Skład materiału: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Różowy |
Piżama Damska Model Alfa 326/49 Grey - Cornette
Wymiary
Rozmiar M: Klatka 96-100, pas 86-90
Rozmiar L: Klatka 100-104, pas 90-94
Rozmiar XL: Klatka 104-108, pas 94-98
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Szary |
CZÓŁENKA LAKIEROWANE MJ1066-LAK KHAKI - Inello
Wysokość platformy 2,5 cm
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Beżowy |
Komplet Model Dressita White - Obsessive
Urokliwa, koronkowa sukienka. Grzeczna i grzeszna - w jednym!
- elastyczna, kwiecista koronka podszyta zakrywającym, miękkim materiałem
- perfekcyjne, delikatne wykończenia
- idealnie podkreślony dekolt
- kuszący, odkryty tył zawiązywany przyciągającą wzrok, satynową wstążeczką
- w komplecie seksowne stringi
- elastyczny, bardzo miękki materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| XXL | 105-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model Nadia 8 Dark Grey - Tessita
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 90/100 cm | 102 cm | 96 cm | 86 cm |
| M | 90/100 cm | 96 cm | 90 cm | 80 cm |
| S | 90/100 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| XL | 90/100 cm | 110 cm | 102 cm | 96 cm |
| XXL | 90/100 cm | 116 cm | 110 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model Jasmine Navy - Jersa
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 101 cm | 94 cm | 93.5 cm | 74 cm |
| 38 | 101.5 cm | 98 cm | 97.5 cm | 78 cm |
| 40 | 105 cm | 102 cm | 101.5 cm | 82 cm |
| 42 | 106 cm | 106 cm | 105.5 cm | 86 cm |
| 44 | 109 cm | 111 cm | 110.5 cm | 91 cm |
| 46 | 110 cm | 116 cm | 115.5 cm | 96 cm |
| 48 | 113 cm | 122 cm | 121.5 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jersa |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jersa |
| Kolor | Granatowy |
Figi True Love - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | obwód bioder |
|---|---|
| L/XL | 92-101 cm |
| S/M | 84-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czerwony |
TETRA Pond AlgoRem - środek zwalczający glony planktonowe 250ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T100039 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T100039 |
~Polamid 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 58 cm | 68 cm | 108 cm |
| M | 56 cm | 66 cm | 100 cm |
| S | 53 cm | 64 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Plażow Spódniczka Model Meg Nero-Seafoam Glow M-266 Black/Mint - Marko
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra |
|---|---|---|
| L | 28 cm | 94-98 cm |
| M | 28 cm | 90-94 cm |
| S | 26 cm | 86-90 cm |
| XL | 30 cm | 98-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Inwertorowy migomat MIG 207 MMA PROFI Magnum ZESTAW
Mig 207 MMA Profi
SPAWARKA MIGOMAT MIG MAG 170A Sprawność - 60% Jedna z nowych spawarek inwerterowych serii MIG MMA PROFI hiszpańskiej firmy Magnum. Lakierowana w środku, polepszona elektronika, bardzo duża sprawność - to tylko część atutów tego migomatu.
Nadaje się do drutu 0,6 oraz 0,8 - domowych warsztatów i małych firm.
Zachęcamy do zakupu bądź zasięgnięcia więcej informacji pod infolinią.
uchwyt spawalniczy MB 15/3m
uchwyt do spawania elektrodami MMA
kabel masowy
instrukcja, karta gwarancyjna
Urządzeniem można spawać:
- MIG/MAG drutem spaw.w osłonie CO2, argonu lub mieszanek,
- MMA elektrodami otulonymi ( rutylowe, zasadowe, żeliwo, nierdzewne, itp.)
- TIG LIFT metodą TIG LIFT w osłonie argonu poprzez zajarzenie dotykowe
- ANTI STICK (PRZECIWZWARCIE)- zapobiega rozżarzeniu elektrody w przypadku jej przyklejenia
- ARC FORCE - stabilizuje łuk niezależnie od jego długości
Umożliwia spawanie drutami o średnicy 0,8 oraz elektrodami otulonymi o średnicy 1,6 -4,0mm. Ze względu ma małą masę i gabaryty jak również uniwersalność zastosowania polecany szczególnie dla:
- firm budowlanych, gdzie zachodzi potrzeba wnoszenia sprzętu na górę,
- warsztatów samochodowych,
- warsztatów ślusarskich,
- gospodarstwa domowego.
Migomat został zbudowany na tranzystorach IGBT zapewniających małe straty mocy, zwiększenie wydajności i niezawodności źródła prądu.
- uniwersalność zastosowań, jedno urządzenie zastępuje kilka drogich maszyn
- spawanie MIG/MAG o osłonie CO2, argonu lub mieszanek: stali węglowej, stali nierdzewnej, itp.
- spawanie elektrodami otulonymi fi 1,6-4,0
- uchwyt MIG montowany na gniazdo EURO
- łatwa i szybka wymiana uchwytu MIG
- mocny podajnik drutu
- małe gabaryty, niewielka masa urządzenia
-wysoka niezawodność dzięki wykonaniu w technologii IGBT
- stabilność jarzenia łuku dzięki zastosowaniu technologii inwertorowej
- wysoka sprawność urządzenia
- piękne spoiny i łatwe spawanie dzięki technologii inwertorowej DANE TECHNICZNE:
max. prąd spawania MIG: 170A /60% max. prąd spawania MMA: 160A /60% regulacja: płynna
zabezpieczenie: 25 A chłodzenie: wentylator
masa: 10,8 kg gwarancja serwis
paragon lub faktura Vat Gwarancja door-to-door
GWARANCJA 2 LATA -gwarancja door to door
Gwarancja ,,od drzwi do drzwi,,. Jest to sposób realizacji serwisu gwarancyjnego urządzeń większości producentów. Wadliwy sprzęt jest odbierany przez kuriera, naprawiany w autoryzowanym punkcie serwisowym, a następnie dostarczany w to samo miejsce. Wszelkie koszty pokrywa serwis producenta.
Aby skorzystać z gwarancji door to door:
- Skontaktuj się z z autoryzowanym serwisem danego producenta.
- Podaj numer seryjny urządzenia i numer dowodu zakupu. Ustal szczegóły potrzebne kurierowi do odbioru Twojego sprzętu.
- Poczekaj na naprawę. W zależności od usterki serwis trwa do 14 dni
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MAGNUM |
Tatrapet Animal Lovers Puppy mix 0,9kg. -ciasteczka dla szczeniąt
Pyszne ciastka o różnych smakach dla psów. Są zdrowe i lekkostrawne, dodatkowo wzmacniają zęby i dziąsła. Można je podawać jako przysmak lub nagrodę podczas zabawy lub szkoleń. Gramatura: 0,9kg.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
| Kod producenta | 453.42 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tatrapet |
| Kod producenta | 453.42 |
Bluzka Model ABK0029 Pink - ABG
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 63 cm | 82 cm |
| 36 | 63 cm | 86 cm |
| 38 | 63 cm | 90 cm |
| 40 | 63 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Różowy |
Ami Play Szelki N1 15-25/2cm różowe
rodzaj taśmy N - nylonowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Tropical Spirulina Granulat 250ml.- Roślinny pokarm granulowany, z dodatkiem glonów
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Figi Model Elite IVS Beige - Mitex
Elastan 10 %
~Polamid 88 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-103 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 103-108 cm |
| XXL | 108-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Beżowy |
Bodystocking Model Areta Black - Livia Corsetti Fashion
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S/L | 82-114 cm | 84-96 cm | 64-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor | Czarny |
Inter-Zoo Klatka dla gryzoni Teddy Lux I 43 x 28 x 38,5 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G104C |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G104C |
MOKASYNY DAMSKIE SZARE 7210 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,7 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Skład surowcowy:
Biustonosz: 85% Poliamid,15% Elastan.
Figi:70% Poliamid, 20% Elastan, 10% Bawełna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1504 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1504 |


_146757.jpg)