| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Niebieski |
MOKASYNY DAMSKIE SZNUROWANE FIOLETOWE T297 PURPLE - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,2 cm |
| 37 | 23,6 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25,5 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Fioletowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 106 cielisty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 106 cielisty |
POMPA HYDRAULICZNA CASE 450A ,A19.1L 17923
Numery do celów porównawczych:
A19.1L 17923
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 17923AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 17923AE |
Sukienka Model B024 Black - BE
Elastan 10 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| M | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| S | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| XL | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| XXL | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Model M363 Black - Makadamia
Stylowa sukienka damska.
- dopasowana góra,
- podkreślona talia
- dół typu bombka
- kopertowy dekolt
- rękaw o długości 3/4
- długość za kolano
- sukienka wykonana jest z rozciągliwego, dresowego materiału
- model rewelacyjnie prezentuje się na sylwetce.
Elastan 8 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 104 cm | 120 cm | 78 cm | 70 cm |
| 38 | 105 cm | 126 cm | 84 cm | 76 cm |
| 40 | 106 cm | 132 cm | 90 cm | 82 cm |
| 42 | 107 cm | 138 cm | 96 cm | 88 cm |
| 44 | 108 cm | 144 cm | 102 cm | 94 cm |
| 46 | 109 cm | 150 cm | 108 cm | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Makadamia |
| Kolor | Czarny |
Sukienka Plażow Spódnica Model Mila Nero-Petunia M-334 Black/Malina - Marko
Skład: 80% poliamid, 20% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 91-95 cm |
| S | 86-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Czarny |
Bluza Damska Model M070 Grey - Infinite You
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L/XL | 94-101 cm |
| S/M | 86-93 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
Sukienka dzianinowa B-030 Navy - Viall
~Lycra 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36/38 | 96 cm | 106 cm | 92 cm | 90 cm |
| 40/42 | 96 cm | 116 cm | 102 cm | 100 cm |
| 44/46 | 96 cm | 120 cm | 112 cm | 108 cm |
| 48/50 | 97 cm | 132 cm | 116 cm | 114 cm |
| 52/54 | 98 cm | 144 cm | 122 cm | 120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Viall |
| Kolor | Granatowy |
STURDI LE Kamizelka spacerowa S - Cheetah
Smycz spacerowa znajduje się w komplecie.
- szyja: 21,5 - 26,5 cm
- klatka: 34 - 38 cm Rozmiar - small / dla średnich kotów
Kolor: LE Cheetah
Made in USA
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | STURDI |
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22,5 cm |
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 25 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26,5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model Gloria White - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Biały |
Bluzka Model BLV 005 White - Vestiva
- elegancka bluzka damska.
- przód zdobi nadruk
- dekolt okrągły
- rękaw typu kimono
- rękaw o długości 3/4
- na ramionach i na plecach wstawka z połyskującej siateczki
- wydłużony tył
- bluzka wykonana jest z rozciągliwej, wysokiej jakości wiskozowej dzianiny
- produkty Vestiva Line są zapakowana w pudełeczko ze zdjęciem przedstawiającym dany model
- idealna propozycja na prezent
Elastan 8 %
~Polamid 9 %
~Viscosa 78 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 98-107 cm |
| M | 91-97 cm |
| S | 83-90 cm |
| XL | 108-117 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vestiva |
| Kolor | Biały |
Vitapol Magic Line Kolby dla świnek morskich z cytryną 2szt.
Skład: produkty piekarnicze 70%, ziarno zbóż 20%, warzywa 10%, naturalny aromat.Analiza: białko surowe 16%, włókno surowe 11%, oleje i tłuszcze surowe 7%, popiół surowy 3,9%. Zawiera naturalne witaminy.
Można stosować codziennie.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1370 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitapol |
| Kod producenta | 1370 |
Kombinezon Damski Model L176 Navy - Lemoniade
Stylowy kombinezon damski.
- model bez rękawka
- kopertowy dekolt
- kieszenie po bokach
- w pasie gumka zapewniająca odpowiednie dopasowanie
- rozciągliwy, wiskozowy materiał
- model świetnie prezentuje się na sylwetce
- model bez paska
~Viscosa 95 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 136 cm | 92 cm | 80 cm | 66/76 cm |
| M | 136 cm | 88 cm | 76 cm | 62/72 cm |
| S | 136 cm | 84 cm | 72 cm | 58/68 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Granatowy |
Koszulka Shige Black - Livia Corsetti Fashion
Polyester 80 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Livia Corsetti Fashion |
| Kolor |
Stefanplast Transporter Gulliver 1 z plastikowymi drzwiami szary
- Specjalne uchwyty na pas samochodowy
- Możliwość zamontowania paska do noszenia transportera na ramieniu.
- Lekki i poręczny
- Wysokiej jakości plastik Wymiary:
długość: 48 cm
szerokość: 32 cm
wysokość: 31 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 97101 |
| EAN | 8003507971011 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Stefanplast |
| Kod producenta | 97101 |
| EAN | 8003507971011 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Sweter model 30051C Light Gray - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Długość rękawa wewnętrzna | Obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| uniwersalny | 90 cm | 49 cm | Szer. tyl na plasko: 50 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model Frida Black - Jersa
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 96 cm | 101 cm | 95 cm | 93 cm |
| M | 95 cm | 89 cm | 87 cm | 87 cm |
| S | 88.5 cm | 89 cm | 83 cm | 81.5 cm |
| XL | 105 cm | 107 cm | 101 cm | 99 cm |
| XXL | 106 cm | 113 cm | 107 cm | 105 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jersa |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Jersa |
| Kolor | Czarny |
Bluzka Model 388 Limonka - Figl
-Kobieca bluzka damska
- krótki rękaw
- wykonana z gładkiej tkaniny
- wykończona wdzięczna falbanką
- śliczna propozycja
Polyester 97 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Zielony |


_112004.jpg)