Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K9 Competition |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | K9 Competition |


_316639.jpg)