Skład: 68% wiskoza, 28% akryl, 4% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 100 cm | 92 cm | 78 cm |
| M | 97 cm | 96 cm | 88 cm | 74 cm |
| S | 97 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 97 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| XXL | 97 cm | 108 cm | 100 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
Bluzka Model L023 Navy - Lapasi
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 61 cm | 96 cm |
| M | 61 cm | 92 cm |
| S | 61 cm | 88 cm |
| XL | 61 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka z falbanką na ramionach 243 bright Blue - Bien Fashion
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 78 cm | 114 cm | 100 cm | 108 cm |
| M | 76 cm | 110 cm | 96 cm | 104 cm |
| S | 74 cm | 106 cm | 92 cm | 100 cm |
| XL | 80 cm | 118 cm | 104 cm | 112 cm |
| XS | 71 cm | 102 cm | 88 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bien Fashion |
| Kolor | Niebieski |
Szorty Model Kamila White - Nipplex
Elastan 7 %
~Inne 7 %
~Polamid 60 %
Polyester 16 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nipplex |
| Kolor | Biały |
Koszula Damska Model A170 Ecru Kolorowe Parasolki - awama
Polyester 98 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Beżowy |
Klasyczna koszula 26 fiolet - Figl
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Fioletowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium kąpielowy Model Eliza Sensual M-122 Jagodoa - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| 3XL/2XL | 98-104 cm | 84-90 cm | 112-116 cm | XXL | F |
| 3XL/XL | 94-100 cm | 76-82 cm | 112-116 cm | XL | F |
| L | 90-96 cm | 72-78 cm | 90-94 cm | L | C |
| M | 86-92 cm | 68-74 cm | 84-86 cm | M | B |
| S | 82-88 cm | 64-70 cm | 78-80 cm | S | A |
| XL | 94-100 cm | 76-82 cm | 96-102 cm | XL | D |
| XL/M | 86-92 cm | 68-74 cm | 96-102 cm | M | D |
| XXL | 98-104 cm | 80-86 cm | 106-110 cm | XXL | E |
| XXL/L | 90-96 cm | 72-78 cm | 106-110 cm | L | E |
| XXXL | 102-108 cm | 84-90 cm | 112-116 cm | XXXL | F |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
Sweter Damski Model D 306 XIV Grey - Spektra
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 38 | 94 cm |
| 40 | 98 cm |
| 42 | 102 cm |
| 44 | 106 cm |
| 46 | 110 cm |
| 48 | 114 cm |
| 50 | 118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Spektra |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Spektra |
| Kolor | Szary |
BOTKI Z KOKARDAMI C-7101BE - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Beżowy |
Zębatka Górna MJX T655-020 T55-020 T623
Numer katalogowy: T655-020
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T655-020 gear |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T655-020 gear |
Bluza Damska Model B071 Navy - BE
Elastan 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|---|
| L | 61 cm | 52 cm | 66 cm | 98 cm |
| M | 59 cm | 52 cm | 65.5 cm | 94 cm |
| S | 57 cm | 52 cm | 65 cm | 90 cm |
| XL | 62 cm | 52 cm | 66.5 cm | 102 cm |
| XXL | 63 cm | 52 cm | 67 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Fioletowy |
Szabla Indyjska + Metalowa Pochwa. Dekoracyjna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415681 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415681 |
Koszulka nocna Halka Model Gloria Cream - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| XXL | 100-108 cm | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Beżowy |
TRIXIE Szczypce do usuwania kleszczy 8 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2386 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-2386 |
Brit Care Cat Missy for sterilised 7 kg
SKŁADNIKI ANALITYCZNE: białko surowe 36%, tłuszcz surowy 12%, włókno surowe 5.0% , popiół surowy 6.6 %, wilgotność 10%, wapń 0.7 %, fosfor 0,6%, sód 0,8%, magnez 0,04%
DODATKI ODŻYWCZE W 1KG: witamina A (E672) 22 500 j.m., witamina D3 (E671) 900 j.m., witamina E (3a700) 650 mg, witamina C (E300) 300mg, tauryna 2 300 mg, chlorek choliny 2 100 mg, L-karnityna 65 mg, niacyna 40 mg, biotyna 1.8 mg, cynk (E6) 150 mg, mangan (E5) 56 mg, żelazo (E1) 47 mg, miedź (E4) 11 mg, jod (E2) 3.7 mg, selen (E8) 0.23 mg, DL-metionina (3.1.1.) 13 mg, arginina (3c3.6.1) 11 mg, L-lizyna (3.2.3) 9 mg, Heksametafosforan sodu (E452i) 710 mg, kwas tłuszczowy omega 3: 0,28%, kwas tłuszczowy omega 6: 1.57%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Brit |
Figi niskie Model Celeste Black - Wiesmann
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-94 cm |
| S | 88-90 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Czarny |
TRIXIE Trawa dla kota woreczek 100g 4236
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
TRAMPKI Z GWIAZDKĄ BL71P L. GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,8 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
CZÓŁENKA NA SZPILCE 5005-15L.BE - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| 36 | 64 cm | 29 cm | 90 cm |
| 38 | 65 cm | 30 cm | 94 cm |
| 40 | 66 cm | 30 cm | 96 cm |
| 42 | 66 cm | 30 cm | 100 cm |
| 44 | 66 cm | 31 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
DL Champion witaminy dla Yorków \'Piękny Włos\" 30 tabletek
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dermapharm Labolatorium |


_141454.jpg)