| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,6 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 23,9 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25,2 cm |
| 41 | 25,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Mini-Kamera WiFi/P2P Full HD (zasięg cały świat!) + Zapis itd.
Podgląd z Telefonu/Komputera/Tabletu...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777344455 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777344455 |
PURINA DOG CHOW Puppy Large Breed 14kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
ZOLUX Klatka TRIO RodyLounge dla gryzoni kol.kiwi
- Przezroczyste ścianki umożliwiające obserwację zwierzęcia oraz doskonale dopasowują się do wszystkich rodzajów wnętrz
- Klatki z serii RodyLounge mogą być łączone
- Nieograniczona liczba kombinacji W skład wyposażenia klatki wchodzi:
- 1x poidełko o pojemności 170ml
- 2x miseczka na pokarm
- 2x kołowrotek
- 1x domek zewnętrzny
- 2x poziomy, plastikowy dach,
- 7x wygięte rurki
- 10x łączników Wymiary: 40 x 26 x 53cm
Kolor wyposażenia: kiwi
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 205847 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 205847 |
Brit Care Dog Show Champion - łosoś i śledź przeznaczona dla psów wystawowych 12 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Identyfikator (8GB) Nagrywający Dźwięk + Obraz HD!! +....
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415564 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415564 |
Trixie Woreczki foliowe M do pokrowca - 24 szt
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2343 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2343 |
Biustonosz push up Biustonosz Super Push 7031 Black - Anabel Arto
~Nylon 78 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70B | 68-72 cm | 82-86 cm |
| 75B | 73-77 cm | 87-91 cm |
| 80B | 83-87 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Czarny |
BUTY SPORTOWE DAMSKIE NIEBIESKIE 1413 BLUE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,3 cm |
| 37 | 23,9 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Zolux Wkłady higieniczne do majtek dla suczek 20 szt. rozmiar 0/1
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 477201 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 477201 |
Bluzka Model Luca Milk - Violana
Polyester 20 %
~Viscosa 30 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Beżowy |
Numer katalogowy: S110G-03
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S110G-03 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S110G-03 |
Fartuszek kuchenny - Tu rządzi Babcia
Oryginalny fartuszek dla Babci ochroni ubranie przed zabrudzeniami i zarazi dobrym humorem całą rodzinę. To praktyczny, dowcipny oraz wyjątkowy prezent dla każdej Babci!
Stwórz komplet z Rękawicą - tu rządzi babcia!
Gadżet w pigułce: - kuchenny fartuszek dla Babci
- napis: \"Tu rządzi BABCIA\"
- dowcipny design
- rozmiar uniwersalny
- praktyczny i zabawny prezent dla każdej BabciWymiary:53 x 70 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | fart.babcia |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | fart.babcia |
Bluza Damska Model MOE267 Boho Multicolor - Moe
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 55 cm | 96 cm |
| M | 54 cm | 94 cm |
| S | 53 cm | 90 cm |
| XL | 56 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Wielokolorowy |
Czółenka KBZJ-01 Black - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24,5 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 26 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Kuferek złote dodatki hot 0723E Light Beige - Manzana
Szerokość dna 15 cm
Wysokość 32/58 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Beżowy |
Koszula Damska Model K241 Red/Black - Katrus
Polyester 30 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
Portal 2 The Cake is a lie T-Shirt
Szabla Indyjska + Metalowa Pochwa. Dekoracyjna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415681 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415681 |
Koszulka nocna Koszula Ciążowa Model 3022 Beige - Lupo Line
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 84-88 cm | 82-84 cm |
| 38 | 90-94 cm | 87-89 cm |
| 40 | 96-100 cm | 92-94 cm |
| 42 | 102-106 cm | 97-99 cm |
| 44 | 108-112 cm | 100-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Beżowy |
Koszulka nocna Koszula Ciążowa Model TCB.9444 Sweet Pink - Dn-nightwear
Komfortowa koszula nocna z linii Doctor Nap.
- rękaw krótki
- dekolt okrągły
- z przodu po długości zapięcie na guziki
- łatwy dostęp do piersi
- z przodu dyskretne kieszenie
- wydłużony tył
- dół wykończony jest falbanką
- wygodny, luźny fason
- koszulka wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny w kontrastowe paski
- model idealnie nadaje się dla kobiet w ciąży oraz mam karmiących
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Różowy |


_319475.jpg)