Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Wielokolorowy |
Obudowa Górna Syma X8C X8C-01 Black
Oryginalna część zamienna do modelu SYMA X8C
Numer katalogowy: X8C-01black
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | X8C-01 black |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | X8C-01 black |
Parasol przezroczysty w kropki- duża otwierana ręcznie parasolka
Parasol jest otwierany ręcznie. Konstrukcja parasola jest solidna, a przezroczysty materiał wytrzymały. Rączka w kolorze czarnym.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | parasol.kropki |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | parasol.kropki |
Bluzka Model M075 Black - Infinite You
Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 86-89 cm |
| 38 | 90-93 cm |
| 40 | 94-97 cm |
| 42 | 98-101 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Infinite You |
| Kolor | Czarny |
Francodex Zestaw szczoteczka i pasta do czyszczenia zębów
Szczoteczka o ergonomicznym kształcie i nakładka na palec ułatwiają aplikację produktu.
Dzięki połączeniu dwóch składników ścierających produkt mechanicznie usuwa płytkę nazębną oraz ogranicza powstawanie kamienia w jamie ustnej.
Odświeża oddech i neutralizuje zapachy pochodzące z przewodu pokarmowego.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Francodex |
| Kod producenta | FR172360 |
| EAN | 3283021723609 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Francodex |
| Kod producenta | FR172360 |
| EAN | 3283021723609 |
OFICERKI MUSZKIETERKI Z KOKARDKAMI PE120P GREY - Inello
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 36 | 23,5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24,5 cm |
| 39 | 25,5 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 27 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Inello |
| Kolor | Szary |
Komplet Model Emily Red - DKaren
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 102 cm | 95 cm |
| M | 97 cm | 90 cm |
| S | 92 cm | 80 cm |
| XL | 108 cm | 101 cm |
| XS | 87 cm | 75 cm |
| XXL | 110 cm | 106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | DKaren |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Grande Finale |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3417 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-3417 |
Piżama Koszula Nocna Ciążowa Model TCB.4044 Beige - Dobranocka
Koszulka ciążowa idealnie nadaje się dla kobiet w ciąży, a w późniejszym okresie do karmienia.
Modne zestawienie kolorystyczne, model wykonany z rozciągliwej, drukowanej dzianiny.
Koszulka rozchylana do karmienia, z regulacją pod biustem. Rękaw krótki.
Miękka i przyjemna koszulka, sprawdzi się w ciąży oraz przy karmieniu maleństwa.
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 98-102 cm |
| M | 94-98 cm |
| S | 90-94 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dobranocka |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Dobranocka |
| Kolor | Beżowy |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kąpielowy Model Andrea Beat M-447 Seledyn - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 98 cm | 74-79 cm | 88-90 cm |
| M | 94 cm | 71-76 cm | 85-87 cm |
| S | 90 cm | 68-73 cm | 82-84 cm |
| XL | 102 cm | 77-82 cm | 91-92 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Zielony |
Sukienka model T186/1 Black - Tessita
Elastan 8 %
Polyester 22 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 108 cm | 104 cm | 96 cm | 82 cm |
| M | 108 cm | 98 cm | 90 cm | 76 cm |
| S | 108 cm | 92 cm | 84 cm | 70 cm |
| XL | 108 cm | 110 cm | 102 cm | 88 cm |
| XS | 108 cm | 86 cm | 78 cm | 64 cm |
| XXL | 108 cm | 116 cm | 108 cm | 94 cm |
| XXXL | 108 cm | 122 cm | 114 cm | 98 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tessita |
| Kolor | Czarny |
Kostium dwuczęściowy Kostium Kapielowy Model Sheryl Espresso-Calendula M-292 Coffee/Mandarin - Marko
| Rozmiar | obwód bioder | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|---|
| L | 90-96 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| M | 86-92 cm | 75-80 cm | 88-90 cm |
| S | 82-88 cm | 70-75 cm | 82-84 cm |
| XL | 94-100 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| XXL | 98-104 cm | 80-85 cm | 94-95 cm |
| XXXL | 102-108 cm | 85-90 cm | 96-97 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor |
Ami Play obroża N24-42/2cm - brązowa
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Ami Play |
F646-012, F46-012 Servo Connect Rod - Łącznik Serwa Krótki
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F646-012 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | F646-012 |
Biustonosz push up Biustonosz Push-up Model 278 White - Kostar
~Polamid 85 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 65 F | 63-67 cm | 87-89 cm |
| 65 G | 63-67 cm | 89-91 cm |
| 70 B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70 E | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70 F | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 75 A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kostar |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kostar |
| Kolor | Biały |
Kombinezon Damski Model M413 Ecru - Figl
Polyester 33 %
~Viscosa 63 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 99-102 cm | 93-96 cm |
| M | 96-98 cm | 89-92 cm |
| S | 92-95 cm | 85-88 cm |
| XL | 103-106 cm | 97-100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Figl |
| Kolor | Beżowy |
Kabura Skórzana na Pistolet, Rewolwer, do Pasa.
Pistoletów Gazowych itd.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620073 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 5900308620073 |
Bluza model 1478 Amaranth - PeeKaBoo
| Rozmiar | Długość całkowita | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 66 cm | szer. na plasko:52 cm |
| M | 65 cm | szer. na plasko:50 cm |
| S | 64 cm | szer. na plasko:48 cm |
| XL | 67 cm | szer. na plasko:54 cm |
| XXL | 68 cm | szer. na plasko:56 cm |
| XXXL | 69 cm | szer. na plasko:58 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Różowy |
Koszulka nocna Koszulka Nocna Model Aria Red - Irall
Skład: 100% poliester
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| XXL | 100-108 cm | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czerwony |
Over Zoo Dogs Premium Szampon dla psów o wrażliwej skórze 250 ml
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
| Kod producenta | 0.400 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Over Zoo |
| Kod producenta | 0.400 |


_202994.jpg)