Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| M | 97 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| S | 97 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| XL | 97 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| XS | 97 cm | 86 cm | 78 cm | 68 cm |
| XXL | 97 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| XXXL | 97 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Granatowy |
Koszula Damska Model K47 Sky Blue - Nife
- elegancka koszula
- długi rękaw
- kołnierzyk
- zapinana z przodu na guziki
- mankiety
- świetna propozycja do pracy
Polyester 40 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 63 cm | 88 cm |
| 38 | 64 cm | 92 cm |
| 40 | 65 cm | 96 cm |
| 42 | 66 cm | 100 cm |
| 44 | 67 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
jedynka biała emulsja wewnętrzna 5l
Farba emulsyjna Jedynka przeznaczona jest do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz budynków (tynki cementowe i cementowo-wapienne, gipsowe, płyty kartonowo-gipsowe,drewno, materiały drewnopochodne, tapety itp.).
Wydajność
ok. 9m2 / 1 L
Ilość warstw
1-2 (druga warstwa po 2h)
Wygląd powłoki
matowa
Metoda malowania
Pędzel, wałek
Opakowanie handlowe
1l, 3l, 5l, 10l, 20l.
Sposób stosowania 1. Przygotowanie podłoża
Podłoże przeznaczone do malowania powinno być równe, bez spękań, oczyszczone ze starych łuszczących się powłok malarskich oraz odtłuszczone. Powierzchnie malowane wcześniej farbami klejowymi należy oczyścić do odsłonięcia właściwego podłoża. Świeże tynki malować po 3-4 tygodniach sezonowania.
2. Malowanie
Przed użyciem wyrób dokładnie wymieszaj. Do malowania pierwszej warstwy można farbę rozcieńczyć wodą ( max. 5% ). Drugą warstwę malować farbą nie rozcieńczona po upływie ok. 2 godzin od nałożenia pierwszej. Po zakończeniu malowania narzędzia umyj wodą.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JEDYNKA |
| Kod producenta | j5 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | JEDYNKA |
| Kod producenta | j5 |
Sukienka Modna sukienka na każdą okazję GR1333 Cappuccino - GrandUA
Polyester 70 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model VF-182/192 Beige - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| XXXL | 121-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Beżowy |
ŚNIEGOWCE DAMSKIE SZARE F176P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Pluskwa (40-dniowa) Do Pomieszczeń.. +Odbiornik do 400m.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59017511003 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59017511003 |
Lauren Design Legowisko Demi 100 cm x 80 cm Granatowy pikowany
O produkcie płaskie legowisko stworzone dla psów nie lubiących ograniczeń miękkie dzięki gąbce grubości 3cm nie "łapie" sierści do skompletowania z zabawką FUN w tym samym kolorze
Wykorzystane materiały miękkie i trwałe tkaniny wysoka odporność na ścieranie wytrzymała kordura na spodzie pianka poliuretanowa grubości 3cm jako wypełnienie mocny suwak.
Dostępne wymiary 100cm/80cm dla psów wielkości Labrador Retriver, Golden Retriver, Owczarek Niemiecki, Alaskan Husky, Alaskan Malamute, Mastiff, Boxer... 70cm/60cm dla psów wielkości Beagle, Border Collie, Buldog Angielski, Cocker Spaniel, Pitbul Terrier, Jamnik, Buldog Francuski... 50cm/40cm dla małych piesków, szczeniaków, kotów
WAŻNE Towar zamawiany jest u producenta w momencie odnotowania wpłaty na konto sklepu naszezoo.com.pl. Zgodnie z par.22.3 regulaminu sklepu: http://naszezoo.com.pl/regulamin-inf-4.html
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 03101112 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lauren Design |
| Kod producenta | 03101112 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Model Conesa 10614 Red - Click Fashion
Polyester 21 %
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 90 cm | 84 cm | 66 cm |
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 72 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Czerwony |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Virginia Morela - Babella
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| XL | 100-104 cm | 108-112 cm |
| XXL | 104-108 cm | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Różowy |
Lornetka Hawke Compact 8x21 + Pokrowiec.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415604 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415604 |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Latoya M-063 Sky Blue - Marko
Skład: 80% poliamid, 20% elastan
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 73-78 cm | 88-90 cm | L |
| M | 88-90 cm | 70-75 cm | 85-87 cm | M |
| S | 84-90 cm | 67-72 cm | 82-84 cm | S |
| XL | 96-102 cm | 76-81 cm | 91-92 cm | XL |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model Mimi Oliwka - Dursi
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Zielony |
Ami Play Szelki N3 25-45/2cm brązowe
rodzaj taśmy N - nylonowa.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
POMPA HYDRAULICZNA HITACHI DX195 79066183 ,PNN 19+8S CO41 WFX1, AW04/958 AW04/608
Numery do celów porównawczych:
79066183 ,PNN 19+8S CO41 WFX1, AW04/958 AW04/608
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 79066183AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 79066183AE |
Składany Mini-Statyw Foto do Lunet, Lornetek, Aparatów Foto... 23cm.
Noktowizorów, Kamer, Aparatów...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416000 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773416000 |
Figi wysokie Sharon - Wiesmann
Elastan 6 %
~Polamid 63 %
Polyester 28 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 96-100 cm | 70-74 cm |
| M | 92-94 cm | 64-68 cm |
| S | 88-90 cm | 60-62 cm |
| XL | 102-106 cm | 76-80 cm |
| XXL | 108-110 cm | 82-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Różowy |
Tunika Model VT009 Oliwka - Venaton
~Viscosa 95 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
Sukienka Model A97 Navy - awama
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |


_250070.jpg)