Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 90/100 cm | 102 cm | 96 cm | 86 cm |
| M | 90/100 cm | 96 cm | 90 cm | 80 cm |
| S | 90/100 cm | 92 cm | 84 cm | 74 cm |
| XL | 90/100 cm | 110 cm | 102 cm | 96 cm |
| XXL | 90/100 cm | 116 cm | 110 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
Koszulka nocna HALKA SEVILLE granatowy - Kalimo
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm | 75-79 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm | 70-74 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm | 65-69 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm | 80-84 cm |
| XXL | 111-115 cm | 105-109 cm | 85-89 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Granatowy |
Elektroniczna Gra Logiczna TETRIS itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415529 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773415529 |
Bokserki Model Tattoo Racoon Black - Cornette
Bokserki Tattoo to świetny pomysł na prezent dla ukochanej osoby, podkreślają charakter i styl, wykonane z wysokogatunkowej bawełnianej dzianiny z dodatkiem elastanu.
Cechy produktu:
- delikatna płasko łączona guma w tunelu
- przestrzenny klin
- płaskie łączenie szwów
- bezuciskowe wykończenie nogawek
- fason delikatnie opinający ciało
- designerski wzór
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 90-94 cm |
| M | 86-90 cm |
| S | 82-86 cm |
| XL | 94-98 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cornette |
| Kolor | Czarny |
AmiPlay halter NX2 Foxterrier szachownica
Haltery są regulowane w zależności od rozmiaru o szerokości taśmy 2 cm zapinane na zatrzask plastikowy.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
Eleganckie, pełne figi damskie.
- lekko podwyższony stan
- przód zdobi delikatna, satynowa kokardka
- u góry wstawki z subtelnej koronki
- model doskonale przylegający do ciała, dając poczucie komfortu i wygody
- wykonany z najwyższej jakości bawełny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-114 cm |
| M | 92-104 cm |
| S | 82-92 cm |
| XL | 114-126 cm |
| XXL | 126-136 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabidar |
| Kolor | Czarny |
LAKIEROWANE CZÓŁENKA LL87B CNBLL87B Czarny - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3279 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3279 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sukienka Model M558 Oliwka - Figl
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
Spódnica Model SP27 Jeans - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 34 | 74 cm | 92 cm | 68 cm |
| 36 | 74 cm | 96 cm | 72 cm |
| 38 | 74 cm | 100 cm | 76 cm |
| 40 | 75 cm | 104 cm | 80 cm |
| 42 | 75 cm | 108 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Niebieski |
Koszula Damska Model Lora Black - Dursi
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 95 cm |
| M | 91 cm |
| S | 87 cm |
| XL | 99 cm |
| XS | 83 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dursi |
| Kolor | Czarny |
Do kompletu polecamy również piękny peniuar, wykonany z połączenia tiulu i koronki z motywem roślinnym. Peniuar wraz z koszulką będzie tworzył idealną całość
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1414 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1414 |
Figi Model Eco-Mi Black - Wolbar
Elastan 7 %
~Polamid 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Czarny |
Figi Model K375 Rachel Black - Gorsenia Lingerie
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model ED004-3 Black - Ella Dora
Elastan 8 %
Polyester 22 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 90 cm | 96 cm | 82 cm | 86 cm |
| 38 | 91 cm | 100 cm | 86 cm | 90 cm |
| 40 | 92 cm | 104 cm | 100 cm | 94 cm |
| 42 | 93 cm | 108 cm | 104 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czarny |
Piżama Damska Model PM.9221 Grey - Dn-nightwear
Klasyczna piżamka z serduszkiem.
- rękaw krótki
- dekolt okrągły
- przód zdobi serduszko z kokardką
- krawędzie koszulki wykończone kontrastową lamówką
- melanżowe spodnie o długości 3/4
- w pasie wygodna gumka
- nogawki wykończone ściągaczem
- piżama wykonana jest z wysokiej jakości bawełnianej dzianiny
Skład:
Kolor grey: koszulka - 100% bawełna, spodnie - 60% bawełna, 40% poliester.
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 104-108 cm | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm | 84-88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dn-nightwear |
| Kolor | Szary |
Poduszka, w kształcie oponki, dla kotów i małych psów, dająca Twojemu pupilowi komfort i wygodę, otulając go w swoich objęciach. Twój pupil polubi kształty oponki i jej wygodną poduszkę od pierwszego razu. Zastosowany bardz materiał stosowany do produkcji przytulanek dla najmłodszych.
mikrofibra - bardzo miękka i delikatna w dotyku, antyalergiczna, stosowana do produkcji przytulanek dla dzieci.
Wypełnienie niezwykle miękkich i elastycznych poduszek:
kulka silikonowa - niezwykle miękkie i elastyczne tworzywo, dające lekkość i sprężystość pikowanym poduszkom. Można prać w pralce w temperaturze 30°C.
Rozmiar M
średnica ok 55 cm, grubość ok 10cm
Waga ok 1kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | PO-mf-czer |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Kod producenta | PO-mf-czer |
Elegancka bluzka wykonana z włoskiej krępy MM2061 White - Mira Mod
Polyester 70 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Biały |
Sukienka Elegancka sukienka idealna dla modnych kobiet GR1273 Red - GrandUA
Skład: 55% poliester 40% bawełna 5% elastan
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Czerwony |
Koszulka nocna Halka Model Sharon Black - Irall
~Polamid 4 %
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |


_68591.jpg)