Skład materiału: 60% poliester, 35% wiskoza, 5% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Różowy |
BALERINY KORONKOWE SZARE JX59P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model 16911 Black - YourNewStyle
Polyester 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czarny |
TRAMPKI DAMSKIE CZARNE DC3 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
AVA BIUSTONOSZ AV 1100 NIEBIESKI
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Niebieski |
| rozmiar | 90C,95B |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Niebieski |
| rozmiar | 90C,95B |
TRIXIE Transporter Capri III kolor jasnoszary/ciemnoniebieski
- wykonany z plastiku
- z uchwytem
- dodatkowy przyrząd do mocowania pasów samochodowych
- dziury wentylacyjne
- wymiary 40 x 38 x 61 cm
- waga do 12 kg
- waga transportera 2,1 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-39832 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-39832 |
Water Boost Potassium - potas dla roślin 200ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATER BOOST |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WATER BOOST |
Versele Laga Cavia Nature dla świnki morskiej NA WAGĘ 10 dag
|
|
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
Pas do pończoch Model Catia Black - Obsessive
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L/XL | 95-105 cm | 75-79 cm |
| S/M | 75-90 cm | 65-74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Dwie Ochronne Opaski Odblaskowe na Ręce..
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734422 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734422 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4103 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4103 |
Body Model BDV 096 Brown - Vestiva
Elastan 8 %
~Viscosa 87 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-104 cm | 98-107 cm |
| M | 96-100 cm | 91-97 cm |
| S | 92-96 cm | 83-90 cm |
| XL | 104-108 cm | 108-117 cm |
| XXL | 108-112 cm | 118-127 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Brązowy |
BOZITA Feline kawałki w sosie z mięsem z kurczaka i indyka 370 g kartonik
Skład: kurczak (85% w kazdym kawałeczku), indyk (7,2% w kazdym kawałeczku), wieprzowina, weglan wapnia, drozdze .
Substancje dodatkowe w 1 kg karmy: witamina A 2000IE, witamina D3 200IE, witamina E 12mg (all-rac-α-okoferylacetat), tauryna 700mg, miedz 2mg (siarczan miedzi (II) pentahydrat), mangan 1,8mg (tlenek manganu II & III), cynk 14mg (all-racoctan-alfa-tokoferolu), jod 0,1mg (jodan wapnia monohydrat).
Skład analityczny: białko 8,5%, zawartosc tłuszczu 4,5%, włókno surowe 0,5%, surowy popiół (minerały) 2,3% (w tym wapn 0,35%, fosfor 0,3%, magnez 0,02%), wilgotnosc 83%.
Wskazówki dotyczące karmienia
| Ciężar ciała kota (kg) | Dzienna porcja (g) |
| 1 | 75 |
| 2 | 150 |
| 3 | 230 |
| 4 | 300 |
| 5 | 380 |
| 6 | 455 |
| 7 | 530 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Kod producenta | 3934 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Kod producenta | 3934 |
EUROWET Efaderm - E - preparat zawierający nienasycone kwasy tłuszczowe dla psów 30 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eurowet |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eurowet |
Figi Model Lavender Black/Lawenda - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| 48 | 115-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
Tropical Super Wavil 12g- Wieloskładnikowy, delikatny pokarm płatkowany dla niewielkich gatunków ryb
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Bluzka Model M548 White - Figl
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Biały |
Piżama Damska Model PJ-17 Pink - Ava
Klasyczna piżama damska idealna na sezon letni.
- koszulka z krótkim rękawem
- dekolt półokrągły
- przód w modne groszki
- czarna koronka i lamówki
- urocza kokardka
- tył jednolity, wydłużony
- jednolite, krótkie spodenki
- subtelna kokardka
- w pasie komfortowa gumka
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 101-106 cm | 92-96 cm |
| M | 95-100 cm | 86-90 cm |
| S | 90-94 cm | 80-84 cm |
| XL | 107-113 cm | 98-104 cm |
| XXL | 114-120 cm | 108-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Różowy |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium kąpielowy Model Carmen Tripoli M-468 Brown - Marko
Cechy kostiumu:
- Nieziemsko seksowny, jednoczęściowy kostium typu monokini, w stylu \"Latino Cubano\", z brazylijskim tyłem
- idealny na małe i średnie biusty
- kryje brzuszek
- włoska tkanina najwyższej jakości
- egzotyczna kolorystyka
- kostium z efektem push up (wypełnienie push up niewyjmowane, dostępne w rozmiarach S, M, L, XL, 2XL)
- zjawiskowo wypycha piersi ku górze, modeluje je i optycznie powiększa
- miseczki usztywniane, z fiszbinami
- dekolt z falbaną w stylu kubańskim
- biżuteryjna broszka (złota kokardka) - nieodpinana
- ramiączka o regulowanej długości, całkowicie odpinane
- obwód elastyczny, zapinany na klamerkę
- wiązania po obu stronach bioder
- brazylijski krój tyłu
- dla uzyskania pełnego efektu tył należy znacząco pociągnąć ku górze, aby trójkątny kształt kostiumu ładnie ozdobił pośladki
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 85-86 cm |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 83-84 cm |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 81-82 cm |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 87-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
Sukienka Model S105 Black - Style
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 105 cm | 100 cm | 94 cm | 80 cm |
| M | 104.5 cm | 96 cm | 90 cm | 75 cm |
| S | 104 cm | 92 cm | 86 cm | 70 cm |
| XL | 105.5 cm | 104 cm | 98 cm | 85 cm |
| XXL | 106 cm | 108 cm | 102 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
Body Model Felicity Black - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |


_146748.jpg)