| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Biały |
Kamizelka z dużym kołnierzem MM3021 Black - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Czarny |
Legginsy z dzianiny GR1201 Czekolada - GrandUA
Polyester 70 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Brązowy |
SREBRNE PÓŁBUTY NA WIĄZANIE K1716504PL CNBK1716504PL Szary - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Szary |
Komplet Model Marcy Pink - BeautyNight
Komplet w eleganckim opakowaniu ze zdjęciem przedstawiającym produkt, oznakowane hologramem z logo Beauty Night Fashion. W komplecie również woreczek-sakiewka do przechowywania lub prania kompletu.
~Modal 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model MOE182 Red - Moe
Polyester 35 %
~Viscosa 60 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 90 cm | 112 cm | 102 cm | 84 cm |
| M | 89 cm | 108 cm | 98 cm | 80 cm |
| S | 88 cm | 104 cm | 94 cm | 76 cm |
| XL | 91 cm | 116 cm | 106 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czerwony |
LAKIEROWANE TRAMPKI BORDO K1721102BUR CNBK1721102BUR - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
Sukienka Model MOE146 Chaber - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 83/95 cm | 96 cm |
| M | 81/93 cm | 92 cm |
| S | 80/91 cm | 88 cm |
| XL | 84/97 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model SUK001 Raspberry - MKM
~Polamid 20 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100 cm | 92 cm |
| M | 92 cm | 84 cm |
| XL | 108 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Różowy |
Flawitol dla psów dorosłych 400 g
Zalecenia:
Preparat przeznaczony do codziennego stosowania u psów dorosłych, karmionych tzw. "karmą domową" lub niezbilansowanymi karmami przemysłowymi.
Dawkowanie:
1 tabl/8 kg/dzień Skład:
drożdze browarniane, fosforan dwuwapniowy, skrobia, tłuszcz. Dodatki (w tabletce 1,6 g): ekstrakt ze skórek winogron (flawonoidy) 16 mg; magnez 4,8 mg; witaminy: A 360 j.m., D 40 j.m., E 2 mg, B 3 1 101 µg, B 230 µg, B 115 µg, B 2,3 µg; kwas foliowy 27 µg; kwas pantotenowy 918 µg; biotyna 9 µg; cynk 2 6 12 3,4 mg; żelazo (chelat) 5 mg; miedź (chelat) 333 µg; jod 58 µg; selen 11 µg; dodatki
Składniki analityczne (opracowane metodą wyliczeniową): białko 18,2%; zawartość tłusz-czu 1,8%; włókno surowe 1,4%; popiół surowy 33,7%; wapń 10,7%; fosfor 7,4%; sód 0%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
Koszulka Model Lila Ecru - Eldar
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Beżowy |
BOTKI Z FILCOWĄ CHOLEWKĄ CZARNE X728-1 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,2 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Kości warzywne Denta Fun 7,5 cm/ 4 x 11 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-31431 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-31431 |
WD-IMPEX Klatka dla małych gryzoni KEN Ocynk 60 x 37 x 36 cm
Wymiary: 60 szer. x 37 głębokość x 36 wys
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
GŁADKIE BALERINKI DELIKATNY SZPIC C56 RED - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,8 cm |
| 40 | 25,3 cm |
| 41 | 26,3 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czerwony |
Stringi Model 1454/S Fuksja - Ava
Eleganckie stringi w świetnym zestawieniu kolorystycznym.
- z przodu wstawki z wzorzystej mikrofibry i siateczki
- koronkowy tył
- nogawki z przoduwykończone subtelną gumokoronką
- w pasie szeroka gumokoronka
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Różowy |
Szorty Model Eco-Ye Black - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| XXL | 126-138 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
Mikita Felvital + tauryna KOT 100 tabletek
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mikita |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mikita |
Bluzka Model M098 Pink - Infinite You
Skład: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Różowy |
Wędka teleskopowa Wild Bird 2m + 3 zawieszki WB
Wędka teleskopowa, ekstremalnie długa z wymiennymi piórkami na druciku do zabawy z kotem. Końcówka z piórek imituje ptaszka.
Zestaw promocyjny składa się:
- wędka teleskopowa 2m z zawieszką Wild Bird
- 3 dodatkowe zawieszki Wild Bird
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TTSXL/WD |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TTSXL/WD |
TOREBKA KUFEREK CZARNA TB-S-107 CZARNY - Inello
Wysokość 19,5 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |

