Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Wielokolorowy |
Komplet Model Chita Black - Irall
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 92-100 cm | 92-96 cm |
| M | 87-96 cm | 87-92 cm |
| S | 82-92 cm | 82-87 cm |
| XL | 96-104 cm | 96-100 cm |
| XXL | 100-108 cm | 100-104 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Irall |
| Kolor | Czarny |
Bluzka z imitacji zamszu MM2016 Blue - Mira Mod
Polyester 70 %
~Viscosa 25 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Mira Mod |
| Kolor | Granatowy |
Spodnie Dres Damski Model Army Moro Pink - Sensis
Elastan 8 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 94-98 cm | 90-93 cm |
| M | 90-94 cm | 86-89 cm |
| S | 86-90 cm | 82-85 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Sensis |
| Kolor | Różowy |
Figi Model Lux mini White - Italian Fashion
Komfortowe figi damskie.
- klasyczny krój
- figi wykonane z przyjemnej w dotyku bawełny
- model przystosowany jest również dla kobiet w ciąży
Elastan 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 104-108 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 88-92 cm |
| XL | 112-116 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Italian Fashion |
| Kolor | Biały |
TETRA Aqua Safe - środek do uzdatniania wody 5l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T704183 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Tetra |
| Kod producenta | T704183 |
Pro Nature Holistic Dog Adult All Breeds (Indyk i Żurawina) 13,6 kg
ŚWIEŻE MIĘSO:
Świeże mięso z indyka jest pierwszym składnikiem tej idealnie zbilansowanej i bardzo smakowitej formuły dla psów. Białko w karmie pochodzi z wysokiej jakości mięsa i jaj. OPTYMALNA WAGA CIAŁA:
Zastosowaliśmy najnowsze odkrycia w nauce by zapewnić kotom niewychodzącym z domu komfort i zdrowie, ograniczona ilość kalorii. WSPARCIE SYSTEMU IMMUNOLOGICZNEGO:
Suszona żurawina: Bogata w witaminę C, żurawina zawiera różne typy flawonoidów zawierających przeciwutleniacze neutralizujące wolne rodniki. (zapobiega infekcjom układu
urologicznego). Imbir: Znany ze swoich właściwości przeciwzapalnych i przeciwutleniajacych, jak również stosowany jest żeby zapobiegać nudnościom i wymiotom podczas podróży, służy jako lek na chorobę lokomocyjną.
Cynamon: Niezwykle bogaty w dietetyczny błonnik, zawiera związki o podobnym działaniu jak insulina, które są korzystne dla zwierząt cierpiących na cukrzycę. ŚWIEŻY ODDECH & ZDROWE ZĘBY:
Najlepsza mieszanka ekstraktów zielonej herbaty, Witamina C i mięta gwarantuje świeży oddech i higienę jamy ustnej.
Skład:
Analiza:
| Białko | 24 % | minimum | |
| Tłuszcz | 14 % | minimum | |
| Wilgotność | 10 % | maximum | |
| Włókno | 4.5 % | maximum | |
| Popiół | 8 % | maximum | |
| Wapń | 1.1 % | minimum | |
| Fosfor | 0.8 % | minimum | |
| Tauryna | 0.1 % | minimum | |
| Witamina A | 25 000IU/kg | minimum | |
| Witamina D | 2 000IU/kg | minimum | |
| Witamina E | 150IU/kg | minimum |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ProNature |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ProNature |
Szorty Damskie Model Ada Nair Black - GWINNER
Skład: 91% poliamid, 9% elastan.
| Rozmiar | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|
| L | 96 cm | 72 cm |
| M | 92 cm | 68 cm |
| S | 88 cm | 64 cm |
| XL | 102 cm | 76 cm |
| XXL | 108 cm | 80 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GWINNER |
| Kolor | Czarny |
Figi niskie Model Lea Ecru - Wiesmann
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 92-94 cm |
| S | 88-90 cm |
| XL | 102-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Wiesmann |
| Kolor | Beżowy |
Sukienka Model 1629 Black - PeeKaBoo
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L/XL | 92 cm | 108 cm | 108 cm | 104 cm |
| S/M | 90 cm | 100 cm | 100 cm | 96 cm |
| XXL | 94 cm | 116 cm | 116 cm | 112 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | PeeKaBoo |
| Kolor | Czarny |
Koszulka nocna Halka Model Aleksandria Yellow - Kalimo
Jednolity dół koszulki miękko opina kobiece ciało, podczas gdy efektowna góra z podwójnej warstwy tiulu wyraźnie podkreśli biust, tworząc naturalny efekt push-up.
Dekolt, choć z pozoru prosty, jest dopracowany w każdym detalu, po czym każdy koneser dobrego stylu pozna markową bieliznę Kalimo. Podwójna siateczka na biuście nie odkryje od razu wszystkiego, a fale materiału ułożą się promieniście dla podkreślenia krągłości kobiecych piersi. Obcisła bluzeczka dochodząc do biustu wcina się klinem, tworząc idealną, krągłą linię odcięcia.
Regulowane naramki zdobione są małymi kokieteryjnymi kokardeczkami.
Styl:
komfortowy, dopasowany do odpowiednich partii ciała
zapewniający wysoką swobodę noszenia
zapewniający elastyczność materiału w odpowiednich kierunkach
całkowita długość halki mierzona po szwie bocznym: 63cm
Materiał:
miękka, elastyczna dzianina
odpowiednie dopasowanie
lekkość, przewiewność
Dodatkowe cechy produktu:
ozdobna, maleńkie kokardki na naramkach
regulowane naramki
bielizna pakowana w śliczne, duże opakowanie (idealne na prezent)
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 101-105 cm | 95-99 cm |
| M | 96-100 cm | 90-94 cm |
| S | 91-95 cm | 84-89 cm |
| XL | 106-110 cm | 100-104 cm |
| XXL | 111-115 cm | 105-109 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | %C5%BB%C3%B3%C5%82ty |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kalimo |
| Kolor | Żółty |
Sukienka Model L245 Black - Lemoniade
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 86 cm | 98 cm |
| M | 86 cm | 94 cm |
| S | 86 cm | 90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Czarny |
POMPA HYDRAULICZNA BOBCAT A22.4/12.8L ,36143
Numery do celów porównawczych:
A22.4/12.8L ,36143
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 36143AE |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | 36143AE |
Sukienka Plażow Spódnica MOdel Mila Torba-Avorio M-334 Brown/Ecru - Marko
~Polamid 80 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L | 96-100 cm |
| M | 91-95 cm |
| S | 86-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Br%C4%85zowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Marko |
| Kolor | Brązowy |
Półbiustonosz Model V-4711 Euphoric Craze Black/Red - Axami
Elastan 6 %
~Polamid 69 %
~Poliuretan 8 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 65 C | 63-67 cm | 81-83 cm |
| 65 D | 63-67 cm | 83-85 cm |
| 65 E | 63-67 cm | 85-87 cm |
| 70 B | 68-72 cm | 84-86 cm |
| 70 C | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70 D | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 75 A | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75 B | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75 C | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75 D | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75 E | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 80 B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80 C | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80 D | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80A | 78-82 cm | 92-94 cm |
| 85 B | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85 C | 83-87 cm | 101-103 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Axami |
| Kolor | Czarny |
Gorsety, body, pasy Pas do pończoch Model G-004 Typ 03 Black - Gorteks
~Polamid 70 %
Polyester 25 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Czarny |
MANN C17337/2Filtr powietrza zewnętrzny odpowiednik 0.010.2253.0
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MANN |
| Kod producenta | 0.010.2253.0, 001022530, P 775302 |
| EAN | C17337/2 |
| Zastosowanie | Filtr+powietrza+silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MANN |
| Kod producenta | 0.010.2253.0, 001022530, P 775302 |
| EAN | C17337/2 |
| Zastosowanie | Filtr powietrza silnika |
| Długość | |
| Szerokość | |
| Wysokość | |
| Średnica wewnętrzna gwintu |
Biustonosz push up Biustonosz Usztywniany Model VB-282 Black - Vena
Elastan 15 %
~Polamid 75 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | obwód pod biustem | obwód w biuście |
|---|---|---|
| 70D | 68-72 cm | 86-88 cm |
| 70E | 68-72 cm | 88-90 cm |
| 70F | 68-72 cm | 90-92 cm |
| 70G | 68-72 cm | 92-94 cm |
| 70H | 68-72 cm | 94-96 cm |
| 70I | 68-72 cm | 96-98 cm |
| 75B | 73-77 cm | 87-89 cm |
| 75C | 73-77 cm | 89-91 cm |
| 75D | 73-77 cm | 91-93 cm |
| 75E | 73-77 cm | 93-95 cm |
| 75F | 73-77 cm | 95-97 cm |
| 75G | 73-77 cm | 97-99 cm |
| 75H | 73-77 cm | 99-101 cm |
| 80B | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80C | 78-82 cm | 94-96 cm |
| 80D | 78-82 cm | 96-98 cm |
| 80E | 78-82 cm | 98-100 cm |
| 80F | 78-82 cm | 100-102 cm |
| 80G | 78-82 cm | 102-104 cm |
| 85B | 83-87 cm | 97-99 cm |
| 85C | 83-87 cm | 99-101 cm |
| 85D | 83-87 cm | 101-103 cm |
| 85E | 83-87 cm | 103-105 cm |
| 85F | 83-87 cm | 105-107 cm |
| 90B | 88-92 cm | 102-104 cm |
| 90C | 88-92 cm | 104-106 cm |
| 90D | 88-92 cm | 106-108 cm |
| 90E | 88-92 cm | 110-112 cm |
| 95B | 93-97 cm | 107-109 cm |
| 95C | 93-97 cm | 109-111 cm |
| 95D | 93-97 cm | 111-113 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vena |
| Kolor | Czarny |
Zolux Obroża regulowana Envy Vip 10 mm Szara
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 466310GRI |
| EAN | 3336024663103 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | ZOLUX |
| Kod producenta | 466310GRI |
| EAN | 3336024663103 |


_202975.jpg)