| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Wieczorowa Model 17797 Cobalt - YourNewStyle
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 152 cm | 86 cm | 82 cm | 74 cm |
| M | 150 cm | 84 cm | 80 cm | 70 cm |
| S | 150 cm | 82 cm | 76 cm | 68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Niebieski |
Kombinezon Damski Model KB109 Navy - Lanti
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 142 cm | 96 cm | 86 cm | 78 cm |
| 38 | 143 cm | 100 cm | 90 cm | 82 cm |
| 40 | 144 cm | 104 cm | 94 cm | 86 cm |
| 42 | 145 cm | 108 cm | 98 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Granatowy |
Sukienka Model ASU0003 Pink - ABG
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 86 cm | 90 cm | 82 cm | 64 cm |
| 36 | 87 cm | 94 cm | 86 cm | 66 cm |
| 38 | 88 cm | 98 cm | 90 cm | 70 cm |
| 40 | 88 cm | 102 cm | 94 cm | 74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Różowy |
Spodnie Damskie Model 293 Black - Figl
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Czarny |
Polyester 16 %
wełna 8 %
| Rozmiar | Długość |
|---|---|
| uniwersalny | 170 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model SUK142 Jaskółki Ecru - Lanti
Polyester 97 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 34 | 80/92 cm | 98 cm | 96 cm |
| 36 | 80/92 cm | 102 cm | 100 cm |
| 38 | 80/92 cm | 106 cm | 104 cm |
| 40 | 83/95 cm | 110 cm | 108 cm |
| 42 | 83/95 cm | 114 cm | 112 cm |
| 44 | 83/95 cm | 118 cm | 116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Beżowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Dwuczęściowy Model L2135/7 Coral - Lorin
Elegancki dwuczęściowy kostium kąpielowy idealny do pływania, a także do opalania.
- usztywniane miseczki
- boczki wzmocnione dodatkową siateczką
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- z tyłu zapięcie na wygodną klamerkę
- klasyczne, wzorzyste figi
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości, gładkiej dzianiny
- model w świetnym zestawieniu kolorystycznym
~Polamid 85 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|---|
| 70E/S | 92-95 cm | 68-72 cm | 90-92 cm | 36 | E |
| 70F/S | 92-95 cm | 68-72 cm | 92-94 cm | 36 | F |
| 70G/S | 92-95 cm | 68-72 cm | 94-96 cm | 36 | G |
| 75D/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 93-95 cm | 38 | D |
| 75E/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 95-97 cm | 38 | E |
| 75F/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 97-99 cm | 38 | F |
| 75G/M | 96-98 cm | 73-77 cm | 99-101 cm | 38 | G |
| 80D/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 98-100 cm | 40 | D |
| 80E/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 100-102 cm | 40 | E |
| 80F/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 102-104 cm | 40 | F |
| 80G/L | 99-101 cm | 78-82 cm | 104-106 cm | 40 | G |
| 85D/XL | 102-104 cm | 83-87 cm | 103-105 cm | 42 | D |
| 85E/XL | 102-104 cm | 83-87 cm | 105-107 cm | 42 | E |
| 85F/XL | 102-104 cm | 83-87 cm | 107-109 cm | 42 | F |
| 85G/XL | 102-104 cm | 83-87 cm | 109-111 cm | 42 | G |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lorin |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lorin |
| Kolor | Różowy |
Bluza Damska Model B026 Green - BE
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 90-93 cm |
| M | 86-89 cm |
| S | 82-85 cm |
| XL | 94-97 cm |
| XXL | 98-102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Zielony |
Koszula Model A23 Ecru - awama
Polyester 98 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| 36 | 62 cm | 86-89 cm |
| 38 | 62 cm | 90-93 cm |
| 40 | 63 cm | 94-97 cm |
| 42 | 63 cm | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model ASU0004 Cream - ABG
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 34 | 86 cm | 90 cm | 82 cm | 64 cm |
| 36 | 87 cm | 94 cm | 86 cm | 66 cm |
| 38 | 88 cm | 98 cm | 90 cm | 70 cm |
| 40 | 88 cm | 102 cm | 94 cm | 74 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ABG |
| Kolor | Beżowy |
Figi Model VF-1181 Ecru - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Beżowy |
F649-006 F49-006 Blades grips - Głowica Mocowanie Łopat
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F649-006 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F649-006 |
Sukienka Model L005 Grey - Lapasi
Polyester 65 %
~Viscosa 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 96 cm | 80 cm |
| M | 92 cm | 92 cm | 76 cm |
| S | 92 cm | 88 cm | 72 cm |
| XL | 92 cm | 100 cm | 84 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lapasi |
| Kolor | Szary |
POMPA HYDRAULICZNA DO DZWIGU KOBELCO ,2437U157F1 , 09CLFSS
Numery do celów porównawczych:
2437U157F1 , 09CLFSS
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1487AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 1487AE |
GF Kurtka czerwona serce U23/8
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
TRAMPKI DAMSKIE MONOCOLOUR SZARE NB176 GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 24,5 cm |
| 40 | 25 cm |
| 41 | 25,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Kostium dwuczęściowy Kostium Dwuczęściowy Model Benita Navy/Blue/Orange - Ewlon
- usztywniane, ozdobne miseczki
- model posiada wyjmowane wkładki push-up
- z tyłu zapięcie na klamerkę
- ramiączka regulowane, nieodpinane
- efektowne figi
- kostium wykonany jest z wysokiej jakości dzianiny w świetnym zestawieniu kolorystycznym
~Polamid 82 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | rozmiar dołu | rozmiar miseczki |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 90-94 cm | 65-70 cm | 36 | A |
| 38 | 95-100 cm | 70-75 cm | 38 | B |
| 40 | 101-108 cm | 75-80 cm | 40 | C |
| 42 | 110-116 cm | 80-85 cm | 42 | D |
| 44 | 117-122 cm | 85-90 cm | 44 | E |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewlon |
| Kolor | Granatowy |
S033G-11 Lower Blade Grip Set - Głowica Dolna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S033G-11 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S033G-11 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590771544107 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590771544107 |
AQUA EL SterylizatorMulti UV 3W
Przepływająca przez wnętrze komory MULTI UV filtrowana woda oczyszcza się jednocześnie z groźnych dla ryb drobnoustrojów i odzyskuje pełną klarowność. Urządzenie nie wymaga przy tym żadnych dodatkowych zabiegów konserwacyjnych, zaś okres eksploatacji żarówki UV wynosi aż 5000 godzin (po upływie tego czasu należy ją wymienić na nową). Jego dodatkowym atutem jest wyjątkowo prosta instalacja. MULTI UV 3W jest doskonałym rozwiązaniem do małych i średnich zbiorników akwariowych wyposażonych w kompatybilne z tym urządzeniem filtry. Szczególnie wskazany jest w akwariach w których występują problemy z zakwitem wody, nadmiernym rozwojem glonów oraz chorobami ryb. W krótkim czasie pomaga rozwiązać te kłopoty i pozwala na powrót cieszyć się widokiem pięknych barw i kształtów mieszkańców zbiornika nie wymaga dodatkowych zabiegów konserwacyjnych okres eksploatacji żarówki UV 8000 godzin doskonały do małych i średnich zbiorników akwariowych likwiduje problemy z zakwitem wody zapobiega rozwojowi glonów oraz chorobom ryb
| Nazwa produktu | MULTI UV 3W |
| Kod produktu | 107271 |
| Moc (W) | 3,5 |
| Max. przepływ (l/h) |
1200 |
| Poj. akwarium (l) | <200 |
| EAN | 5905546110631 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 107271 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 107271 |


_92810.jpg)