| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,8 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,8 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model SUK146 Grey - Lanti
Polyester 25 %
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 97 cm | 84 cm | 84 cm | 66 cm |
| 36 | 97 cm | 88 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 97 cm | 92 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 98 cm | 96 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 98 cm | 100 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 98 cm | 104 cm | 104 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Szary |
Płaszcz flausz jesienny 07 Chaber - Cabba
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 98 cm | 96 cm | 86 cm |
| 38 | 92 cm | 102 cm | 100 cm | 90 cm |
| 40 | 92 cm | 106 cm | 104 cm | 94 cm |
| 42 | 92 cm | 110 cm | 108 cm | 98 cm |
| 44 | 92 cm | 114 cm | 112 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cabba |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cabba |
| Kolor | Niebieski |
TRAMPKI NA WYSOKIEJ PODESZWIE NIEBIESKIE K1831602 JEANS - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,7 cm |
| 37 | 23,3 cm |
| 38 | 23,8 cm |
| 39 | 24,2 cm |
| 40 | 24,6 cm |
| 41 | 25,4 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Niebieski |
Tropical Kirysek 100ml.- Wieloskładnikowy pokarm dla ryb strefy dennej
Receptura Kiryska zawiera doskonale zbilansowane składniki pochodzenia zwierzęcego i roślinnego, które pokrywają potrzeby pokarmowe ryb, wpływając na ich prawidłowy wzrost i rozwój. Odpowiednio skomponowany zestaw witamin i mikroelementów zapewnia doskonałą kondycję ryb oraz wzmacnia ich odporność. Dla urozmaicenia diety ryb dennych polecamy również inne pokarmy granulowane marki Tropical: WELSI GRAN, CICHLID GRAN, D-ALLIO PLUS GRANULAT, SPIRULINA GRANULAT oraz pokarmy w tabletkach, np. SUPERTABIN B.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Sukienka Model L232 Jeans - Lemoniade
Elastan 5 %
Polyester 25 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 100 cm | 94 cm | 72/84 cm |
| M | 97 cm | 96 cm | 90 cm | 68/80 cm |
| S | 97 cm | 92 cm | 86 cm | 64/76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Niebieski |
F646-027, F46-027 Back Decorative Component - Osłona
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F646-027 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F646-027 |
Spodenki Model Elite VIS White - Mitex
Elastan 10 %
~Polamid 88 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-103 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 103-108 cm |
| XXL | 108-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Biały |
TRIXIE Niezatapialne frisbee dla psa 18 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-33501 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-33501 |
Kompresor Olejowy 150L Model KD406 Dane techniczne :
Silnik : elektryczny, chłodzony powietrzem
Częstotliwość (Hz) 50
Napięcie : 400V
Moc silnika : 3,8 KW
Ilość tłoków : 2
Żeliwne cylindry
Napęd na pasku
Wydajność zasysania 660 l/min
Pojemność zbiornika : 150l.
Ciśnienie : max 8bar
Waga : 85 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KRAFT&DELE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KRAFT&DELE |
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
ESOTIQ SUPER PUSH-UP AZURE BASIC 23449
Super push up, który powiększy Twój biust nawet o 2 rozmiary. Zupełnie gładki model, którego zadniem jest idealne uformowanie Twojego biustu. Mostek zdobi biżuteryjny dodatek z małych cyrkoni.
Cechy produktu:
- model z wtopioną żelową wkładką,
- powiększa biust o 2 rozmiary,
- niewidoczny pod ubraniem,
- komfortowy i elegancki,
- nadaje okrągły kształt piersiom.
Biustonosz posiada odpinane i regulowane ramiączka.
Skład: 83% poliamid i 17% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Ecru |
| rozmiar | 70D,75C,75D,80B,65D,65E,65C |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Ecru |
| rozmiar | 70D,75C,75D,80B,65D,65E,65C |
DERMA Smakołyki Champion dla słodziaków z kokosem 50G
Dla psów - słodziaków.
Składniki aktywne:
Ilość w 100 g produktu: kokos - 2% Dawkowanie:
Smakołyki Champion można bezpiecznie podawać psu, kiedy tylko ma na nie ochotę.
Skład:
Mąka kukurydziana, mąka pszenna, otręby jęczmienne, drożdże browarniane, tłuszcz wołowy, olej lniany, tłuszcz drobiowy, suszone mięso, kokos suszony, hydrolizowane białko zwierzęce.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
Sukienka Model 160-5 Lila - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 104 cm | 84 cm |
| M | 98 cm | 78 cm |
| S | 92 cm | 74 cm |
| XL | 108 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Fioletowy |
Szlafrok Damski Model Luna Black - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| XXL | 100-108 cm | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Biowet/Vetoquinol |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Biowet/Vetoquinol |
Odzyskiwacz / Łamacz Haseł Windows.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415232 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415232 |
STURDI BAG DIVIDED - TRANSPORTER - TORBA - L BLACK
- bardzo mała waga, duża wytrzymałość i stabilność konstrukcji
- możliwość zabrania w torbie kota na pokład samolotu
- ścianki z siatki, które łatwo można zamknąć zamkiem błyskawicznym
- wygoda, można używać jako torbę na ramię
- czystość, odpinany spód torby do prania, torbę można prać w 30ºC
- idealna cyrkulacja powietrza
- w komplecie krótki, regulowany pasek
- zapinka do szelek Kolor: czarny.
Wymiary: 46 x 30,5 x 30,5 cm.
Waga: ok 1,5 kg.
Max. obciążenie 18,2 kg / 2x 9,1 kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
POMPA HYDRAULICZNA FIAT ALLIS 79031139 ,TAP60-200 106 S SC01 RDF
Numery do celów porównawczych:
79031139 ,TAP60-200 106 S SC01 RDF ,,TAP60-200106SSC01RDF
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sauer Danfoss |
| Kod producenta | 79031139AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sauer Danfoss |
| Kod producenta | 79031139AE |
CZÓŁENKA NA OBCASIE CZARNE FM4096 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,7 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |


_309484.jpg)