Polyester 95 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 91-94 cm | 86-89 cm | 67-70 cm |
| 38 | 95-98 cm | 90-93 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-103 cm | 94-97 cm | 74-77 cm |
| 42 | 104-107 cm | 98-101 cm | 78-81 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | awama |
| Kolor | Wielokolorowy |
Sukienka sukienka tekstylna damska GR1299 Blue - GrandUA
Skład: 70% poliester 25% wiskoza 5% elastan; 100% poliester
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92 cm | 84 cm | 66 cm |
| 38 | 96 cm | 88 cm | 70 cm |
| 40 | 100 cm | 92 cm | 74 cm |
| 42 | 104 cm | 96 cm | 78 cm |
| 44 | 108 cm | 100 cm | 82 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka wizytowa Model 691 Red - Margo Collection
SKŁAD SUROWCOWY PODSZEWKI: WISKOZA: 50% POLIESTER: 50%
SKŁAD SUROWCOWY SUKIENKI: POLIESTER: 70%, WISKOZA: 27% ELASTAN: 3%
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|
| 36 | 92-95 cm | 82-85 cm | 66-69 cm |
| 38 | 96-98 cm | 86-89 cm | 70-73 cm |
| 40 | 99-102 cm | 90-93 cm | 74-77 cm |
| 42 | 103-106 cm | 94-97 cm | 78-81 cm |
| 44 | 107-110 cm | 98-102 cm | 82-86 cm |
| 46 | 111-115 cm | 103-107 cm | 87-91 cm |
| 48 | 116-120 cm | 108-113 cm | 92-96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Margo Collection |
| Kolor | Czerwony |
Skład surowcowy: 94% Bawełna, 6% Elastan
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1518 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Kod producenta | Bielizna Model 1518 |
Opaska Model A702 mask Black - Obsessive
Na kolejny poziom wtajemniczenia ? tędy:
- czarna maska o intrygującym kształcie
- delikatny, wyprofilowany metal
- błyszcząca cyrkonia (zero niklu!) przyciąga wzrok
- wiązanie satynową tasiemką
- trwałe materiały
Polyester 5 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Wiatrówka Colt 1911 - 4,46mm/Co2.
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 038478135000 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| mpn | 038478135000 |
Elastan 5 %
~Modal 65 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| 2XL/3XL | 134 cm | 122 cm | 112 cm | 108 cm |
| L/XL | 133 cm | 116 cm | 106 cm | 102 cm |
| S/M | 132 cm | 110 cm | 100 cm | 96 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czerwony |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BE |
| Kolor | Czerwony |
| Rozmiar | Długość | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L | 64 cm | 110 cm |
| M | 62 cm | 102 cm |
| S | 60 cm | 94 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | MKM |
| Kolor | Szary |
Trixie Miska ceramiczna dla kotów 0,2l
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4008 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | TRIXIE |
| Kod producenta | TX-4008 |
Figi Model 759B Constanza Antracyt - Gaia
Eleganckie figi w grafitowym kolorze.
- figi typu brazilian
- przód oraz nogawki z tyłu wykonane są z dzianiny w kropeczki
- po bokach wstawki z haftu
- tył z podwójnej siateczki
- z przodu kokardka
Elastan 17 %
~Polamid 73 %
Polyester 5 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 2XL | 108-112 cm |
| L | 100-104 cm |
| M | 96-100 cm |
| S | 92-96 cm |
| XL | 104-108 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gaia |
| Kolor | Szary |
Podkoszulka Model Alia White - Babell
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| L | 100-104 cm |
| M | 92-96 cm |
| S | 84-88 cm |
| XL | 108-112 cm |
| XXL | 116-120 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Babell |
| Kolor | Biały |
Legginsy Model SD 101 Jeans - Lanti
~Spandex 5 %
~Viscosa 35 %
| Rozmiar | Długość | Szerokość biodra | Szerokość pasa |
|---|---|---|---|
| 36 | 93 cm | 82 cm | 74 cm |
| 38 | 93 cm | 86 cm | 78 cm |
| 40 | 93 cm | 90 cm | 82 cm |
| 42 | 96 cm | 94 cm | 86 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lanti |
| Kolor | Niebieski |
Czapka Damska Model Suelo Light Pink - Kamea
Suelo to klasyczna, zimowa czapka, która zawsze będzie modna,
- wysoko gatunkowa przędza,
- ta gładka, ciepła czapka idealnie dopasuje się do każdej zimowej/jesiennej stylizacji,
- lekko opadający tył
- Suelo to synonim jakości, piękna i komfortu -to ciepło i styl w którym każda kobieta poczuje się atrakcyjnie.
Elastan 5 %
~Polamid 15 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Kamea |
| Kolor | Różowy |
FUTRZANE ŚNIEGOWCE Z BROKATEM 8341-20P CNB8341-20P Różowy - Zoki
| Rozmiar | Długość wkładki |
|---|---|
| 35 | 23 cm |
| 36 | 23.5 cm |
| 37 | 24 cm |
| 38 | 24.5 cm |
| 39 | 25 cm |
| 40 | 26 cm |
| 41 | 26.5 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | R%C3%B3%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Zoki |
| Kolor | Różowy |
Koszula Damska Model VT028 White - Venaton
Elastan 3 %
~Nylon 17 %
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Venaton |
| Kolor | Biały |
Komplet Model Piccorosa chemise Black - Obsessive
Poznaj Piccorosę nieco bliżej:
- powabna czarna koszulka nocna
- kusząco prześwitujący materiał
- urocze kwiatowe zdobienia na delikatnej siateczce
- szerokie, elastyczne, koronkowe ramiączka ? super kobiecy wygląd i dopasowanie
- małe różyczki zdobiące okolice biustu
- pionowe koronkowe wykończenia ? efekt optycznego wyszczuplenia
- miseczki usztywniane fiszbinami podkreślają biust
- pasujące do całości stringi w komplecie
- elastyczny, dobrze dopasowany materiał
~Polamid 90 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| L/XL | 95-105 cm |
| S/M | 75-90 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Obsessive |
| Kolor | Czarny |
Komplet Model Nessie Blue - BeautyNight
Polyester 88 %
| Rozmiar | Obwód w biodrach | Obwód w biuście |
|---|---|---|
| L/XL | 97-112 cm | 91-107 cm |
| S/M | 86-97 cm | 81-91 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Niebieski |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | BeautyNight |
| Kolor | Niebieski |
Sukienka Model L138 Beige - Lemoniade
Elastan 5 %
| Rozmiar | Długość | Obwód w biodrach | Obwód w biuście | Obwód w talii |
|---|---|---|---|---|
| L | 87 cm | 98 cm | 92 cm | 80 cm |
| M | 86 cm | 94 cm | 88 cm | 76 cm |
| S | 85 cm | 90 cm | 84 cm | 72 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Be%C5%BCowy |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Lemoniade |
| Kolor | Beżowy |
Szorty Model Livia Grey - Gorteks
Elastan 5 %
~Polamid 68 %
Polyester 20 %
| Rozmiar | Szerokość biodra |
|---|---|
| 36 | 91-94 cm |
| 38 | 95-98 cm |
| 40 | 99-102 cm |
| 42 | 103-106 cm |
| 44 | 107-110 cm |
| 46 | 111-114 cm |
| 48 | 115-118 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Szary |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Gorteks |
| Kolor | Szary |
Koszulka z miękkiej, przyjemnej w dotyku dzianiny GR1256 Mleczny - GrandUA
Elastan 5 %
Polyester 55 %
| Rozmiar | Obwód w biuście |
|---|---|
| 36 | 84 cm |
| 38 | 88 cm |
| 40 | 92 cm |
| 42 | 96 cm |
| 44 | 100 cm |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Bia%C5%82y |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | GrandUA |
| Kolor | Biały |
Vitakraft Kracker 2szt. Kolby jajeczne dla papużek falistych
- z dodatkiem jajka
- kolby pozwalają na ścieranie dzioba
- zapewniają zdrowie i witalność
- kolby zawierają fosfor, wapń oraz niezbędne witaminy
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 10609 |
| Informacje dodatkowe | |
|---|---|
| Producent | Vitakraft |
| Kod producenta | 10609 |


_202974.jpg)