| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S-L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Czarny |
Kurtka Damska Model 345 Grey - Figl
- lekka kurtka o prostym kroju.
- wydłużony krój
- okrągły dekolt
- model bez zapięcie
- po bokach kieszenie
- ozdobne przeszycia
- fason rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
- kurtka wykonana jest z piankowego materiału
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Piżama Damska Model SAL-PY-1095.I Coral - Rossli
Komfortowa piżama w świetnym zestawieniu kolorystycznym.
- góra z nadrukiem
- dekolt okrągły
- krótki rękaw typu kimono
- na ramionach wstawki z ażurowej koronki
- wzorzyste spodnie
- spodnie o długości 3/4, zakończone ściągaczami
- w pasie wygodna gumka oraz troczki do wiązania
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 94-98 cm | 78-82 cm |
| M | 94-98 cm | 90-94 cm | 74-78 cm |
| S | 90-94 cm | 86-90 cm | 70-74 cm |
| XL | 102-106 cm | 96-100 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Rossli |
| Kolor | Różowy |
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 66 cm | 124 cm |
| M | 65 cm | 116 cm |
| S | 64 cm | 108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Różowy |
Koszula Damska Model K44 Blue - Nife
Polyester 40 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|
| 36 | 66 cm | 88 cm |
| 38 | 67 cm | 92 cm |
| 40 | 67.5 cm | 96 cm |
| 42 | 69.5 cm | 100 cm |
| 44 | 71 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
Versele Laga Nature Snack Berries - przysmak z owocami leśnymi 85g
Stymuluje kondycję, witalność i jest bardzo smaczny.
Skład: owoce 35%, zboża, warzywa, nasiona, orzechy, produkty pochodzenia roślinnego, roślinne ekstrakty białkowe, minerały, FOS.
Dawkowanie: mieszanka powinna stanowić max. 25% dziennej porcji pożywienia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462001 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 462001 |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Lejla Grafit - Sensis
Polyester 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm |
| M | 95-98 cm | 86-89 cm |
| S | 90-94 cm | 82-85 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Szary |
Figi Model Kaja White - Wolbar
~Polamid 83 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model 230078 Black/Grey - Enny
Luźna sukienka w modnym zestawieniu kolorystycznym.
- swobodny, luźny krój
- model lekko lekko dopasowany w biodrach
- dekolt okrągły
- rękaw krótki typu kimono
- przód zdobi plisy imitujące kieszenie
- z tyłu zapięcie na kryty zamek
- długość midi
- sukienka wykonana jest z nierozciągliwego, gładkiego materiału
- produkt polski
Polyester 33 %
~Viscosa 63 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36/38 | 100 cm | 144 cm |
| 40/42 | 102.5 cm | 150 cm |
| 44/46 | 105 cm | 156 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enny |
| Kolor | Czarny |
długość bez zębatki - 20mm
średnica silnika - 8mm
średnica zębatki - 2,5mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V911-17 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | V911-17 |
Bokserki Model 33764-59X Black - Henderson
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-96 cm |
| M | 82-88 cm |
| XL | 98-104 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Henderson |
| Kolor | Czarny |
Bokserki Model Perfect Authentic Mini Red - Cornette
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czerwony |
Sandał KLAPKI DAMSKIE ESPADRYLE RÓŻOWE LL-120P PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Brit Let\'s Bite Dog Duck Breast 275g- Naturalne przysmaki dla psa o smaku kaczki
Mięso z kaczki wzbogacone witaminami A i B2
Doskonałe jako nagroda
Strunowe zamknięcie pozwala dlugo zachować świeżość i wspaniały aromat przysmaków
Skład: Mięso z kaczki (100%)
Analiza: Białko 69%, Włókno surowe 0,5%, Tłuszcz 4%, Wilgotność 20%, Popiół 4,5%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Można prać w pralce w temperaturze 30°C. Nie odwirowywać na wysokich obrotach - najlepiej wysuszyć bez odwirowywania po wcześniejszym odsączeniu wody. Do prania najlepiej użyć płynu zmiękczającego lub płynu do prania. Można suszyć w suszarce.
Wymiary przybliżone:
50 L po podłodze, 25 H cm.
Waga: około 1kg.
Zdjęcia mają charakter poglądowy. Kolory na ekranie mogę wyglądać nieco inaczej niż w rzeczywistości.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BSE-811008 |
| EAN | 05901122201915 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | BSE-811008 |
| EAN | 05901122201915 |
Sukienka Model F6 Light Grey/Dark Grey - RaWear
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 107.5 cm | 86 cm | 78 cm | 64 cm |
| 36 | 108 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| 38 | 108.5 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| 40 | 109 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| 42 | 109.5 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| 44 | 110 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| 46 | 110.5 cm | 122 cm | 112 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | RaWear |
| Kolor | Szary |
BOTKI SZNUROWANE WORKERY CZARNE J05 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Bluza Damska Model Milena 1 Navy/Light Grey - Tessita
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 54 cm | 62 cm | 94-98 cm |
| M | 53.5 cm | 62 cm | 88-92 cm |
| S | 53 cm | 62 cm | 82-86 cm |
| XL | 54.5 cm | 62 cm | 100-104 cm |
| XXL | 55 cm | 62 cm | 106-110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
Jednoczęściowy strój kąpielowy Kostium Kąpielowy Model Mandy Nero M-423 Black - Marko
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z wypełnieniem push up (dostępne od rozmiaru S do XL włącznie)
Kolor podkreśla opaleniznę
Tkanina z kwiecistą aplikacją
Ramiączka o regulowanej długości, odpinane
Obwód zapinany na klamerkę.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 94 cm | 75-80 cm | 85-87 cm |
| S | 90 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 102 cm | 80-85 cm | 91-93 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
PASTELOWE ZAMSZOWE MOKASYNY T245 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,2 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Herbal Pets Owoce tropikalne dla gryzoni i królików 75 g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Herbal Pets |


_176778.jpg)