Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Czerwony |
Spodnie Damskie Model 109 Orange - Figl
Elastan 5 %
Polyester 22 %
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 78-81 cm |
| XS | 88-91 cm | 62-65 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Pomara%C5%84czowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Pomarańczowy |
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
Oryginalna część zamienna do samolotu Skylark 406. WYMIARY: - 37,5 mm x 27 mm
- średnica shaft 2,2 mm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 406-motor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 406-motor |
Alpha Spirit Połowa nogi wieprzowej
Podaruj swojemu psu prawdziwą nogę wieprzową, wspaniałą nagrodę dla Twojego przyjaciela, posiadając gwarancje wspaniałego smaku oraz 100% świeżości oraz naturalności.
KORZYŚCI:
-Opakowanie umożliwia zachowanie świeżego produktu przez cały okres przydatności do spożycia. Nie wymaga przechowywania w lodówce.
-100% NATURALNEJ NOGI WIEPRZOWEJ.
-Naturalny kompletny pokarm dostarczający wszystkie zalety naturalnej nogi wieprzowej, pomaga w usuwaniu kamienia nazębnego. Skład analityczny:
Białko 37%, tłuszcz 14%, popiół 30%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alpha Spirit |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alpha Spirit |
S107-09 Gear - Zębatki. (1kpl.- 4szt.)
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | s107-09 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | s107-09 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Irma3 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Kostium Irma3 |
ANIMONDA GranCarno Adult Królik z ziołami puszka 800g
Skład:Mięso i zwierzęce produkty uboczne (82% wołowiny, 15% królika), zioła (0,5% jabłko), substancje mineralne Analiza: Białko 10% Zawartość wody 78% Tłuszcz 7% Witamina D3 200j.m. Błonnik 0,5% Witamina E 60mg Popiół 1,6%
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
Komplet Model Polyos Black - Anais
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-98 cm | 92-96 cm |
| M | 88-94 cm | 88-92 cm |
| S | 84-90 cm | 84-88 cm |
| XL | 96-102 cm | 96-100 cm |
| XS | 80-86 cm | 80-84 cm |
| XXL | 100-106 cm | 100-104 cm |
| XXXL | 104-110 cm | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Anais |
| Kolor | Czarny |
Katrinex Pokarm płatkowany wieloskładnikowy 500ml.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrinex |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrinex |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model Party 01 P-UP Grafit/Yellow - Alles
Elastan 15 %
~Polamid 30 %
Polyester 30 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 70B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70C | 68-73 cm | 86-88 cm |
| 70D | 68-73 cm | 88-90 cm |
| 70E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70G | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alles |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Alles |
| Kolor | Szary |
Figi Model VF-231 Black - Vena
Elastan 20 %
~Polamid 75 %
Polyester 3 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 95-100 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 107-113 cm |
| XXL | 114-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
Animonda Carny Kitten - kurczak z królikiem 400g
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Animonda |
PURINA CAT CHOW Special Care Urinary Tract Health 1,5kg
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Purina |
SKÓRZANE TRAPERKI VINCEZA RAM1179N CNBRAM1179N Niebieski - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Niebieski |
Spodnie damskie o prostych nogawkach. Doskonałe do tańca i zajęć sportowych. W pasie sznureczek. U dołu także sznureczek pozwalający na ściąganie. Z tyłu dwie kieszonki.
Komórkowa struktura dzianiny zapewnia oddychalność, odparowanie potu, gwarantuje regulację termiki, charakteryzuje się dużą odpornością na ścieranie, jest elastyczna w czterech kierunkach, zawsze powraca do pierwotnej form, zapewnia komfort 24 godziny na dobę, jest zawsze „redy-to-wear”. Poprzez 50% zredukowanie włókien szybko schnie.
Tkanina Meryl ActiSystem: 91% poliamid, 9% elastan.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,XL,M |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny |
| rozmiar | L,XL,M |
Sera Raffy P 250ml.- Pokarm dla żółwi wodnych
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sera |
8in1 Poop Patrol Dispenser & Pet Waste Bags - pojemnik z torebkami na psie odchody
Łatwy w użytkowaniu pojemnik z zestawem torebek na odchody.
Bezpieczny, regulowany pasek pasujący do każdej smyczy.
Wygodne dozowanie pojedynczych torebek.
W zestawie 30 sztuk torebek.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T104797 |
| EAN | 4048422104797 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | 8in1 |
| Kod producenta | T104797 |
| EAN | 4048422104797 |
ZOLUX Zabawka z dźwiekiem CANVAS -kot
Zabawka „Canvas” wykonana z materiału jest twarda i przeznaczona dla energicznych i chętnych do zabawy psów.
Ta interaktywna i wydająca dźwięki zabawka umożliwia prawdziwie wspólną zabawę psa z właścicielem.
Sprzyja dbaniu o aktywność psa, niezbędnej dla jego dobra fizycznego i psychicznego.
Aktywność fizyczna pomaga zwalczać nudę, stres i wspiera pracę żuchwy psa.
Wysokość: 31cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 480197cha |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 480197cha |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Ecru |
| rozmiar | XL,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Ecru |
| rozmiar | XL,M,S |
Figi Model BBL 080 Ecru - Babell
Kobiece figi.
- w całości wykonane z kuszącej koronki
- w tyle wstawka z dzianiny
- w tyle satynowa kokardka
- model świetnie prezentuje się na sylwetce
~Polamid 82 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Beżowy |


_112022.jpg)