Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 104 cm | 96 cm | 86 cm |
| M | 97 cm | 98 cm | 90 cm | 80 cm |
| S | 97 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| XL | 97 cm | 110 cm | 102 cm | 92 cm |
| XS | 97 cm | 86 cm | 78 cm | 68 cm |
| XXL | 97 cm | 116 cm | 108 cm | 98 cm |
| XXXL | 97 cm | 122 cm | 114 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
Płaszcz damski PLA029 gray - Mattire
~Viscosa 20 %
wełna 50 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 89-92 cm | 83-86 cm | 63-66 cm |
| 38 | 93-96 cm | 87-90 cm | 67-70 cm |
| 40 | 97-100 cm | 91-94 cm | 71-74 cm |
| 42 | 101-104 cm | 95-98 cm | 75-78 cm |
| 44 | 105-108 cm | 99-102 cm | 79-83 cm |
| 46 | 109-112 cm | 103-106 cm | 84-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model 143-3 Grey Jodełka - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 88 cm | 88 cm |
| M | 92 cm | 84 cm | 84 cm |
| S | 88 cm | 80 cm | 80 cm |
| XL | 100 cm | 92 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Szary |
Tetra DecoArt Plantastics Premium Asian Bamboo 15cm
*Sztuczne rośliny o naturalnym wyglądzie
*Do stosowania we wszystkich akwariach
*Zapewniają odpowiednie miejsce do tarła
*Szybkie i łatwe roślin umieszczenie w zbiorniku, w pełni bezpieczne
*Nie wymagają pielęgnacji
*Przez długi czas zachowują niezmieniony kształt i kolor
Rozmiary: 15cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T203754 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T203754 |
Bezprzewodowy Modulator/Zmieniacz Głosu.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415583 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415583 |
Kostium dwuczęściowy Figi Kąpielowe Model Gigi M-03 Bianco White - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100 cm |
| M | 96 cm |
| S | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Beżowy |
Top z nowoczesnego strukturalnego trykotażu GR1087 Turkus - GrandUA
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
Rozmiar 5
Średnica przedniej ściany 50 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Model MM 014-6 Ecru - Morimia
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 92 cm | 80 cm |
| M | 90 cm | 78 cm |
| S | 86 cm | 74 cm |
| XL | 98 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Morimia |
| Kolor | Beżowy |
Podszewka: 100% poliester
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 85 cm | 97.5 cm | 83.5 cm | 72.5 cm |
| 38 | 85.5 cm | 101.5 cm | 87.5 cm | 76.5 cm |
| 40 | 86.5 cm | 105.5 cm | 91.5 cm | 80.5 cm |
| 42 | 88 cm | 109.5 cm | 95.5 cm | 84.5 cm |
| 44 | 89 cm | 113.5 cm | 99.5 cm | 88.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Granatowy |
Koszula Damska Model K46 Łosoś - Nife
Polyester 40 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 34 | 64 cm | 88 cm |
| 36 | 65 cm | 92 cm |
| 38 | 66 cm | 96 cm |
| 40 | 68 cm | 100 cm |
| 42 | 68 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor |
Stringi CAMPI White/Black - PariPari Lingerie
Elastan 17 %
~Polamid 78 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-102 cm | 74-77 cm |
| M | 95-99 cm | 70-73 cm |
| S | 92-96 cm | 66-70 cm |
| XL | 101-105 cm | 78-82 cm |
| XXL | 104-108 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PariPari Lingerie |
| Kolor | Biały |
Kuferek złote dodatki hot 0723D Grey - Manzana
Szerokość dna 15 cm
Wysokość 32/58 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Szary |
Koszula Model M037 Dark Print - Mosali
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 2XL/3XL | 66 cm | 108 cm |
| L/XL | 66 cm | 104 cm |
| S/M | 66 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mosali |
| Kolor | Wielokolorowy |
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| Xl | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
6047 A-001 Canopy - Obudowa - Wersja A
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6047 A-001 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 6047 A-001 |
CHABA Szelki taśmowe regulowane ozdobne 25mm/80cm kolor: niebieski
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Koszulka nocna Koszula Nocna Model Lidia Rubin - Babella
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| XXXL | 124-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babella |
| Kolor | Czerwony |
WD-IMPEX Klatka dla ptaków JEŻYK M 40 x 20 x 38 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | WD-IMPEX |
Biustonosz Soft Biustonosz Semi-Soft Model 112 Black - Lupo Line
Biustonosz posiada regulowane ramiączka.
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 100C | 98-102 cm | 116-118 cm |
| 100D | 98-102 cm | 118-120 cm |
| 100E | 98-102 cm | 120-122 cm |
| 75 G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75 H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 75J | 73-77 cm | 105-107 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80 H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 90 D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90 E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90 F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 90 G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |


_250061.jpg)