Polyester 17 %
~Viscosa 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544164 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544164 |
Sukienka phlox S03B Różowy - Cocoviu
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 88 cm | 98 cm | 108 cm |
| M | 87 cm | 94 cm | 104 cm |
| S | 86 cm | 90 cm | 100 cm |
| XL | 89 cm | 102 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Cocoviu |
| Kolor | Różowy |
GF Majtki na cieczkę czerwone Zakaz wjazdu M03/2
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
KALOSZE DAMSKIE D24P PINK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,3 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,3 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Komplet Model V-5629 Obsidian Black - Axami
Zwiewna koszulka Obsidian z delikatnym rozcięciem , ozdobiona satynowymi kokardkami i zmysłową koronką na i pod linią biustu. W komplecie do koszulki dołączone są transparentne stringi.
Elastan 7 %
~Polamid 92 %
Polyester 36 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
BOTKI NA OBCASIE SZARE 2119 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Mata do wózka i fotelika samochodowego Cars- Disney
| kod EAN: | 8010898314082 |
| wymiary: | 63 x 36 cm |
| licencja: | Cars |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ES 31408 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | ES 31408 |
CZÓŁENKA NA OBCASIE OMBRE CZARNE 889-6 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 23,8 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,8 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model MOE063 Black - Moe
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 68 cm | 59 cm | 102 cm |
| M | 67 cm | 58 cm | 96 cm |
| S | 65 cm | 57 cm | 92 cm |
| XL | 69 cm | 61 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Czarny |
Stringi Model Nefer Black/Łosoś - Róża
Elastan 20 %
~Polamid 75 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| XXL | 109-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Figi brazilian 8121-22 Brown - Anabel Arto
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 98-106 cm | 70-78 cm |
| M | 94-102 cm | 66-74 cm |
| S | 90-98 cm | 62-70 cm |
| XL | 102-110 cm | 74-82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anabel Arto |
| Kolor | Brązowy |
ZAMSZOWE WORKERY Z ĆWIEKAMI 6185-20P CNB6185-20P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
GF Peleryna przeciwdeszczowa szara H07/4
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Wiatrówka Hammerli Air Magnum 850 na Śruty Diabolo 5,5mm (napęd Co2/88g.) - 8 Strzałowa!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844412471 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844412471 |
Kostium dwuczęściowy Model L2152/8 Black - Lorin
Stylowy dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- usztywniane miseczki
- wyjmowane wkładki push-up w miseczkach A, B i C (brak wkładek w miseczkach D)
- między miseczkami marszczenie
- regulowane, odpinane ramiączko na szyję
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- klasyczne figi
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości materiału
~Polamid 85 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| 70B/S | 92-95 cm | 68-72 cm | 84-86 cm | S | B |
| 70C/S | 92-95 cm | 68-72 cm | 86-88 cm | S | C |
| 75B/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 89-91 cm | M | B |
| 75C/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 91-93 cm | M | C |
| 75D/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 93-95 cm | M | D |
| 75D/S | 92-95 cm | 73-77 cm | 93-95 cm | S | D |
| 80B/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 94-96 cm | L | B |
| 80C/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 96-98 cm | L | C |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lorin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lorin |
| Kolor | Czarny |
Komplet Model Alluria chemise Black - Obsessive
Poznaj więcej kuszących szczegółów:
- seksowna koszulka z prześwitującej tkaniny
- regulowane szelki ułatwiają dopasowanie
- kuszące miseczki uszyte z finezyjnej koronki
- fiszbiny w miseczkach podniesiony i podkreślony biust!
- aplikacja z prześwitującej koronki pod biustem, intrygujący motyw
- pionowe przeszycia optycznie wysmuklają sylwetkę
- dół koszulki obszyty koronką, dodaje uroku i zdobi pośladki
- w komplecie stringi uszyte z prześwitującego materiału
- przyjemna w dotyku, rozciągliwa tkanina
~Polamid 94 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Bluza Damska Model MOE355 Popiel - Moe
Polyester 12 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 74/91 cm | 104 cm | 146 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Różowy |


_192920.jpg)