Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Wielokolorowy |
POMPA HYDRAULICZNA ŁADOWARKA JOHN DEERE ,24386 ,24386RCA ,26507RAY
Numery do celów porównawczych:
24386 ,24386RCA, 26507RAY
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 18189AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 18189AE |
Szpiegowski Długopis HD, Nagrywający Obraz i Dźwięk + Detekcja Ruchu + Ap. Foto...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907341558758 |
Rajstopy Model Miss 15 Den Code 104 Gazela - Gabriella
~Polamid 85 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 1-XS | 84-88 cm |
| 2-S | 88-86 cm |
| 3-M | 96-100 cm |
| 4-L | 100-104 cm |
| 5-XL | 104-128 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gabriella |
| Kolor |
BOZITA Feline kawałki w sosie z łososiem 370 g kartonik
Skład: kurczak, łosos (7,2% w kazdym kawałeczku), wieprzowina, wołowina, weglan wapnia, koper, drozdze
Substancje dodatkowe w 1 kg karmy: witamina A 2000IE, witamina D3 200IE, witamina E 12mg (all-rac-octan-alfa-tokoferolu), tauryna 700mg, miedz 2mg (siarczan miedzi (II) pentahydrat), mangan 1,8mg (tlenek manganu II i III), cynk 14mg (siarczan cynku monohydrat), jod 0,1mg (jodan wapnia monohydrat).
Skład analityczny: białko 8,5%, zawartosc tłuszczu 4,5%, włókno surowe 0,5%, surowy popiół (minerały) 2,3% (w tym wapn 0,35%, fosfor 0,3%, magnez 0,02%), wilgotnosc 83%
Wskazówki dotyczące karmienia
| Ciężar ciała kota (kg) | Dzienna porcja (g) |
| 1 | 75 |
| 2 | 150 |
| 3 | 230 |
| 4 | 300 |
| 5 | 380 |
| 6 | 455 |
| 7 | 530 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Kod producenta | 3933 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Bozita |
| Kod producenta | 3933 |
Sukienka Model S73 Ann Ecru/Pink - Nife
Skład: 60% poliester, 35% wiskoza, 5% elastan.
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 36 | 109 cm | 124 cm | 86 cm | 76 cm |
| 38 | 110 cm | 128 cm | 90 cm | 80 cm |
| 40 | 111 cm | 132 cm | 94 cm | 84 cm |
| 42 | 112 cm | 136 cm | 98 cm | 88 cm |
| 44 | 113 cm | 140 cm | 102 cm | 92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Nife |
| Kolor | Biały |
Pluskwa Do Budynków... Ukryta W Listwie+Cyfr. Odbiornik Do 1km.
Pomieszczeniach, Garażach, Altankach...
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160053 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 59077734160053 |
GF Kombinezon zimowy czerwony PAW Z20/6
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
Stringi Model V-5858 Cometa Red - Axami
Czerwone, seksowne stringi Cometa to zapierające dech w piersi połączenie tiulu i koronki. Uwodzicielska zestawienie to niezawodny sposób na wyjątkowe doznania..
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 95-100 cm |
| M | 89-94 cm |
| S | 83-88 cm |
| XL | 101-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czerwony |
Stroboskop Diodowy Disco 24 LED, Niebieski.
Niebieski.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030020140 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590030020140 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544160 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 590777341544160 |
Sukienka Model 17851 Navy - YourNewStyle
~Nylon 90 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| L | 177 cm | 88 cm | 68 cm |
| M | 175 cm | 84 cm | 64 cm |
| S | 175 cm | 80 cm | 60 cm |
| XL | 177 cm | 92 cm | 72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | YourNewStyle |
| Kolor | Granatowy |
| Rozmiar | obwód bioder |
|---|---|
| L | 99-103 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 89-93 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Róża |
| Kolor | Czarny |
Vitakraft Cat-Stick mini kaczka z królikiem 3szt.
Skład: mięso i zwierzęce produkty uboczne (6% kaczki i 6% królika), drożdże, składniki mineralne, cukier.
Analiza: 27% wilgotność, 31% surowe białko, 20% tłuszcze, 2% włókno surowe, 9% popiół. Przeciwutleniacze i środki konserwujące, dodano EG surowce dodatkowe.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 24190 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 24190 |
POMPA HYDRAULICZNA Kalmar DFQ40-60 ,2PR0501PX070ASSSTBN ,5330
Numery do celów porównawczych:
PR0501PX070ASSSTBN ,5330
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PARKER |
| Kod producenta | 5330AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PARKER |
| Kod producenta | 5330AE |
Sukienka Model PS1 Blue - Tessita
Skład materiału: 68% wiskoza, 28% akryl, 4% elastan
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| uniwersalny | 102 cm | 116-136 cm | 108-128 cm | 98-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Niebieski |
Bluzka Model Iga Black/Gold - Violana
~Viscosa 96 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Violana |
| Kolor | Czarny |
Kulki Szklane do Procy - 50szt.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414904 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5907773414904 |
Sukienka Model T191/2 Light Grey - Tessita
Polyester 30 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 95 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 93.5 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 92 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 95.5 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| XXL | 96 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Szary |
TRIXIE Szelki ze smyczą dla kota Softline Elegance - regulowane 27-44 cm
Wymiary uprzęży 27-44 cm, grubość taśmy 10 mm, długość smyczy 120 cm
Kolory: Niebieski, Czarny, Brązowy, Czerwony
Kolorystyka losowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4195 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4195 |
Balerinki Model C30 Green - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 22.5 cm |
| 36 | 23 cm |
| 37 | 23.5 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 25.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Zielony |


_203042.jpg)