| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,2 cm |
| 39 | 24,8 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Biały |
Zasilacz Ładowarka 6V 300mA Kc0021
| Uniwersalna ładowarka zasilacz. |
Specyfikacja:
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0021 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | kc0021 |
Szlafrok Damski Model Venus Bordo - Donna
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 2XL | 104-108 cm | 102-106 cm |
| L | 96-100 cm | 94-98 cm |
| M | 92-96 cm | 90-94 cm |
| S | 88-92 cm | 86-90 cm |
| XL | 100-104 cm | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Donna |
| Kolor | Czerwony |
Spódnica Model SP20 Navy - Nife
~Rayon 25 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 53 cm | 92 cm | 70 cm |
| 38 | 53 cm | 96 cm | 74 cm |
| 40 | 53 cm | 100 cm | 78 cm |
| 42 | 54 cm | 104 cm | 82 cm |
| 44 | 54 cm | 106 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
F646-021, F46-021 Undercarriage - Płozy, Sanki, Podwozie
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F646-021 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F646-021 |
Sukienka Model K395 Ecru - Katrus
- zwiewna sukienka
- na cienkich ramiączkach
- wykonana z gładkiej, jednolitej tkaniny
- efektowne drapowanie przy dekolcie
- krój eksponujący nogi
- nieco luźniejszy fason maskujący drobne niedoskonałości figury
- dłuższy tył
- doskonała propozycja na co dzień lub na randkę
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Beżowy |
Bokserki Model Tattoo Racoon Black - Cornette
Bokserki Tattoo to świetny pomysł na prezent dla ukochanej osoby, podkreślają charakter i styl, wykonane z wysokogatunkowej bawełnianej dzianiny z dodatkiem elastanu.
Cechy produktu:
- delikatna płasko łączona guma w tunelu
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- fason delikatnie opinający ciało
- designerski wzór
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czarny |
Biustonosz balkonetka Model K386 Felice Navy - Gorsenia Lingerie
Zapięciem jest trzystopniowa regulacja dwu- lub trzyrzędowej haftki ? w zależności od rozmiaru oraz boczne fiszbiny we wszystkich rozmiarach. Ramiączka regulowane, nieodpinane, różnej szerokości w zależności od rozmiaru, ozdobione dodatkowo gipiurowa aplikacją i kokardką na łączeniu z miseczką.
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 65I | 63-67 cm | 93-95 cm |
| 65J | 63-67 cm | 95-97 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 70J | 68-72 cm | 100-102 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 75J | 73-77 cm | 105-107 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 80I | 78-82 cm | 108-110 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 85H | 83-87 cm | 111-113 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Praca Zbiorowa |
Niemiecki Pistolet Skałkowy (dekoracyjny) z XVIIw. - Złoty.
Skałkowego z XVII wieku - Złoty.
...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620115 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620115 |
Mikro-Kamera HD/Full HD Nagrywająca Obraz/Dźwięk + Maskownice (45-dni Pracy!).
Profesjonalna Szpiegowska Mikro-Kamera (45 dni pracy!!) Kolorowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590779339130 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Lawia dł.r. Melange - Italian Fashion
Klasyczna koszula nocna w różyczki.
- rękaw długi
- dekolt okrągły
- z przodu zapięcie na guziki
- komfortowy fason
- model wykonany jest z z przyjemnej w dotyku bawełnianej dzianiny Mega Soft
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 2XL | 120-124 cm | 116-120 cm |
| 3XL | 128-132 cm | 124-128 cm |
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 112-116 cm | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Szary |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model Kamila Milk - Nipplex
Elastan 7 %
~Inne 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 16 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65D | 68-72 cm | 83-85 cm |
| 65E | 68-72 cm | 85-87 cm |
| 65F | 68-72 cm | 87-89 cm |
| 70A | 73-77 cm | 82-84 cm |
| 70B | 73-77 cm | 84-86 cm |
| 70C | 73-77 cm | 86-88 cm |
| 70D | 73-77 cm | 88-90 cm |
| 70E | 73-77 cm | 90-92 cm |
| 70F | 73-77 cm | 92-94 cm |
| 75A | 78-82 cm | 87-89 cm |
| 75B | 78-82 cm | 89-91 cm |
| 75C | 78-82 cm | 91-93 cm |
| 75D | 78-82 cm | 93-95 cm |
| 75E | 78-82 cm | 95-97 cm |
| 80B | 83-87 cm | 94-96 cm |
| 80C | 83-87 cm | 96-98 cm |
| 80D | 83-87 cm | 98-100 cm |
| 85C | 88-92 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Biały |
Figi Model Texa White - Wolbar
~Polamid 58 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 74-84 cm |
| M | 64-74 cm |
| S | 56-64 cm |
| XL | 84-94 cm |
| XXL | 94-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor |
AQUA EL Dysze fontannowe KR-3 dla pomp PFN 1100/3500
Dysze fontannowe AQUAEL rozpryskują wodę w oczku wodnym i nadają strumieniowi wody określony określony kształt, w zależności od indywidualnych wymagań i potrzeb estetycznych. Stosowanie dysz gwarantuje dodatkowe dotlenianie wody.
AQUAPLAY KR-3
AQUAPLAY KR-3 to zestaw czterech wymiennych dysz fontannowych, które są przystosowane do współpracy z pompami AQUAEL AQUAJET PFN 1000, 1500, 2000 i 3500. Dysze AQUAPLAY KR-3 rozpryskują wodę w kształcie klosza wodnego, grzyba i tulipana. Każda z dysz AQUAPLAY KR-3 zapewnia lepsze natlenienie wody w oczku.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 103027 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 103027 |
TETRA Tetratec BF Biological Filter Foam 400/600/700 - wkład gąbkowy
Wydajna biologiczna filtracja Niezawodnie usuwa średniej wielkości cząsteczki
Opakowanie zawiera 2 sztuki.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T145580 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T145580 |
MOKASYNY ZE SKÓRZANYM ŚRODKIEM 7153 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,2 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
WSUWANE LAKIEROWANE BALERINY W-107P CNBW-107P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Piżama Damska Model Venice 670/96 Green - Cornette
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 96-100 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 92-96 cm | 88-92 cm |
| XL | 104-108 cm | 100-104 cm |
| XXL | 108-112 cm | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Zielony |
Versele Laga Cavia Nature dla świnki morskiej 750g
- Zawiera dodatkową dawkę błonnika, ziół, warzyw, owoców i wspomagających zdrowie suplementów: dla świetnej przemiany materii, dobrej pielęgnacji zębów, lśniącej sierści i doskonałego zdrowia.
- Duże zróżnicowanie składników gwarantuje świetny smak i pobieranie pokarmu.
- Nie zawiera sprasowanego granulatu.
Skład: produkty pochodzenia roślinnego, zboża, warzywa, warzywne ekstrakty białkowe, owoce, minerały, nasiona, drożdże, frukto-oligosacharydy, zioła, algi, ekstrakty z aksamitki wyniosłej, ekstrakt jukki, mannan-oligosacharydy, ekstrakt z pestek winogron.
Analiza chemiczna: białko surowe 15,5%, tłuszcz surowy 3,5%, włókno surowe 15%,
minerały 5,5%, wapń 0,65%, fosfor 0,50%, lizyna 0,66%, metionina 0,23%.
Dawkowanie: codziennie podawać ok. 35 - 50 g karmy, w zależności od wielkości, wieku i rasy świnki. Pokarm i wodę należy wymieniać każdego dnia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461356 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461356 |


_323114.jpg)