Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
Stringi Inspires Black - Anais
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 104-114 cm | 74-84 cm |
| XL | 114-126 cm | 84-94 cm |
| M | 92-104 cm | 64-67 cm |
| S | 82-92 cm | 54-64 cm |
| XS | 72-82 cm | 44-54 cm |
| XXL | 126-136 cm | 94-104 cm |
| XXXL | 136-144 cm | 104-114 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor |
Oryginalny Szwajcarski Scyzoryk Victorinox SPARTAN - Edycja Polska Limitowana (13-funkcyjny).
Scyzoryk
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160057891 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 7611160057891 |
Jubilerska Precyzyjna Waga Elektroniczna 500g./0,01g. z Ekranem LCD + Podświetlenie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590773416846 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590773416846 |
Figi Model Bermudy Rona White - Wolbar
Skład: 95% mikromodal, 5% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| XXL | 101-104 cm |
| XXXL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wolbar |
| Kolor | Biały |
- ramiączka: z zapięciem Clic-Clac
skład surowcowy: 70% Wiskoza,10% Elastan,10%poliamid, 10% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1383 short |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1383 short |
ROYAL CANIN Pure Feline Witalność n03 0,3kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Royal Canin |
Komplet Model Patricia White - BeautyNight
W komplecie satynowe stringi ozdobione koronką. Komplet w eleganckim opakowaniu ze zdjęciem przedstawiającym produkt, oznakowane hologramem z logo Beauty Night Fashion.
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm | 71-91 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm | 56-71 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Biały |
Kamera FULL HD (foto-pułapka) 6 m-cy Pracy Na Bateriach!!
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777344445 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777344445 |
OBUWIE SPORTOWE MAXCOMFORT B775 szary - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
TRIXIE Adresówka z diodą dla psa i kota
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 1335 |
| EAN | 4011905013350 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | 1335 |
| EAN | 4011905013350 |
Versele Laga Ferret Complete - ekstrudat dla fretek - karma bez zbożowa 750g
Wysoko zaawansowana technologicznie ekstrudowana karma "wszystko w jednym". Zawiera składniki odżywcze oraz nutraceutyki czyli naturalne substancje wzbogacające. Zapobiega selektywnemu pobieraniu karmy i niedoborom pokarmowym. Charakteryzuje się bardzo wysoką smakowitością. Jest rekomendowana przez weterynarzy.
- 90% białka zwierzęcego = wysoka smakowitość, optymalne trawienie i kondycja.
- Formuła bez zbożowa.
- Drób i łosoś zapewniają wysoką strawność, wartość odżywczą i smakowitość.
- Dodatek tauryny dla właściwej pracy mózgu, doskonałego wzroku, witalności i pracy serca.
- Dodatek juki poprzez pochłanianie amoniaku redukuje znacząco brzydkie zapachy odchodów.
- Dodatek prebiotyków wspiera właściwą florę jelitową i zapobiega problemom trawiennym.
Skład: drób (kurczak 42%, indyk 6%, kaczka 2%), ziemniaki, tłuszcz zwierzęcy, groch, wysłodki buraczane, łosoś 1%, olej z łososia, drożdże piwne, glinka montmorylonitowi, suszone pełne jaja, fruktooligosacharydy 0,3%, nagietek, pestki winogron, jukka, rozmaryn, zielona herbata.
Analiza chemiczna: białko surowe 40%, tłuszcz surowy 20%, włókno surowe 2%,
popiół surowy 6,5%, wapń 1,2%, fosfor 1%, tauryna 0,3%.
Dawkowanie: codziennie należy podawać ok. 50 - 80 g karmy, w zależności od rozmiarów fretki. Pokarm i wodę należy wymieniać każdego dnia.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461316 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Versele-Laga |
| Kod producenta | 461316 |
Sukienka Model 312 Grey - Figl
Świetna sukienka w sporowym stylu.
- rękaw o długości 3/4 typu kimono
- dekolt w łódkę
- długość przed kolano
- z przodu stylowy nadruk
- po bokach kieszenie
- z tyłu dekolt w szpic i zapięcie na krótki zamek
- stylowa sukienka doskonała na co dzień, a także do pracy
- wykonana dresowej dzianiny
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Szary |
Bawełniane figi damskie z dodatkiem elastanu 5%. Pakowane po trzy sztuki w foliowy woreczek w kolorze niebieskim, białym w paski i kropki. Podana cena jest ceną za komplet
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Mix |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Mix |
Sweter melanżowy z okrągłym dekoltem MM2025 Light Grey - Mira Mod
Elastan 5 %
Polyester 65 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Szary |
Komplet Model 828-CHE-1 Black - Obsessive
Jeśli jeszcze nie masz tej cudownej koszulki, koniecznie zobacz, jak wyjątkowo się prezentuje i zabierz ją do siebie! Będziesz w niej błyszczeć jak gwiazda i zniewalać bosko podkreślonymi kształtami. A swojemu mężczyźnie sprawisz niezwykle seksowną niespodziankę!
Odkryj szczegóły, które Cię zauroczą:
- przepiękna koszulka wykonana z delikatnej, niezwykle gładkiej tkaniny
- regulowane szelki seksownie krzyżujące się na plecach
- miseczki połączone z ramiączkami błyszczącymi wstawkami
- zniewalający, koronkowy dekolt zdobiony wyjątkowymi wzorami
- zestaw zawiera koszulkę i stringi
- miły w dotyku, idealnie rozciągliwy materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Czółenka Model KBE358 Black - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25.5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Czarny |
CHABA Smycz taśmowa regulowana 20mm / 270cm kolor: czerwony
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Chaba |
Sukienka Damska A132 Red - awama
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Czerwony |
Sweter Damski Model 40002 Beige - PeeKaBoo
wełna 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 65 cm | 102 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Beżowy |
ANIMONDA GranCarno Junior kurczak puszka 400g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |


_112027.jpg)