| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Szary |
Figi niskie Model Lea Ecru - Wiesmann
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-94 cm |
| S | 88-90 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Beżowy |
Sweter Narzutka model 30049C Cappuccino - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| uniwersalny | 75 cm | szer. tyl na plasko: 55 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Brązowy |
Balerinki Model KBXT373 Green - Heppin
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23.7 cm |
| 38 | 24.2 cm |
| 39 | 24.7 cm |
| 40 | 25.2 cm |
| 41 | 26 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Heppin |
| Kolor | Zielony |
Biustonosz Soft Model 066 BS White - Gaia
Kolejna nowa propozycja w klasycznej ofercie bazowej! Ten miękki biustonosz został wykonany z delikatnej siateczki w drobne kropeczki. Boczki, środek oraz górną część miseczek wykonano ze sprężystej, elastycznej dzianiny. Wewnętrzna strona miseczek podszyta jest delikatną tkaniną, która jednocześnie nadaje formę biustonoszowi. Biustonosz nie posiada drutów oraz bocznych fiszbin, dzięki temu jest niezwykle wygodny w użytkowaniu. Haftki oraz ramiączka mają szerokości odpowiednio dopasowane do rozmiarów, co zapewnia komfort noszenia tego biustonosza. Dla ułatwienia regulacji ramiączek regulatory znajdują się z przodu biustonosza. Całości uroku dodają malutkie kokardki przy ramiączkach oraz na środeczku.
~Polamid 70 %
Polyester 16 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75 F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75 G | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 75 H | 73-77 cm | 101-103 cm |
| 75I | 73-77 cm | 103-105 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80 E | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80 F | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 80 G | 78-82 cm | 104-106 cm |
| 80 H | 78-82 cm | 106-108 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85 E | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 85 F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 85 G | 83-87 cm | 109-111 cm |
| 90 B | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90 C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90 D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 90 E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 90 F | 88-92 cm | 112-114 cm |
| 95B | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| 95D | 93-97 cm | 113-115 cm |
| 95E | 93-97 cm | 115-117 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Biały |
Elastan 5 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Niebieski |
Listonoszka zamszowa z frędzlami duża FRĘDZLE 1 rząd 0822D Black - Manzana
Wysokość 35 cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Manzana |
| Kolor | Czarny |
Koszulka nocna Koszulka Nocna Model 108 Black - Lupo Line
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70 F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70 H | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 70I | 68-72 cm | 98-100 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75 F | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85 D | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85 F | 83-87 cm | 107-109 cm |
| 90 C | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90 D | 88-92 cm | 108-110 cm |
| 95C | 93-97 cm | 111-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lupo Line |
| Kolor | Czarny |
Tetra DecoArt Plantastics Green Cabomba 10cm
*Sztuczne rośliny o naturalnym wyglądzie
*Do stosowania we wszystkich akwariach
*Zapewniają odpowiednie miejsce do tarła
*Szybkie i łatwe roślin umieszczenie w zbiorniku, w pełni bezpieczne
*Nie wymagają pielęgnacji
*Przez długi czas zachowują niezmieniony kształt i kolor
Rozmiar 10cm
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T606845 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T606845 |
Profesjonalny Taktyczny Nóż Walther P99 Tactical + Pokrowiec do Pasa i Pod Pachę.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844345943 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 4000844345943 |
Polyester 98 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Wielokolorowy |
Naklejka „OBIEKT MONITOROWANY”.
z Logo 2-ch Kamer.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620144 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620144 |
Piórko na patyku Rainbow Stripes
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BigCATs |
PROZOO Jerki Krzyż zielone- przysmaki z dodatkiem 50szt. chlorofilu
Patyczki o długości 13cm w kształcie krzyża z chlorofilem - idealny przysmak, który skutecznie utrzymuje czystość i higienę w jamie ustnej pupila.
Dzięki swym właściwościom zapobiega gromadzeniu się osadów i kamienia nazębnego oraz likwiduje nieprzyjemny zapach z jamy ustnej pupila.
Skład:
- chlorofil
- susz mięsny
- witaminy,
- dodatki mineralne
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
| Kod producenta | 16214 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Prozoo |
| Kod producenta | 16214 |
Spodnie Dresowe Model M092 Grafit - Infinite You
Skład materiału: 95% bawełna, 5% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L/XL | 99-107 cm | 74-81 cm |
| S/M | 91-98 cm | 67-73 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Szary |
Sukienka Model ED004-1 Red - Ella Dora
Propozycja idealna dla kobiet ceniących sobie elegancję i dobry styl, idealna na wiele okazji.
Elastan 8 %
Polyester 22 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 90 cm | 96 cm | 82 cm | 86 cm |
| 38 | 91 cm | 100 cm | 86 cm | 90 cm |
| 40 | 92 cm | 104 cm | 100 cm | 94 cm |
| 42 | 93 cm | 108 cm | 104 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ella Dora |
| Kolor | Czerwony |
Body z długim rękawem GR1080 Green - GrandUA
~Viscosa 70 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Zielony |
Gorsety, body, pasy Półgorset Model V-6242 Pain Au Chocolat Beige/Black - Axami
Wysoki, ultra-kobiecy półgorset Pain Au Chocolat stanowi intrygujący dodatek, któremu trudno się oprzeć. Subtelne zdobienie koronki na beżowym tle podkreśla jego romantyczny charakter. Model posiada pionowe fiszbiny oraz dwustopniowe zapięcie na haftki z tyłu.
~Polamid 92 %
| Rozmiar | Szerokość pasa |
|---|---|
| L | 73-76 cm |
| M | 68-72 cm |
| S | 64-67 cm |
| XL | 77-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Beżowy |
Koszula Damska Model K400 Wzór 19 Multicolor - Katrus
- niezwykle kobieca koszula
- wykonana z gładkiego materiału o wyrazistym wzorze
- zapinana z przodu na napki
- prosty, nieco luźniejszy krój
- doskonała propozycja nie tylko do codziennych stylizacji
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 93-96 cm |
| M | 89-92 cm |
| S | 85-88 cm |
| XL | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Katrus |
| Kolor | Wielokolorowy |
Skład surowcowy: 70% poliamid, 20% Elastan, 10% Bawełna
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1529 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1529 |
Sukienka Model 6-5 Pastelowy Róż - Numoco
| Rozmiar | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|
| L | 78-84 cm | 72-78 cm |
| M | 76-81 cm | 70-74 cm |
| S | 74-77 cm | 67-70 cm |
| XL | 80-86 cm | 76-80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Numoco |
| Kolor | Różowy |


_112000.jpg)