Polyester 55 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 42 | 96 cm | 116 cm | 104 cm | 98 cm |
| 44 | 96 cm | 120 cm | 108 cm | 102 cm |
| 46 | 97 cm | 124 cm | 112 cm | 106 cm |
| 48 | 97 cm | 128 cm | 116 cm | 110 cm |
| 50 | 97 cm | 132 cm | 120 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Reve |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Reve |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model K395 Mint - Katrus
- zwiewna sukienka
- na cienkich ramiączkach
- wykonana z gładkiej, jednolitej tkaniny
- efektowne drapowanie przy dekolcie
- krój eksponujący nogi
- nieco luźniejszy fason maskujący drobne niedoskonałości figury
- dłuższy tył
- doskonała propozycja na co dzień lub na randkę
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Zielony |
~Polamid 13 %
wełna 9 %
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 170 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Różowy |
Figi Model 1814 Black - Lupo Line
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 38 | 92-100 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| 44 | 126-134 cm |
| 46 | 134-140 cm |
| 48 | 140-144 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model MOE234 Black - Moe
Skład: 65% poliester, 30% wiskoza, 5% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 102 cm | 102 cm | 92 cm | 80 cm |
| M | 101 cm | 96 cm | 88 cm | 76 cm |
| S | 100 cm | 90 cm | 84 cm | 72 cm |
| XL | 103 cm | 108 cm | 96 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
BOTKI WORKERY Z NASZYWKAMI CZARNE H-4 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,6 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,3 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model K104 Beige - Katrus
Polyester 96 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka Model Carla Black/Ecru - Eldar
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| XXXL | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Eldar |
| Kolor | Czarny |
Halka o ciekawym, a zarazem prostym kroju, która delikatnie opływa ciało kobiety. Wykonana z dzianiny pochodzenia naturalnego.
Skład: 72% wiskoza + 28% poliamid.
Orientacyjna tabela rozmiarowa:
|
Rozmiary |
36 |
38 |
40 |
42 |
44 |
46 |
48 |
50 |
52 |
54 |
56 |
58 |
|
Obwód biustu [cm] |
84 |
88 |
92 |
96 |
100 |
104 |
110 |
116 |
122 |
128 |
134 |
142 |
|
Obwód bioder [cm] |
90 |
94 |
98 |
102 |
106 |
110 |
116 |
122 |
128 |
134 |
140 |
148 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | 58 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | 58 |
Sukienka Model K341 Grey - Katrus
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Szary |
GF Skafander niebieski SOFTSHELL S71/5
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Inter-Zoo Klatka dla gryzoni Wiewiórka 70 Ocynk 71 x 40 x 63 cm
Wyposażenie: taras, kołowrotek, 2 miseczki
Wymiary: 71x40x63 cm., odstęp miedzy prętami 11mm
KOLORYSTYKA LOSOWA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G094 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inter-Zoo |
| Kod producenta | G094 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Dwuczęściowy Model Kler Black/Grey/White - Ewlon
Elegancki dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- usztywniane miseczki
- między miseczkami ozdobne marszczenie
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- wyjmowane wkładki push-up
- klasyczne figi z podwyższonym stanem
- po bokach subtelne marszczenia
- tył jednolity
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|
| 40D | 101-108 cm | 80-85 cm | 40 | D |
| 42C | 110-116 cm | 75-80 cm | 42 | C |
| 42D | 110-116 cm | 80-85 cm | 42 | D |
| 42E | 110-116 cm | 85-90 cm | 42 | E |
| 44D | 117-122 cm | 80-85 cm | 44 | D |
| 44E | 117-122 cm | 85-90 cm | 44 | E |
| 44F | 117-122 cm | 90-95 cm | 44 | F |
| 46E | 122-127 cm | 85-90 cm | 46 | E |
| 46F | 122-127 cm | 90-95 cm | 46 | F |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Czarny |
GF Body pooperacyjne WET/10/3 niebieskie
B- Długość pleców 28cm-32cm E- Obwód klatki 36cm-42cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Model 343 Brown - Figl
Stylowa sukienka damska.
- dekolt okrągły
- długi rękaw kimono
- luźna góra o kroju typu \"nietoperz\"
- dopasowany dół
- po bokach ozdobne marszczenia
- model wykonany jest z wiskozowej, rozciągliwej dzianiny
- fason rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Brązowy |
Bluzka Model ABK0096 Multicolor - ABG
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 34 | 82 cm |
| 36 | 86 cm |
| 38 | 90 cm |
| 40 | 94 cm |
| 42 | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Wielokolorowy |
Zasilacz Ładowarka NQD 757-4wd01 4wd01-01 9,6V 250mA Charger
| Oryginalna ładowarka do NQD 757-4wd01. |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4wd01-01 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 4wd01-01 |
Piżama Tope 35713-59X - Henderson
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w klatce |
|---|---|---|
| L | 102-106 cm cm | 98-102 cm cm |
| M | 98-102cm cm | 94-98cm cm |
| XL | 106-110cm cm | 102-106cm cm |
| XXL | 110-114cm cm | 106-110cm cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Granatowy |
Figi Model Experia Beige - Wolbar
~Polamid 42 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Beżowy |
Applaws Kurczak z warzywami puszka 156g
Składniki: Kurczak 45%, Dynia 8%, Marchewka 8%, Zielony Groszek 8%, Ryż 5%, Woda Przegotowana 26%.
Analiza składników: Wilgotność 82 %, Białko 13%, Tłuszcze 0,3%, Popiół 2%, Błonnik 1%.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Applaws |
Koszula Damska Model M504 Wzór 23 Cętki - Figl
- modna koszula
- wykonana z pięknej wzorzystej dzianiny
- z długim rękawem
- zapinana z przodu na zlote napki
- rękawy można podpiąć
- wygodna i stylowa propozycja
Materiał: 95% poliester, 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |


_290002.jpg)