| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Slipy Model Slip Authentic Red - Cornette
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| 2XL | 98-102 cm |
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| XL | 94-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model Lilian Grey S6108-S Grey - Lemaya
Skład: 55% poliester, 42% bawełna, 3% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 86 cm | 68 cm |
| 38 | 98 cm | 90 cm | 72 cm |
| 40 | 102 cm | 94 cm | 76 cm |
| 42 | 106 cm | 98 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemaya |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemaya |
| Kolor | Szary |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Elin Peacock-Granatina-Smile M-343 Orange/Seledyn - Mar
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm | |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm | |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm | |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm | |
| XL/M | 86-92 cm | 77-82 cm | 90-92 cm | M |
| XXL/L | 90-96 cm | 80-85 cm | 93-94 cm | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
MOKASYNY DAMSKIE CZARNE JN-182 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Stojak z dwoma miskami 2 x 0,75 L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24832 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-24832 |
Bluzka Model Shoreline 025 Coral - Violana
~Viscosa 21 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Różowy |
Inter-Zoo Klatka dla ptaków Megi 43 x 25 x 47 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P050 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | P050 |
Komplet Model Ajsle White/Grey - Anais
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 92-96 cm |
| M | 88-94 cm | 88-92 cm |
| S | 84-90 cm | 84-88 cm |
| XL | 96-102 cm | 96-100 cm |
| XS | 80-86 cm | 80-84 cm |
| XXL | 100-106 cm | 100-104 cm |
| XXXL | 104-110 cm | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Biały |
Elastan 6 %
~Polamid 63 %
Polyester 28 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 70-74 cm |
| M | 92-94 cm | 64-68 cm |
| S | 88-90 cm | 60-62 cm |
| XL | 102-106 cm | 76-80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka Model Pati Active Grey - Eldar
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Szary |
Żarówka RGB LED - 16 Kolorów + Pilot.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341554102 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341554102 |
Spodnie damskie Model MOE303 Ecru - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Stan wysokość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|---|
| L | 101 cm | 31 cm | 104 cm | 82 cm |
| M | 101 cm | 31 cm | 100 cm | 78 cm |
| S | 101 cm | 29 cm | 96 cm | 74 cm |
| XL | 101 cm | 32 cm | 108 cm | 86 cm |
| XXL | 101 cm | 33 cm | 112 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Beżowy |
Robo - Insekt Z Puszki - edukacyjny eko-zabawa
Robo-insekt wydaje dźwięk i porusza się, to prawdziwa sensacja! BAW SIĘ I UCZ JEDNOCZEŚNIE! ZAWARTOŚĆ:
2 baterie AAA 1.5 V (nie dołączone do zestawu)
śrubokręt do śrub z łbem krzyżowym
pusta puszka. Wymiary pudełka: 17x22x6 cm. Dla dzieci powyżej 8 lat. Zestaw nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat. UWAGA: WYMAGANY JEST NADZÓR OSOBY DOROSŁEJ.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | W3266 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | W3266 |
Sukienka Model 4268 SKA50H2-620 Red - Bass
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 96 cm | 88 cm | 74 cm |
| 38 | 100 cm | 92 cm | 78 cm |
| 40 | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| 42 | 108 cm | 100 cm | 86 cm |
| 44 | 112 cm | 104 cm | 90 cm |
| 46 | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| 48 | 120 cm | 112 cm | 98 cm |
| 50 | 124 cm | 116 cm | 102 cm |
| 52 | 128 cm | 120 cm | 106 cm |
| 54 | 132 cm | 124 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bass |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bass |
| Kolor | Czerwony |
Latające / Lewitujące UFO - Blue.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590787341544155 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590787341544155 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Daisy Galassia M-300 Navy/Red Graffiti - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 91-93 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Sweter Damski Model 30055 Cappuccino - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 70 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
Świecące Pałeczki Fluorescencyjne 50szt. (5 kolorów).
Światło Chemiczne/Fluorescencyjne 50szt. (5 kolorów).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341545 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341545 |
Figi Model Melanie Black - Nipplex
Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 108-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Czarny |
Szorty Model Patricia Beige - Nipplex
Elastan 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Beżowy |


_319459.jpg)