Skład surowcowy: 95% wiskoza, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Fioletowy |
Sukienka Model Surey 10037 Black - Click Fashion
~Nylon 13 %
~Polamid 10 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 106 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czarny |
KLAPKI FUTRZANE Z USZKAMI SZARE LS-02 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Halka Model Boracay satyna Black - Kalimo
Miękkie miseczki z ozdobnymi marszczeniami optycznie powiększają biust. Podwójne, regulowane naramki dodają uwodzicielskiego charakteru. Propozycja dla Pań, które lubią nowoczesną prostotę i elegancję. Całość pakowana w kartonowe pudełko-idealne na prezent.
Styl:
- komfortowy, dopasowany do odpowiednich partii ciała
- zapewniający wysoką swobodę noszenia
- zapewniający odpowiednią pracę materiału (efekt lejącej się satyny)
- całkowita długość halki mierzona po szwie bocznym (od pachy w dół): ok. 60 cm
- bielizna pakowana w śliczne, duże opakowanie (idealne na prezent)
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Wiązanie Model ASU0043 Grey Grochy - ABG
Polyester 70 %
~Viscosa 27 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 82 cm | 64 cm |
| 36 | 94 cm | 86 cm | 66 cm |
| 38 | 98 cm | 90 cm | 70 cm |
| 40 | 102 cm | 94 cm | 74 cm |
| 42 | 106 cm | 98 cm | 78 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Szary |
Piórko na patyku Triple Ostrich
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TS0027 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | TS0027 |
TRIXIE Grzebień / filcak dla psa boczny 18 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2403 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2403 |
Czapka Model Penelopa Grey - Kamea
PENELOPA to niezwykle twarzowa czapka pełna elegancji,
- gładka czapka, idealnie dopasowan do głowy,
- przód zdobą delikatne dżety,
- wykonana jest z ciepłej, wełnianej przędzy,
- tył wykończony zakładką z modną kokardką,
- doskonale sprawdzi się w chłodne zimowe dni.
wełna 90 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Szary |
Turystyczny Lokalizator GPS BackTrack.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 029757360168 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 029757360168 |
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 104-114 cm | 74-84 cm |
| XL | 114-126 cm | 84-94 cm |
| M | 92-104 cm | 64-67 cm |
| S | 82-92 cm | 54-64 cm |
| XS | 72-82 cm | 44-54 cm |
| XXL | 126-136 cm | 94-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
SNEAKERSY Z GUMAMI GRANATOWE H7191 AZUL - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23,5 cm |
| 39 | 24 cm |
| 40 | 24,5 cm |
| 41 | 25 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Granatowy |
Dolina Noteci Premium Pure Kaczka 800g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolina Noteci |
Koszula Damska Model M491 White/Blue - Figl
Skład: 70% bawełna, 30% poliester
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Biały |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Elin Very Fuchsia-Smile-Popstar M-343 Seledyn/Pink - Ma
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 74-79 cm | 87-89 cm | |
| M | 86-92 cm | 71-76 cm | 84-86 cm | |
| S | 82-88 cm | 68-73 cm | 80-83 cm | |
| XL | 94-100 cm | 77-82 cm | 90-92 cm | |
| XL/M | 86-92 cm | 77-82 cm | 90-92 cm | M |
| XXL/L | 90-96 cm | 80-85 cm | 93-94 cm | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Różowy |
Elastan 10 %
~Polamid 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 5XL | 123-129 cm |
| L | 98-103 cm |
| M | 93-98 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 103-108 cm |
| XXL | 108-113 cm |
| XXXL | 113-118 cm |
| XXXXL | 118-123 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mitex |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model S078 Black - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 104 cm | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| M | 104 cm | 95 cm | 91 cm | 75 cm |
| S | 104 cm | 90 cm | 86 cm | 70 cm |
| XL | 104 cm | 105 cm | 101 cm | 85 cm |
| XXL | 104 cm | 110 cm | 106 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Prosta sukienka o trapezowym kroju MM1038 Turkus - Mira Mod
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 38 | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| 40 | 96 cm | 92 cm | 76 cm |
| 42 | 100 cm | 96 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Niebieski |
CHABA Smycz skórzana regulowana 16mm / 270cm kolor: czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Szyba drzwi boczna prawa Deutz DX (8 otworów) odpowiednik 04347341
DEUTZ-FAHR:
DX 4 .10, DX 4 .30, DX 4 .50, DX 4 .70, DX 6, DX 6 .05, DX 6 .10, DX 6 .30, DX 6 .50, DX 7, DX 7 .10, DXAB, DXAB 160
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGP |
| Kod producenta | 04347341 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGP |
| Kod producenta | 04347341 |
Wiatrówka Łamana L2, 4,5mm/Sprężynowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620166 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620166 |
Bidon Rowerowy Kubuś Puchatek Disney
W komplecie znajdują się: uchwyt na bidon oraz taśmy mocujące.
Bidon może być używany zarówno podczas przejażdżek rowerem jak i noszony w plecaku, np. do szkoły.
|
Uwaga! Przedstawione zdjęcia przedstawiają 1 model bidonu w różnych ujęciach.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9211 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 9211 |


_146709.jpg)