Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| S/L | 63/72 cm | 92-104 cm | 84-96 cm |
| XL/XXL | 65/74 cm | 110-116 cm | 102-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Granatowy |
Szlafrokowy wiązany z kapturem PLA008 Grey - Mattire
~Viscosa 13 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 90 cm | 83-86 cm |
| 38 | 90 cm | 87-90 cm |
| 40 | 90 cm | 91-94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mattire |
| Kolor | Szary |
Figi Model BBL 026 Black - Babell
~Lycra 8 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Czarny |
MJX X400 X400-022 X400-021 Płozy Podwozie Komplet
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x400-022 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | x400-022 |
Kostium dwuczęściowy Top kąpielowy Model Grace Gerbera-Bianco M-488 Orange/White - Marko
Cechy topu:
- Wyjątkowo modny top ze zwiewną falbaną w stylu kubańskim
- wielofunkcyjny: do plażowania, opalania, kąpieli bądź jako element plażowej garderoby
- bez puh-upa, bez usztywnień, bez fiszbin (konstrukcja soft)
- dekolt i dolna część na elastycznej gumce
- z tyłu wiązanie, dzięki któremu obwód nie stanowi problemu, dopasujesz go do własnych potrzeb
- piękna kolorystyka
- najnowsza kolekcja Lato 2018
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 78-81 cm | 89-92 cm |
| M | 71-78 cm | 86-89 cm |
| S | 68-75 cm | 83-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Pomarańczowy |
Sandał ELEGANCKIE SANDAŁY NA OBCASIE GH-2627B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
Podsłuch Otoczenia (cały świat!) do Zabudowy/Ukrycia (45-dni pracy!) + Powiadomienie na Tel. (VOX).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734181589 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734181589 |
Sukienka Model Saint Tropez Navy M04B Blue Zygzak - Cocoviu
Sukienka idealna: na spotkanie biznesowe, do teatru, do opery, wesele.
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 84 cm | 72 cm |
| M | 80 cm | 68 cm |
| S | 76 cm | 64 cm |
| XS | 72 cm | 60 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Niebieski |
Polyester 80 %
~Viscosa 17 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| Xl | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Bluzka Model Megan Black/White - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
SKÓRZANE WORKERY 1156_5GR CNB1156_5GR Zielony - Zoki
Materiał: skóra naturalna
Sezon: jesień/zima
Obcas: 3cm
Ocieplenie: koc obuwniczy
Wkładka: koc obuwniczy
Okazja: na co dzień Wysokość cholewki: 13-14cm
Szerokość cholewki: 24-26cm, regulowana
Wzór: brokat
Styl: casualowy
Zapiętek: zabudowany, usztywniony
Podeszwa: z bieżnikiem, z tworzywa sztucznego
Wysyłka w ciągu 24 godzin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Zielony |
Komplet Model Desiree Black - BeautyNight
Komplet w eleganckim opakowaniu ze zdjęciem przedstawiającym produkt, oznakowane hologramem z logo Beauty Night Fashion. W komplecie również woreczek-sakiewka do przechowywania lub prania kompletu.
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Figi Model 0004 Beige - Vestiva
~Polamid 86 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Beżowy |
Sweter model 70005C Cappuccino - PeeKaBoo
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 64 cm | 114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model 125 Black - Lupo Line
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
Lornetka Bushnell 10-30x50 (Zoom).
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415611 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415611 |
GF Apaszka Forget-Me-Not A28/0
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka dzienna model M 226 green - Margo Collection
Polyester 70 %
~Viscosa 27 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| 38 | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Niebieski |
MAXI PIN - wąska szczotka drewniana z włosiem dzika i nylonem
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KELLER |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | KELLER |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Blair Tweety M-486 Yellow - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 92 cm | 72-77 cm | 85-87 cm |
| S | 88 cm | 69-74 cm | 82-84 cm |
| XL | 100 cm | 78-83 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Żółty |


_298911.jpg)