Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 95 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 93.5 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 92 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 95.5 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| XXL | 96 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
Szorty Spodenki Model 133 Ecru - Lupo Line
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| 36 | 84-90 cm |
| 38 | 92-100 cm |
| 40 | 102-110 cm |
| 42 | 112-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Beżowy |
Dwurzędowy żakiet Z20 Black - Nife
Polyester 60 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 62 cm | 84 cm |
| 38 | 63 cm | 88 cm |
| 40 | 64 cm | 92 cm |
| 42 | 65 cm | 96 cm |
| 44 | 66 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model 168-1 Black Koronka - Numoco
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 86 cm | 70 cm |
| M | 80 cm | 66 cm |
| S | 78 cm | 64 cm |
| XL | 90 cm | 74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Czarny |
Polyester 77 %
~Viscosa 18 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Figi Szorty Model Olla 024 White - Ewana
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 107-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Sukienka Model SUK 118 Black - Lanti
~Spandex 5 %
~Viscosa 28 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 84 cm | 92 cm | 86 cm | 88 cm |
| 38 | 85 cm | 96 cm | 90 cm | 92 cm |
| 40 | 86 cm | 100 cm | 94 cm | 96 cm |
| 42 | 87 cm | 104 cm | 98 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Czarny |
Sukienka z falbanką przy dekolcie ED09-1 Malina - Ella Dora
Doskonała propozycja na wiele okazji, zarówno podczas spotkań rodzinnych, codziennych wyjść czy innych, wyjątkowych okazji. Odpowiednio dobrane dodatki pięknie uzupełnią stylizację.
Elastan 8 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 84 cm | 100 cm | 86 cm | 78 cm |
| 38 | 85 cm | 104 cm | 90 cm | 82 cm |
| 40 | 86 cm | 108 cm | 94 cm | 86 cm |
| 42 | 87 cm | 112 cm | 98 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Różowy |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model Dory full cup Blue/Navy - Unikat
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 100C | 98-102 cm | 116-118 cm |
| 100E | 98-102 cm | 120-122 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 85H | 83-87 cm | 111-113 cm |
| 90C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 90G | 88-92 cm | 114-116 cm |
| 90H | 88-92 cm | 116-118 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| 95F | 93-97 cm | 117-119 cm |
| 95G | 93-97 cm | 119-121 cm |
| 95H | 93-97 cm | 121-123 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Unikat |
| Kolor | Niebieski |
Body wyszczuplające Model K148 Sanremo Śmietana - Gorsenia Lingerie
~Polamid 90 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| XXL | 106-110 cm |
| XXXL | 110-114 cm |
| XXXXL | 114-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorsenia Lingerie |
| Kolor | Beżowy |
KORONKOWE TOMSY SELEDYNOWE AL2659 MINT - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22,5 cm |
| 37 | 23 cm |
| 38 | 23,5 cm |
| 39 | 24 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Mira Royal Blue M-412 Violet - Marko
Figi - komfortowo wiązane po obu stronach bioder, z wykończeniem, które nawiązuje do biustonosza.
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z wypełnieniem push up
Push up bez możliwości wyjęcia z modelu, dostępny we wszystkich rozmiarach
Wzorzysta tkanina
Ramiączka z broszkami, wiązane na szyi
Obwód zapinany na klamerkę.
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 86-87 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 84-85 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-83 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 88-89 cm |
| XXL | 106 cm | 80-85 cm | 90-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Fioletowy |
Tropical BioRept W 20g- Wieloskładnikowe pałeczki dla żółwi wodnych
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tropical |
Yarro Kuweta dla kota Jumbo z ramką owalna fun 3618
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Yarro |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Yarro |
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Brenda Carnaby M-403 Red - Marko
Włoska, wysokogatunkowa tkanina Carvico Tesutti
Kostium szybkoschnący, odporny na działanie promieni słonecznych (nie blaknie)
Usztywnione miseczki z wypełnieniem push up
Modna stylistyka
Figi z paseczkiem, bardzo ciekawe
Jeden z najlepszych kostiumów z najnowszej kolekcji Lato 2017!
Prać ręcznie w temp. wody do 30-stu stopni. Nie suszyć mechanicznie. Nie wirować. Jakość pierwsza.
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu |
|---|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 74-79 cm | 88-90 cm | |
| M | 92 cm | 71-76 cm | 85-87 cm | |
| S | 88 cm | 68-73 cm | 82-84 cm | |
| XL | 100 cm | 77-82 cm | 91-93 cm | |
| XXL/L | 96 cm | 80-85 cm | 94-95 cm | L |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czerwony |
Dzięki swojej budowie ułatwia picie lub jedzenie, a szeroka podstawa zapobiega przewracaniu miski. Nadaje się do podawania mokrej lub suchej karmy oraz wody. Szklista powłoka zapobiega przywieraniu brudu. Zewnętrzne malowanie jest odporne na ścieranie.
Wymiary/pojemność:
∅ 13cm / 0,210 l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YARRO |
| Kod producenta | Y3716 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YARRO |
| Kod producenta | Y3716 |
TETRA Pond KOI Wheatgerm Sticks - pokarm dla karpi KOI 1L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T192775 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T192775 |
Sukienka Model MOE099 Mint - Moe
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 85 cm | 114 cm | 96 cm | 100 cm |
| M | 84 cm | 108 cm | 92 cm | 96 cm |
| S | 83 cm | 102 cm | 88 cm | 90 cm |
| XL | 86 cm | 120 cm | 100 cm | 104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Zielony |
Sukienka Model L039 Khaki - Lapasi
~Nylon 13 %
Polyester 82 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 103 cm | 96 cm | 80 cm |
| M | 103 cm | 92 cm | 76 cm |
| S | 103 cm | 88 cm | 72 cm |
| XL | 103 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Zielony |
Sandał KLAPKI Z GUMOWYM PASKIEM TS168-8 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 22 cm |
| 37 | 22,5 cm |
| 38 | 23,5 cm |
| 39 | 24 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |


_298905.jpg)