| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22.5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24.6 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model M156 Red - Infinite You
Elastan 5 %
Polyester 25 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 94-101 cm |
| S/M | 86-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czerwony |
ATŁASOWE BALERINKI LDS-1A010 GREEN - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,8 cm |
| 40 | 25,8 cm |
| 41 | 26,2 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
Szorty Model Gretia shorties Black - Obsessive
Sprawdź szczegóły:
- eleganckie szorty wykonane z lekko połyskującej tkaniny
- błyszczące ćwieki pięknie zdobią przód i tył
- specjalnie zaprojektowane linie szycia i dodatkowy szew między pośladkami (ComfyCut ?
- komfort noszenia i świetny wygląd!)
- miły w dotyku, elastyczny materiał
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Poidło dla ptaków 65 ml 14 cm
Pojemność 65 ml
Wysokość 14 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-5415 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-5415 |
Żakiet Model M437 Black - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Bokserki Meskie Model Emilio 95 White - Pierre Cardin
Elastan 7 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Pierre Cardin |
| Kolor | Biały |
skład surowcowy: 70% viskoza, 10% elastan,10% poliamid, 10% bawełna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1571 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1571 |
Figi Model Eco-El Beige - Wolbar
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Beżowy |
Vitakraft VitaBasic: Kaczka z królikiem 100g
Skład: Mięso i zwierzęce produkty uboczne (w tym 5% mięsa); zboże, roślinne produkty uboczne (1% liście cykorii); składniki mineralne,cukier.
Analiza: 8% surowe białko, 5% tłuszcz, 0,3% surowe włókno, 2,5% popiół, 81% wilgotność.
Składniki dodatkowe: 15mg witaminy E, 1mg miedź, jako miedź (II)-sulfat, Pertahydrat.
Karmienie: Podawać jedną saszetkę jako jeden posiłek kota.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 18688 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 18688 |
Biustonosz Soft Biustonosz soft CAMPI Black/White - PariPari Lingerie
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 65H | 63-67 cm | 91-93 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 90B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Czarny |
Elastan 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model Bogna k.r. White - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Koszula Damska Model ABK0085 Black - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Czarny |
Mocowanie Silnika Rama F645-015 F45-015
Numer katalogowy: F645-015
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F645-015 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F645-015 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Danni 35833-59X Navy - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-112 cm | 92-98 cm |
| M | 94-106 cm | 86-92 cm |
| S | 88-100 cm | 80-86 cm |
| XL | 106-118 cm | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model 13-44 Fishbone Grafit - Numoco
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92-106 cm | 107 cm | 92 cm |
| M | 90-104 cm | 104 cm | 90 cm |
| S | 88-100 cm | 100 cm | 84 cm |
| XS | 86-96 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model Jassy 10402 Navy - Click Fashion
Polyester 23 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 106 cm | 88 cm |
| 46 | 118 cm | 112 cm | 94 cm |
| 48 | 124 cm | 118 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Niebieski |
Spódnica Model SP113 Black - Lanti
Polyester 25 %
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 47 cm | 96 cm | 70 cm |
| 38 | 47 cm | 100 cm | 74 cm |
| 40 | 48 cm | 104 cm | 78 cm |
| 42 | 48 cm | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATOR |
| Kod producenta | pol120 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATOR |
| Kod producenta | pol120 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model 129 Black - Lupo Line
~Polamid 10 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 84-88 cm | 82-84 cm |
| 38 | 90-94 cm | 87-89 cm |
| 40 | 96-100 cm | 92-94 cm |
| 42 | 102-106 cm | 97-99 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |


_117782.jpg)