Skład: 68% wiskoza, 28% akryl, 4% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 97 cm | 100 cm | 92 cm | 78 cm |
| M | 97 cm | 96 cm | 88 cm | 74 cm |
| S | 97 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 97 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| XXL | 97 cm | 108 cm | 100 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model L191 Red - Lemoniade
Klasyczna, a zarazem bardzo elegancka sukienka.
- dekolt na stójce
- z przodu zapięcie na zatrzaski
- rękaw krótki
- dopasowany krój
- model rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, bawełnianego materiału
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 93 cm | 96 cm | 90 cm | 74 cm |
| M | 93 cm | 92 cm | 86 cm | 70 cm |
| S | 93 cm | 88 cm | 82 cm | 66 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czerwony |
Kule Farbujące 10,9mm/0,43'' do Pist. RAM/100szt.
- 100szt....
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 400055660416 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 400055660416 |
Taktyczny plecak medyczny moro
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MARBO |
| Kod producenta | TRM-67-MORO |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MARBO |
| Kod producenta | TRM-67-MORO |
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód klatki piersiowej |
|---|---|---|---|
| 36 | 59 cm | 50 cm | 100 cm |
| 38 | 60 cm | 51 cm | 104 cm |
| 40 | 61 cm | 51 cm | 108 cm |
| 42 | 62 cm | 52 cm | 112 cm |
| 44 | 63 cm | 52 cm | 116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Beżowy |
Piżama Komplet Model Palawan wiskoza Black - Kalimo
Góra piżamki to wygodnej długości koszulka na koronkowych naramkach, które następnie się rozdzielają przechodząc w linie biustu i uwodzicielsko go podkreślając. Dół kompletu to spodenki o nieco luźniejszym, komfortowym kroju, których nogawki zostały również obszyte koronką. W pasie szersza, wygodna guma.
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Czarny |
Szpiegowska Nokia E66 Grey ze Spy-Phone (monitoring telefonu). Full Opcja!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160087 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160087 |
GF Peleryna czerwona odblask H11/8
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Orijen FD Cat Ranch Raised Lamb z jagnięciną 35g
Skład:
Świeże mięso jagnięce 45%, wątroba jagnięca 45%, żołądki jagnięce 10%
Składniki analityczne:
Białko surowe 35% Oleje i tłuszcze surowe 45% Popiół surowy 7,5% Włókno surowe 1% Rozkład kalorii:
1 przysmak ORIJEN RANCH RAISED LAMB dla kotów zawiera mniej niż 3 kalorie
Dawkowanie:
Nagradzaj swojego kota przysmakami ORIJEN kiedy tylko zechcesz. Możesz połamać je na mniejsze kawałki i wykorzystać jako nagrodę dla pupila. Pamiętaj, aby zapewnić kotu stały dostęp do świeżej wody.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Orijen |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Orijen |
CZERWONE LAKIEROWANE SZPILKI LE16-2801R CNBLE16-2801R - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor |
Cazo Legowisko materac Africa Zebra 75 x 60 cm
i komfort swojego pupila.
Wymiary 75 x 60 cm
Pokrowiec zdejmowany. Można prać ręcznie w temp. 30 st. C
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1902/B |
| EAN | 5907996034574 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cazo |
| Kod producenta | L1902/B |
| EAN | 5907996034574 |
TETRA Pond KOI Wheatgerm Sticks - pokarm dla karpi KOI 1L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T192775 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T192775 |
Chaba Legowisko Budka Standard 2E 42x41x41 cm.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Bezprzewodowa Kamera Cofania/Parkowania do Tira, Busa, Campera.. + Monitor LCD 7".
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734156850 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734156850 |
WYSOKIE TRAMPKI ZE WSTĄŻKĄ AB-15B CNBAB-15B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Anais Stringi Model Keira RED - Anais
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 104-114 cm | 74-84 cm |
| M | 92-104 cm | 64-67 cm |
| S | 82-92 cm | 54-64 cm |
| XL | 114-126 cm | 84-94 cm |
| XS | 72-82 cm | 44-54 cm |
| XXL | 126-136 cm | 94-104 cm |
| XXXL | 136-144 cm | 104-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czerwony |
Zapasowy Klej do Usuwacza Wgnieceń.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415117 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415117 |
Figi Model VF-305 Morela - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Różowy |
Frontline dla psów od 20kg do 40kg L
Produkt ten został objęty zakazem sprzedaży wysyłkowej. Jedyna dopuszczalna przez prawo forma sprzedaży to odbiór osobisty.
Oferujemu odbiór osobisty tego produktu w naszym sklepie w Krakowie.
Masz dodatkowe pytania? Skontaktuj się z nami!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Frontline |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Frontline |
Sukienka Milly S75 czarny - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 105 cm | 82 cm | 70 cm |
| 38 | 106 cm | 86 cm | 74 cm |
| 40 | 107 cm | 90 cm | 78 cm |
| 42 | 108 cm | 94 cm | 82 cm |
| 44 | 109 cm | 98 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |


_141448.jpg)