| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| S-L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| S/L | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| S/M | 86-102 cm | 87-104 cm | 58-79 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lets Duck |
| Kolor | Niebieski |
Stringi Model 995/S White - Ava
Elastan 4 %
~Polamid 91 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ava |
| Kolor | Biały |
Brit Care Grain-free Junior Large Breed Salmon&Potato-karma bez zbożowa z łososiem i ziemniakami1 kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Kombinezon Damski Model L124 Red - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 150 cm | 104 cm | 84 cm | 70 cm |
| M | 149 cm | 100 cm | 80 cm | 66 cm |
| S | 148 cm | 96 cm | 76 cm | 62 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model S075 Chaber - Style
~Viscosa 30 %
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 106 cm | 100 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 105 cm | 95 cm | 91 cm | 77 cm |
| S | 104 cm | 90 cm | 86 cm | 72 cm |
| XL | 107 cm | 105 cm | 101 cm | 87 cm |
| XXL | 108 cm | 110 cm | 106 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Niebieski |
Biustonosz Sportowy Model Hana Black - GWINNER
Skład: 91% poliamid, 9% elastan.
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 91-94 cm |
| M | 87-90 cm |
| S | 83-86 cm |
| XL | 95-98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model SUK 123 Indygo - Lanti
Polyester 72 %
~Viscosa 23 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 103 cm | 94 cm | 116 cm | 72 cm |
| 38 | 104 cm | 98 cm | 120 cm | 76 cm |
| 40 | 105 cm | 102 cm | 124 cm | 80 cm |
| 42 | 106 cm | 106 cm | 128 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model Amelia White - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Hexacopter Quadrocopter Dron MJX X601H 2,4Ghz + Kamera FPV
| Radio 2,4GHzSterowanie odbywa się za pomocą profesjonalnego nadajnika 2,4Ghz, dzięki czemu zasięg jest dużo większy, a reakcja na sterowanie jest o wiele szybsza niż w przypadku tradycyjnych pilotów. Zastosowanie technologii 2,4GHz umożliwia sterowanie wieloma dronami w tym samym czasie. |
| Sterowanie z Pilota lub Smartfona - do wyboru, |
| Uruchomienie silników przyciskiem, |
| Trzymanie wysokości - barometr (drążek gazu ma neutralną pozycję na środku - zawis), |
| Tryb Headless - niezależnie od pozycji modelu sterowanie jest intuicyjne (drążek od siebie - odlatuje, do siebie - wraca), |
| Powrót w kierunku startu jednym przyciskiem, |
| Autonomiczne lądowanie - jednym przyciskiem. |
| W zestawie:Model X601H Kamera 0.3MPPilot 2,4GHzAkumulatorŁadowarkaZapasowe śmigłaOsłonki Instrukcja |
| Czas ładowania | ok 90 min. |
| Czas latania: | ok 8-10 min. |
| Radio: | 2,4GHz |
| Kamera: | 0.3MP |
| Pakiet: | 7.4 V 700 mAh |
| Ilość kanałów | 4 |
| Zasięg: | ok 70m |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x601H |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x601H |
Sukienka Model S65 1111 Red - Nife
- Kobieca sukienka
- must have tego sezonu
- subtelne pęknięcie na dekolcie
- wykonana z gładkiej tkaniny
- doskonale podkreśla sylwetkę
- na podszewce
- zapinana z tyłu na zamek
- rękaw 3/4
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 106 cm | 94 cm | 88 cm | 74 cm |
| 38 | 107 cm | 98 cm | 92 cm | 78 cm |
| 40 | 108 cm | 102 cm | 96 cm | 82 cm |
| 42 | 109 cm | 104 cm | 100 cm | 86 cm |
| 44 | 110 cm | 108 cm | 104 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czerwony |
Trixie Smycz nylonowa M-L 20 mm x 100 cm Czerwona
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-14083 |
| EAN | 4 011905 140834 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-14083 |
| EAN | 4 011905 140834 |
Biustonosz Soft Model V-5831 Stella Maris Black - Axami
Fantazyjny i zmysłowy biustonosz Stella Maris zachwyca uwodzicielskimi rozcięciami na miseczkach oraz intrygującym wykrojem koronki. Zjawiskowo piękny zarówno z przodu, jak i z tyłu podbije Twoje serce i oczaruje zmysły. Model zapinany z przodu, oraz wiązany na szyi.
~Polamid 90 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Żakiet Model S066 Ecru - Style
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 92 cm |
| M | 88 cm |
| S | 84 cm |
| XL | 96 cm |
| XXL | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Style |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Czarna marszczona sukienka midi 285 Black - Bien Fashion
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 113 cm | 108 cm | 88 cm |
| M | 113 cm | 104 cm | 84 cm |
| S | 113 cm | 100 cm | 80 cm |
| XL | 113 cm | 112 cm | 92 cm |
| XS | 113 cm | 96 cm | 76 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Czarny |
Czółenka Model KBE364 Black - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23.5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model S35 Celadon - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 80 cm | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 81 cm | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 82 cm | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 82 cm | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 83 cm | 112 cm | 104 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
Sukienka Model MOE352 Green - Moe
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 87 cm | 104 cm | 98 cm | 98 cm |
| M | 87 cm | 100 cm | 94 cm | 94 cm |
| S | 87 cm | 96 cm | 90 cm | 90 cm |
| XL | 87 cm | 108 cm | 102 cm | 102 cm |
| XXL | 87 cm | 112 cm | 106 cm | 106 cm |
| XXXL | 87 cm | 116 cm | 110 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model 363 Grey - Figl
- dziewczęca sukienka
- krótki rękaw
- dół wykończony falbanką
- wykonana z gładkiej bawełny
- kobiecy charakter
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Koszula Damska Model M581 Blue - Figl
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
VITAPOL Pokarm pełnowartościowy dla chomika 500g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1100 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1100 |
Sukienka Damska A133 Grafit - awama
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Szary |


_176768.jpg)