Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
TRAMPKI Z KRYSZTAŁKAMI K1832001T CNBK1832001T Beżowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Beżowy |
ESPADRYLE DAMSKIE CZARNE 99-17 BLACK - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23,5 cm |
| 38 | 24 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Pończochy samonośne 200 15 DEN czarny - Gorteks
~Polamid 85 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
TRAMPKI MELISKI RÓŻOWE KM59 PEACHBLOW/WHITE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model M307 Red - Makadamia
- Klasyczna sukienka
- Lekko rozkloszowana
- Krótki rękaw
- Wykonana z wysokiej jakości materiału
- Zdobiona pozłacaną blaszką
- Skład: 55% poliester, 40 % nylon, 5% spandex
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 90 cm | 88 cm | 80 cm | 78 cm |
| 38 | 91 cm | 92 cm | 84 cm | 82 cm |
| 40 | 92 cm | 96 cm | 88 cm | 86 cm |
| 42 | 93 cm | 100 cm | 92 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czerwony |
Sukienka Model 17419 Bordo - YourNewStyle
Polyester 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 92 cm | 92 cm | 90 cm | 72 cm |
| M | 91 cm | 88 cm | 84 cm | 68 cm |
| S | 90 cm | 84 cm | 78 cm | 64 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Czerwony |
Bluzka Model K199 Pink - Katrus
~Viscosa 94 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Różowy |
Sukienka Model M575 Violet - Figl
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Fioletowy |
Sukienka Model Pasadena 8445 Pink - Click Fashion
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 94 cm | 88 cm | 70 cm |
| 38 | 98 cm | 92 cm | 74 cm |
| 40 | 102 cm | 96 cm | 78 cm |
| 42 | 106 cm | 100 cm | 82 cm |
| 44 | 112 cm | 106 cm | 88 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Click Fashion |
| Kolor | Różowy |
TRIXIE Miękka szczotka plastikowa z grzebieniem
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-23463 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-23463 |
Sukienka dzienna SUK002 Black/Red - MKM
~Polamid 10 %
~Viscosa 10 %
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa zewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 93 cm | 58 cm | 100 cm |
| M | 93 cm | 58 cm | 90 cm |
| XL | 94 cm | 58 cm | 110 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Czarny |
Figi Model Becky 096 White - Ewana
Polyester 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 101-106 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-93 cm |
| XL | 107-112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ewana |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model MOE370 Grey - Moe
Polyester 12 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 83 cm | 102 cm | 96 cm |
| M | 83 cm | 97 cm | 91 cm |
| S | 83 cm | 92 cm | 86 cm |
| XL | 83 cm | 107 cm | 101 cm |
| XXL | 83 cm | 112 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Moe |
| Kolor | Szary |
TRIXIE Drapak dla kota Deska XL 70 x 17 cm kolor: beżowy
Udostępnienie takiej zabawki kotu chroni meble oraz tapety pokrywające ściany Twojego domu. Wymiary drapaka: 70x17cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43171 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-43171 |
DOLFOS DG Glukovit - odżywka z glukozą i witaminą B i C dla gołębi 500g
z glukozą, zestawem witamin z grupy B i witaminą C. Właściwości: GLUKOVIT jest to rozpuszczalna w wodzie mieszanka uzupełniająca dla gołębi zawierająca glukozę, zestaw witamin z grupy B i witaminę C. Zawarta w mieszance glukoza stanowi źródło łatwo przyswajalnego cukru. Olbrzymi wysiłek ponoszony przez gołębia pocztowego w czasie lotu powoduje, że dostarczenie substancji energetycznych ma wpływ na usuwanie skutków zmęczenia. Po podaniu glukoza jest natychmiast wchłaniana przyczyniając się do uzupełnienia rezerwy. Dzięki temu gołębie łatwiej regenerują siły i mogą osiągać lepsze wyniki sportowe.
GLUKOVIT stosuje się w czasie lotów gołębi pocztowych, w okresie pierzenia, w czasie wystaw gołębi. Skład: Dodatki w 1kg
Witaminy
Witamina B1 2,5 g
Witamina B2 1,25 g
Witamina B6 1,5 g
Witamina C 2,3 g
Konserwanty
Składniki analityczne
Wapń 0%, Fosfor 0%, Sód 0,2%, Białko surowe 0%, Oleje i tłuszcze surowe 0%, Włókno surowe 0%, Popiół surowy 0,5%
Skład
glukoza, chlorek sodu Instrukcja stosowania: 1 g na 1 litr wody, tj. 1 miarka na 3 litry wody, przez 4 dni przed lotem oraz co jest bardzo ważne, w dniu powrotu z lotu.
W okresie pierzenia - 1g na 1 litr wody.
W czasie wystaw - 1g na 1 litr wody.
W celu podniesienia kondycji i wzmocnienia - 1g na 1 litr wody.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolfos |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dolfos |
Zawiera opatentowaną formułę BioActiv dla wzmocnienia systemu odpornościowego. Nowa formuła nadaje także jasne ubarwienie. Przeznaczony dla wszystkożernych i roślinożernych pielęgnic. Skład: zboża, roślinne ekstrakty białkowe, ryby i produkty rybne, drożdże, mięczaki i skorupiaki, algi (Spirulina maxima 2,0%), tłuszcze, składniki mineralne. Opakowanie zawiera 10L
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T201408 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T201408 |
Subtelne stringi wykonane z koronki w kwieciste wzory.
Idealnie podkreślają Twoją sylwetkę.
Nie zwlekaj - zamów juz dziś.
Skład: 91% poliamid, 4% elastan, 5% bawełna.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,M,S |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| kolor | Czarny,Biały |
| rozmiar | L,M,S |
AQUA EL Filtr zewn. MINIKANI 350l/h
| Nazwa produktu | MINIKANI 80 |
MINIKANI 120 |
| Kod produktu | 105401 | 105402 |
| Wat (W) | 6 | 6 |
| Max przepływ (l/h) | 300 | 350 |
| Poj. akwarium (l) | 80 | 120 |
| Wymiary (d/szer/wys) | 19 / 17 / 32 | 19 / 17 / 38,5 |
| Kod kreskowy | 5905546049252 | 5905546049269 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 105402 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Aqua El |
| Kod producenta | 105402 |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model VB-335 Ecru/Coral - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70D | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70E | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70F | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70G | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70H | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 75B | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75C | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75D | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75E | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75F | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75G | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75H | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80B | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 80C | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80F | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80G | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85C | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85E | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85F | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 90E | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 95D | 93-97 cm | 111-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Beżowy |
Nadajnik Pilot Aparatura S110G-19
Numer katalogowy: S110G-19
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S110G-19 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | S110G-19 |


_112010.jpg)