Elastan 8 %
Polyester 22 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| S/L | 63/72 cm | 92-104 cm | 84-96 cm |
| XL/XXL | 65/74 cm | 110-116 cm | 102-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czerwony |
Polyester 33 %
~Viscosa 63 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Koszulka nocna Halka Model 4127 White - Mewa
Elegancka halka o prostym, klasycznym kroju. Dekolt zdobi delikatna gipiura. Halka wykonana z delikatnej dzianiny wiskozowej, która świetnie dopasowuje się do sylwetki. Posiada pionowe cięcia i szerokie, wygodne ramiączka.
~Viscosa 72 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 38 | 96 cm | 88 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm |
| 46 | 112 cm | 104 cm |
| 48 | 116 cm | 108 cm |
| 50 | 120 cm | 112 cm |
| 52 | 124 cm | 116 cm |
| 54 | 132 cm | 124 cm |
| 56 | 140 cm | 132 cm |
| 58 | 148 cm | 140 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mewa |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mewa |
| Kolor | Biały |
| Rozmiar | obwód bioder |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 92-2 Simple Black - Numoco
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 46 cm | 46 cm | 40 cm |
| M | 92 cm | 44 cm | 44 cm | 38 cm |
| S | 92 cm | 42 cm | 42 cm | 36 cm |
| XL | 92 cm | 48 cm | 48 cm | 42 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
Elastan 20 %
~Polamid 75 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model M518 Wzór 33 Multicolor - Figl
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Wielokolorowy |
Figi Model V-4903 Pink Cloud Powder Pink - Axami
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Różowy |
Sprzęglo kompletne LUK 242815010 do ciągnika New Holland odpowiednik 5092796, 5162900, 5092795
Nr. Katalogowy:
5092796 228009810 5162899 5162900 5092795 5092795
części zamienne, same, deutz fahr, lamborghini, new holland, case, john deere, zamiennik, orginał, oryginał, zamienniki, sklep internetowy
typ silnika, dane techniczne, moc, opis ciągnika, katalog części zamiennych
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | LUK |
| Kod producenta | 5092796, 5162900, 5092795, 242815010 |
| EAN | 5092796 |
| Typ | |
| Rodzaj | |
| Ilość sprężyn | |
| Średnica wałka [mm] | |
| Ilość frezów | |
| Średnica | |
| Oznaczenie | |
| Ilość łopatek (spieków) |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | LUK |
| Kod producenta | 5092796, 5162900, 5092795, 242815010 |
| EAN | 5092796 |
| Typ | |
| Rodzaj | |
| Ilość sprężyn | |
| Średnica wałka [mm] | |
| Ilość frezów | |
| Średnica | |
| Oznaczenie | |
| Ilość łopatek (spieków) |
F648-011, F48-011 Canopy - Kabina
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F648-011 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F648-011 |
Vidaron impregnat palisander królewski 9l powłokotwórczy
Nowoczesny impregnat ochronno-dekoracyjny, zawierający Teflon® surface protector, przeznaczony do zabezpieczania surowego drewna i materiałów drewnopochodnych. Nadaje impregnowanym elementom eleganckie matowe wykończenie, podkreślające naturalny rysunek słojów drewna. Zapewnia 6-letnią gwarancję skutecznej ochrony.
Charakterystka:
- chroni przed grzybami, sinizną i owadami
- głęboko penetruje
- odporny na trudne warunki atmosferyczne
- zawiera wosk: zwiększona wodoodporność
- na zewnątrz i do wewnątrz
Informacje dodatkowe:
- wydajność do około 11 m²/l
- opakowania: 700 ml, 2,5l, 4,5l, 9l
- dostępne kolory: 15 kolorów
- stopień połysku: mat
- typ wykończenia: drewno naturalne w dotyku
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron impregnat |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | VIDARON |
| Kod producenta | vidaron impregnat |
Sukienka Model M295 Black - Makadamia
Fantastyczna sukienka damska w modnych kolorach.
- dopasowana góra
- stylowy rozkloszowany dół
- dekolt w serek
- model bez rękawka
- tyłu zapięcie na kryty zamek
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, wysokiej jakości materiału
- idealna propozycja na wesele oraz wieczorne wyjście
Polyester 55 %
~Spandex 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 88 cm | 80 cm | 72 cm |
| 38 | 89 cm | 85 cm | 77 cm |
| 40 | 90 cm | 90 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czarny |
KOLEKTOR SSĄCY URSUS 4512 , 4514 , UR040431
Numer do celów porównawczych :
UR040431
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 656UR040431 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | AGTECH |
| Kod producenta | 656UR040431 |
Piżama Damska Model Molly 546 Grey/Blue - Roksana
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 100-112 cm | 90-98 cm |
| M | 94-106 cm | 84-92 cm |
| S | 88-100 cm | 78-84 cm |
| XL | 106-118 cm | 96-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Roksana |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Roksana |
| Kolor | Szary |
Karta pamięci Sandisk SDHC Extreme III 32GB
Zestaw Figi Model Essent EB003 Black/White - Enfin
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-101 cm |
| M | 91-96 cm |
| S | 86-91 cm |
| XL | 101-106 cm |
| XXL | 106-111 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enfin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Enfin |
| Kolor | Czarny |
Sandał SANDAŁY SZPILKI Z KOKARDKAMI 5055-36OR Pomara?czowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Pomarańczowy |
Sweter Damski Model SWE144 Coral - MKM
Bawełna 50 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 62 cm | 104 cm |
| M | 61 cm | 96 cm |
| S | 60 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Czerwony |
Vitapol Smakers kolby owoce leśne dla gryzoni i królik 2szt.
| owoce | 45,00% |
| warzywa | 35,00% |
| ziarno zbóż | 17,00% |
| produkty piekarnicze | 20,00% |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1110 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | ZVP-1110 |
T640C-016 Fastener Of Main Rotation Axis
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T640C-016 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | T640C-016 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Wrzosowy |
| rozmiar | L,XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Wrzosowy |
| rozmiar | L,XL,M,S |


_298920.jpg)